Sari la conținut

Profilul meu


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Numai eu stiu, observând la notificări, ce luptă se duce pe al meu profil între minusuri si plusuri.

În urmă cu o lună am dezactivat să mai primesc notificările de minusuri pe e-mail...si cred că în curând la fel voi face si cu plusurile.

Ce aveți lume cu mine? În viața privată am reușit mereu să trec în discreție prin lume si prin treburile/pasiunile mele. Dar observând ce se întâmplă în această lume virtuală...am ajuns la concluzia că m-am iluzionat crezând că pot ignora anumite aspecte ale vieții si de fapt, am atras atenția mult, oriunde, oricui si în orice situație, însă eu am fost cea care nu am realizat asa ceva decât prea puțin. Deci...pot să mulțumesc forumului ca mi-a deschis ochii în aceste chestiuni!

 

Cine iti da plus ? travestitul baiatul cu shaorma ????

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Cine iti da plus ? travestitul baiatul cu shaorma ????

Nu i-am numărat...sunt prea mulți!!!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Pisi, baneaza. Nu merita banii, crede-ma.

Stai sa vezi cand or sa fie banii bărbaților cu care fac sex...musc si mai rău!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dragă...

Eu nu am de ce sa mă supăr?

Pentru ca nu-mi sta in obicei si pentru că am de ales...

Legea atracției e ceva destul de simplu dar minunat...iar iarna nu exista, e doar pentru prosti si spaima lor!

Eu am specificat ca dusmanii este un fapt ireal si irațional care nu ar avea cu ce sa mă atraga, nu inteleg de ce imi intaresti spusele dar ca si cum nu mai sunt ale mele, ci obiectul reflecției tale. Marsavie cumva?

iarna-*karma 😅
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eu nu o urasc, stiu ca e o vulpe sireata si ca dispretuieste barbatii dar cu toate acestea imi este mila de ea.

Arata-mi comentariul unde am arătat eu disprețul fata de bărbați! Alt mincinos...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

de ce o urasc toti pe vistantric ??

Ca om, reprezint exact ceea ei nu pot avea!

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Dacă parea sa aibă ceva in cap de ce nu i-ai cerut lămuriri? Nu te-ai gandit ca poate înțelegi tu gresit si interpretezi in functie de experientele din trecutul tau? O intrebare nu strica niciodată si te scutește de multe ori de complicatii fara rost...

din pacate era pe vodca amestecata cu vinul rosu adus de mine

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Probabil ca nu este ea. Decat dacă s-a inteles cu Ines cu un singur n...pentru ca aceasta a inceput prima sa facă asa ceva cu clonele ei. Dar este stupid să accepte asa ceva din partea lui Ines, când aia s-a lăudat ca ea a banat pe Amada si Roz.

Bai nene si aici ma barfesti :)))) eu nu am

Clone... nu stiu

Ale cui sunt . Si nici nu ma

Intereseaza. Fiecare om cu dusmanii lui . Si eu am dusmani

Pe

Forum si in viata reala sunt adorabila. Asta e. Ti-a placut sa iesi in evidenta, cum si

Mie mi-a placut . Doar ca eu m-am

Potolit.

Iar eu nu intram sa fac rau fara sa fiu eu atacata prima!!! Never!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

In schimb tu... mai cauti cearta pe topicele colegelor.. asa din cand in cand. Ca doar esti Vis nu? :)))

Nu

Mai face pe victima si da-ti seama ca a exagerat . Si nu toata lumea tine cu tine asa cum erai obisnuita sa crezi

 

Ai ajuns sa imi

Pronunti numele

Si

In somn am

Impresia :))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

de ce o urasc toti pe vistantric ??

😂😂😂 pentru ca e barfitoare si ipocrita si face pe victima. Dar nu e urata de toata lumea 😒 mai e dispretuita

Link spre comentariu

Probabil ca nu este ea. Decat dacă s-a inteles cu Ines cu un singur n...pentru ca aceasta a inceput prima sa facă asa ceva cu clonele ei. Dar este stupid să accepte asa ceva din partea lui Ines, când aia s-a lăudat ca ea a banat pe Amada si Roz.

Ai fost la Obregia ??? Zic si eu poate ajuta...

Link spre comentariu

Prăjito, ai semănat vânt, culege furtună acum! Ce ai căutat să le fuți topicele fetelor ălora? Suportă consecințele faptelor tale și taci dreaq! Sau, Cere-ți cuvenitele scuze!

S-a înțeles? Executarea!

Nu stie sa isi ceara scuze. Aici tine de educatie si la Vis lipseste cu desavarsire.
  • Like 1
Link spre comentariu

Numai eu stiu, observând la notificări, ce luptă se duce pe al meu profil între minusuri si plusuri.

În urmă cu o lună am dezactivat să mai primesc notificările de minusuri pe e-mail...si cred că în curând la fel voi face si cu plusurile.

Ce aveți lume cu mine? În viața privată am reușit mereu să trec în discreție prin lume si prin treburile/pasiunile mele. Dar observând ce se întâmplă în această lume virtuală...am ajuns la concluzia că m-am iluzionat crezând că pot ignora anumite aspecte ale vieții si de fapt, am atras atenția mult, oriunde, oricui si în orice situație, însă eu am fost cea care nu am realizat asa ceva decât prea puțin. Deci...pot să mulțumesc forumului ca mi-a deschis ochii în aceste chestiuni!

:atm  :69

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...