Sari la conținut

Virgin Constanța


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

soft? ai de plm =))))

Ce e dragul meu, vrei sa spui ca nu sunt soft ? Sunt foarte atenta, îmi place să mă joc cu clientul, sa îl mângâi, sa îl masez ușor cu limba pe capul pulii,am multa răbdare, etc...

Sunt SOFT :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

auch ... asta a durut =)))

 

Ce sa zic eram prea tanar in prima mea calatorie si prea aprins ca sa mai dau atentie la ceva am zis Ba ce o fi o fi sti vb aia de oi muri sa mi luati caciula de oi trai sa mi ... ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

O sa prind experiență

 

Frate dar acum serios vb sa sti ca la baieti virginitatea nu sta in ruperea atei aia poate sa se rupa sau poate sa nu se rupa niciodata mai mult e la nivel mental ;) Oricum bafta 

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=))) eram doar curioasa, credeam ca ai prins experienta =))

 

Daca imi zici unde pot sa vad niste poze cu tine poate prindem experienta aman2 :D Adica experienta inca o chestie care deja face parte din rutina vietii pentru uni dintre noi :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Știu man... Mulțam

 

Nu deci fara misto ca ii vad pe aici pe unii care urla ca baaa nu se rupe ataaa sunt inca virgin dar am fost la 100 de femei ...ai intrat o data salut nu conteaza cum mai iesi cu ea sau fara 

Link spre comentariu

Daca imi zici unde pot sa vad niste poze cu tine poate prindem experienta aman2 :D Adica experienta inca o chestie care deja face parte din rutina vietii pentru uni dintre noi :)

 

sunt scumpa la vedere si zgarcita in poze :)

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

=)) e public si neschimbat =))

 

Nu ramane atunci decat sa fiu prin zona vad ca esti rea de la inceput :D Chiar mai facut curios sa vad esti asa si in realitate sau o sa fim ca imbinarea dintre ciocolata si lapte 

Link spre comentariu

Nu ramane atunci decat sa fiu prin zona vad ca esti rea de la inceput :D Chiar mai facut curios sa vad esti asa si in realitate sau o sa fim ca imbinarea dintre ciocolata si lapte 

=))

 

sa inteleg ca tu esti ciocolata pentru ca eu sigur sunt laptele =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...