Sari la conținut

Profilul meu


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Numai eu stiu, observând la notificări, ce luptă se duce pe al meu profil între minusuri si plusuri.

ÃŽn urmă cu o lună am dezactivat să mai primesc notificările de minusuri pe e-mail...si cred că în curând la fel voi face si cu plusurile. 😀

Ce aveți lume cu mine? ÃŽn viața privată am reușit mereu să trec în discreție prin lume si prin treburile/pasiunile mele. Dar observând ce se întâmplă în această lume virtuală...am ajuns la concluzia că m-am iluzionat crezând că pot ignora anumite aspecte ale vieții si de fapt, am atras atenția mult, oriunde, oricui si în orice situație, însă eu am fost cea care nu am realizat asa ceva decât prea puțin. Deci...pot să mulțumesc forumului ca mi-a deschis ochii în aceste chestiuni! 😅😈

  • Like 14
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Numai eu stiu, observând la notificări, ce luptă se duce pe al meu profil între minusuri si plusuri.

În urmă cu o lună am dezactivat să mai primesc notificările de minusuri pe e-mail...si cred că în curând la fel voi face si cu plusurile.

Ce aveți lume cu mine? În viața privată am reușit mereu să trec în discreție prin lume si prin treburile/pasiunile mele. Dar observând ce se întâmplă în această lume virtuală...am ajuns la concluzia că m-am iluzionat crezând că pot ignora anumite aspecte ale vieții si de fapt, am atras atenția mult, oriunde, oricui si în orice situație, însă eu am fost cea care nu am realizat asa ceva decât prea puțin. Deci...pot să mulțumesc forumului ca mi-a deschis ochii în aceste chestiuni!

E lumea invidioasa pe sugiccesul tau

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Numai eu stiu, observând la notificări, ce luptă se duce pe al meu profil între minusuri si plusuri.

ÃŽn urmă cu o lună am dezactivat să mai primesc notificările de minusuri pe e-mail...si cred că în curând la fel voi face si cu plusurile. 😀

Ce aveți lume cu mine? ÃŽn viața privată am reușit mereu să trec în discreție prin lume si prin treburile/pasiunile mele. Dar observând ce se întâmplă în această lume virtuală...am ajuns la concluzia că m-am iluzionat crezând că pot ignora anumite aspecte ale vieții si de fapt, am atras atenția mult, oriunde, oricui si în orice situație, însă eu am fost cea care nu am realizat asa ceva decât prea puțin. Deci...pot să mulțumesc forumului ca mi-a deschis ochii în aceste chestiuni! 😅😈

 

Arati bine, esti frumoasa, desteapta, draguta, apetisanta, lumea e invidioasa pe tine!!

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Numai eu stiu, observând la notificări, ce luptă se duce pe al meu profil între minusuri si plusuri.

În urmă cu o lună am dezactivat să mai primesc notificările de minusuri pe e-mail...si cred că în curând la fel voi face si cu plusurile.

Ce aveți lume cu mine? În viața privată am reușit mereu să trec în discreție prin lume si prin treburile/pasiunile mele. Dar observând ce se întâmplă în această lume virtuală...am ajuns la concluzia că m-am iluzionat crezând că pot ignora anumite aspecte ale vieții si de fapt, am atras atenția mult, oriunde, oricui si în orice situație, însă eu am fost cea care nu am realizat asa ceva decât prea puțin. Deci...pot să mulțumesc forumului ca mi-a deschis ochii în aceste chestiuni!

 

pre_1524536416__gip1hy.gif

  • Like 4

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Inchide la loc topicul ala ca-l fac tandari cu mana mea...

M-a exasperat!

A inteles o pula, cand isi mai infunda ceva pe nas, vezi daca te mai intelegi cu ea.

Karaoke, cum ar veni!😄
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Inchide la loc topicul ala ca-l fac tandari cu mana mea...

M-a exasperat!

A inteles o pula, cand isi mai infunda ceva pe nas, vezi daca te mai intelegi cu ea.

Eu nu va vreau să mă inteleg cu nesimțiții si prostii, iar tu ai insistat grav să îmi arăți că esti asa. Am tot dreptul să mă apăr cu tot ce stiu eu că il afectează pe cel care mă agresează...iar tu nu ai stiut să te opresti. Bineinteles că...puteam sa fac abstracție de intențiile tale si ale celorlalți si sa vorbesc despre vremea de afara si despre cat de minunata-i viața. Dar mi-a venit o idee minunată în momentul acelui harakiri al clonelor...😈
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu nu va vreau să mă inteleg cu nesimțiții si prostii, iar tu ai insistat grav să îmi arăți că esti asa. Am tot dreptul să mă apăr cu tot ce stiu eu că il afectează pe cel care mă agresează...iar tu nu ai stiut să te opresti. Bineinteles că...puteam sa fac abstracție de intențiile tale si ale celorlalți si sa vorbesc despre vremea de afara si despre cat de minunata-i viața. Dar mi-a venit o idee minunată în momentul acelui harakiri al clonelor...

