Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare, este prima data când scriu un review despre cineva, abia mi-am creat cont aici in special pentru a scrie astfel de review-uri obiective.

In primul rand, persoana din poze nu este cea din realitate.

Persoana din locatie are aprox.1.65, 50kg, bruneta, machiata strident,sani nr 3 lasati, fundul este ok.

Ca si servicii, a spus ca oral cu finalizare,normal si anal, 150ron/h - 2 finalizari.

Am ajuns in locatie(in spatele patiseriei de langa gura de metrou Gorjului, scara este lipita de patiserie.

Am ajuns la tipa, am marcat banii si am intrebat daca pot face un dus. A zis ca da, dar prosoape nu mai are curate...asa ca m-am descurcat cum a putut. In garsoniera mizerie, dezordine si o canapea care nu se intinde.

in fine, am trecut peste toate astea..a inceput un orar de nota 6 cu mici tendinte de Deep si am terminat asa.

Apoi a urmat o pauza de o tigara, in care am incercat sa fac o conversatie dar nu am avut cu cine, efectiv statea foarte suparata si tot butona la telefon si se uita la televizor.

Am zis ca mai bine sa incep si al doilea numar, asa ca a inceput iar cu un oral prestat mai prost decat prima data, apoi capra. Nu am mai incercat si anal, deoarece cred ca vroia sa mai ceara bani in plus, iar in timp ce statea capra butona in continuare telefonul.

am intors-o si am pus-o pe spate si am terminat asa.

Atitudine - 2

Prestatie - 3

Oral - 5

Normal - 6

Nu o sa mai revin la ea.

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...