Sari la conținut

Caut colega de munca


Postări Recomandate


  • Oras:Romania, Timisoara
  • Oras:Romania, Timisoara

Salut,fetelor

 

Macar aici haideti sa nu ne ascutim ghearele si sa facem ceva constructiv pentru barbatii nostri si noi. Am multi clienti interesati de oferta mea de threesome in care eu sunt Mistress si tu ai fi submisiva. Iti ofer un pret fix pe noapte  (5-6 ore maxim)air tu trebuie sa fii punctuala, curata, respectuoasa. Nu vreau atitudini de printese ci de om muncitor.  Daca te intereseaza, scriemi-mi pe [email protected] si aplica neaparat cu poze HD, rezolutie mare, daca ai facute de fotograf profesionist pe acelea le vreau. Daca nu, vom face impreuna, NU voi arata clientilor poze facute in baie cu telefonul mobil sau in dormitor cu "Rapirea din Serai" pe pereti, e insultator. Deasemenea, si tu si eu suntem un produs la vanzare pe aceasta piata, trebuie sa iti arati chipul,altfel de poze nu ma intereseaza. NU uita, mare parte din clientii doritori de acest scenariu sunt straini. Ofer clienti de calitate, bani de calitate iar eu trebuie sa prezint acelasi lucru la schimb. Am alte standarde.Daca crezi ca poti depune un efort si dai ce e mai bun din tine, astept email.

O zi frumoasa,

Lilith

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...