Sari la conținut

toping da smecheri, fara curve da lux


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

rezumat:

i a luat cateaua banii si masina,l a lasat amanet la austria,la un turc cu o saormerie,amanetatul a spalat vase la greu,a fost si escrocat de ceasu de la mana.

au venit baietii sa l salveze,l au salvat,s au cacat pe el de ras,l au adus acasa iar tembelul a plecat la aia acasa singur.

la aia in curte l a muscat cainele ,i a tras aia rusini ca e un sarac basinos dupa care s au batut.

acum vor sa faca nunta.

Deci concluzie:iubirea doare si probabil ala o sa faca credite la banci ca mna..."nevasta" e greu de intretinut.

Am citit

 

 

Lung si rezumatu .. da am citit

 

10q

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

rezumat:

i a luat cateaua banii si masina,l a lasat amanet la austria,la un turc cu o saormerie,amanetatul a spalat vase la greu,a fost si escrocat de ceasu de la mana.

au venit baietii sa l salveze,l au salvat,s au cacat pe el de ras,l au adus acasa iar tembelul a plecat la aia acasa singur.

la aia in curte l a muscat cainele ,i a tras aia rusini ca e un sarac basinos dupa care s au batut.

acum vor sa faca nunta.

Deci concluzie:iubirea doare si probabil ala o sa faca credite la banci ca mna..."nevasta" e greu de intretinut.

Si plozi, neaparat. Trebuie sa toarne plozi. Macar ca-i fac "sageti" pe la 6, 7 ani, sa fure tricouri, telefoane, ce mai poate smulge puradelu' prin centrele turistice. Ghinionul este ca o sa dea peste negraci si islamici si le pun aia puradeii pe bat.  :FIREdevil

Link spre comentariu
Reputație: 1093
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

S-au cunoscut in Bamboo…

 

 

Fratioare ... m-am cracanat de ras !!! N-am citat tot , ca ma luau la injuraturi gorobetii , da' povestea e absolut beton ... Io nu's smecher , da' sa nu te oftici c-am postat 

pe topingu' tau , ok ? Nu m-am putut abtine ... 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...