Sunt nesimtita si proasta? Tot eu?

Iti garantez ca o sa mori visand la un colt de paine!

Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Eu nu va vreau să mă inteleg cu nesimțiții si prostii, iar tu ai insistat grav să îmi arăți că esti asa. Am tot dreptul să mă apăr cu tot ce stiu eu că il afectează pe cel care mă agresează...iar tu nu ai stiut să te opresti. Bineinteles că...puteam sa fac abstracție de intențiile tale si ale celorlalți si sa vorbesc despre vremea de afara si despre cat de minunata-i viața. Dar mi-a venit o idee minunată în momentul acelui harakiri al clonelor...

Prăjito, ai semănat vânt, culege furtună acum! Ce ai căutat să le fuți topicele fetelor ălora? Suportă consecințele faptelor tale și taci dreaq! Sau, Cere-ți cuvenitele scuze!

S-a înțeles? Executarea!

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Sunt nesimtita si proasta? Tot eu?

Iti garantez ca o sa mori visand la un colt de paine!

Asta e prea dură! Ce plm să facă ea cu un colț de pâine, cu lipsa aia de dinți? Cu gingiile?
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Păi știu! Ce, de clone era vorba?

Probabil ca nu este ea. Decat dacă s-a inteles cu Ines cu un singur n...pentru ca aceasta a inceput prima sa facă asa ceva cu clonele ei. Dar este stupid să accepte asa ceva din partea lui Ines, când aia s-a lăudat ca ea a banat pe Amada si Roz.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Prăjito, ai semănat vânt, culege furtună acum! Ce ai căutat să le fuți topicele fetelor ălora? Suportă consecințele faptelor tale și taci dreaq! Sau, Cere-ți cuvenitele scuze!

S-a înțeles? Executarea!

 

Cat m-ai enervat tu ani de zile... Nu ti-am facut ce-i fac.

Lasa, merci pentru interventie, dar crede-ma ca este distrusa complet.

Iar pe langa efectul practic, o mai distrug si psihic...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Sunt nesimtita si proasta? Tot eu?

Iti garantez ca o sa mori visand la un colt de paine!

Spune-mi in ce moment consideri tu ca am fost nesimtita sau proastă si îți demonstrez pe loc ca nu e asa. Nu mai întoarce spre mine responsabilitatea propriilor gesturi deoarece eu pot observa ratiuni chiar dacă aceasta e o lume virtuală!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Spune-mi in ce moment consideri tu ca am fost nesimtita sau proastă si îți demonstrez pe loc ca nu e asa. Nu mai întoarce spre mine responsabilitatea propriilor gesturi deoarece eu pot observa ratiuni chiar dacă aceasta e o lume virtuală!

:) In genunchi cand vorbesti cu mine!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Prăjito, ai semănat vânt, culege furtună acum! Ce ai căutat să le fuți topicele fetelor ălora? Suportă consecințele faptelor tale și taci dreaq! Sau, Cere-ți cuvenitele scuze!

S-a înțeles? Executarea!

Du-te mă de aici...Cu cine crezi că vorbești tu? Ce am semănat eu mă, tu crezi că vorbesti cu tarancutele tale pe ogor? Al naibii infatuat ce esti...Eu nici macar nu as avea nevoie de scuzele tale la cat de prost ai fost, recunoaste că ai atins culmile prostiei in două luni!!!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

:) In genunchi cand vorbesti cu mine!

La gunoi cu tine, când dai din gura si nu stii sa te porți ca un om mare! Vezi poate găsesti ceva acolo ca-ti place cu cerseala...Ai uitat că eu nu am cum sa vorbesc cu tine?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu stau sa-mi fac eu clone, asa ma stii?

Ii dau cu adevar, iar adevarul doare...

Dragă, eu cunosc adevarul mai bine decât tine pentru că nu exista in viața aceasta ceva care sa aibă influenta si sa ma înlăture de pe calea lui. Adevarul imi e prieten!
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

La gunoi cu mine? :)

Numai in gunoaie o sa fii, iti promit.

N-are cum, am 35 de ani si am maturitatea, experienta necesară pentru a face tot ceea ce doresc eu in viața aceasta începând cu un gând si continuând cu pasiune! Eu nu am nevoie de ură...
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...