Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Se fute excelent. Suge gaoaza și ii faci orice. Cuminte și dispusa la orice ii ceri în locație. CURATA! Tare în gura și aroganta aici pe forum. Personal cred ca NU e sănătoasă la cap. Dar poate una sănătoasă nu accepta ce accepta ea.

Deci carne bună de tras în pula dar din ce în ce mai bătrână. 45 spre 50. Se tine însă binișor la corp. Praf la fata, urechiata, fara țâțe,

 

 

Multumesc!!!

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Se fute excelent. Suge gaoaza și ii faci orice. Cuminte și dispusa la orice ii ceri în locație. CURATA! Tare în gura și aroganta aici pe forum. Personal cred ca NU e sănătoasă la cap. Dar poate una sănătoasă nu accepta ce accepta ea.

Deci carne bună de tras în pula dar din ce în ce mai bătrână. 45 spre 50. Se tine însă binișor la corp. Praf la fata, urechiata, fara țâțe,

 

 

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

AVETI GRIJA, E O MARE TEPARA!!!

 

Deci eu ma mai vazusem cu ea o data, acum cateva luni. Azi  dimineata am vorbit cu ea pe whatsapp si mi-a zis ca sa-i trimit 250 lei, ca are o urgenta si ca apoi ne vedem la 8 seara si ca imi ofera o ora bonus pentru chestia asta. Initial, logic ca nu am vrut dar a insistat ca deja ne-am cunoscut si ca ea nu da tepe etc. In fine, m-a prostit. 

Dupa ce i-am trimis banii prin transfer bancar, logic ca nu a mai raspuns si mai apoi mi-a dat block. 

 

Acum, ideea e ca eu stiu unde sta (blocul si scara) unde m-am vazut cu ea prima oara.

 

Plm, stiu ca am fost prost sa am incredere in ea, dar n-as vrea sa raman asa. Voi ce ati face in locul meu?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ce nasol.

 

AVETI GRIJA, E O MARE TEPARA!!!

 

Deci eu ma mai vazusem cu ea o data, acum cateva luni. Azi  dimineata am vorbit cu ea pe whatsapp si mi-a zis ca sa-i trimit 250 lei, ca are o urgenta si ca apoi ne vedem la 8 seara si ca imi ofera o ora bonus pentru chestia asta. Initial, logic ca nu am vrut dar a insistat ca deja ne-am cunoscut si ca ea nu da tepe etc. In fine, m-a prostit. 

Dupa ce i-am trimis banii prin transfer bancar, logic ca nu a mai raspuns si mai apoi mi-a dat block. 

 

Acum, ideea e ca eu stiu unde sta (blocul si scara) unde m-am vazut cu ea prima oara.

 

Plm, stiu ca am fost prost sa am incredere in ea, dar n-as vrea sa raman asa. Voi ce ati face in locul meu?

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea pula mea
  • Oras:Unde vrea pula mea

Supusa si umila,micuta si inocenta doresc sa te satisfac prin orice mijloc posibil...vreau sa fiu jucaria ta...inca nu mi am atins limitele si accept orice in functie de recompensa primita...astept un Stapan demn sa ma domine si capabil sa ma chinuie pana voi ajunge aa eefuz recompensa sa ma imbrac si sa plec spasita acasa...viitorul meu Stapan poate avea parte de urmatoarele interactiuni:

-beating

-belt

-blindfold

-biting

-canining

-face slaping

-fantasy rape

-foot worship

-cunnilingus

-orgasm control

-riding crap

-water torture

-uro

-fisting vaginal/anal

Daca imi arata corectitudine si seriozitate contactandu ma doar pe WHATSAPP,specificand clar si concret care sunt interactiunile dorite,fara sa fie penibil prin a ma intreba lucruri deja scrise si obligatoriu ma va lua si ma va aduce chiar si cu uber...

P.S la fel ca si mine Stapanul isi va asuma consecintele nerespectari intelegeri stabilite.

Nr 0749304369

Din ce oras estii sclavo?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

AVETI GRIJA, E O MARE TEPARA!!!

 

Deci eu ma mai vazusem cu ea o data, acum cateva luni. Azi dimineata am vorbit cu ea pe whatsapp si mi-a zis ca sa-i trimit 250 lei, ca are o urgenta si ca apoi ne vedem la 8 seara si ca imi ofera o ora bonus pentru chestia asta. Initial, logic ca nu am vrut dar a insistat ca deja ne-am cunoscut si ca ea nu da tepe etc. In fine, m-a prostit.

Dupa ce i-am trimis banii prin transfer bancar, logic ca nu a mai raspuns si mai apoi mi-a dat block.

 

Acum, ideea e ca eu stiu unde sta (blocul si scara) unde m-am vazut cu ea prima oara.

 

Plm, stiu ca am fost prost sa am incredere in ea, dar n-as vrea sa raman asa. Voi ce ati face in locul meu?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am trimis 300 ron , tot bancar ( am dovada vorba la coana Leana )

Nu am intalnit-o niciodata a zis ca sa ii trimit poza cu buletinul "doar o parte nu tot" (LOL) ca deh ptr incredere , ca eu nu risc nimic ca i -am trimis 300 ron da ea risca etc..

Duduie?! chiar crezi ca iti trimeteam prin whatsup buletinul sau ti am trimis poza cu mine?!

Ii doresc multe succese in viata dudietei .

Cat priveste banii considera-i ajutor social.

Iar moderatorii acestui forum ar trebui sa inchida acest post si altele ale duduiei.

PS , ma gandeam sa dau liber si free pe net la filmuletele cand facea videochat , da nu cred in razbunari

Multe sucese 😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...