Sari la conținut

Doamna Venus 0736687844


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Sincer, de foarte mult timp caut asa ceva ,dar nu prea am avut norocul s-o gasesc. M-a atras faptul ca nu are prea multe vizualizari pe publi, sincer, cand una are peste 5000 nici nu ma mai uit... Apoi la telefon a avut o voce convingatoare, fara graba si proaspata si la 9 dimineata.

Cel mai excitant e povestea ei, e cea mai buna de pana acuma. E o doamna biochimista de zi de zi, isi ia concedii de 10 zile, si atunci se fute cat poate, pentru ca ii place si planul ei este sa-si stranga banii pentru un proiect din viata, care nu ar putea fara ajutorul publicului futacios. Cu totul ca are 38 de ani, o matura veritabila, destul de supla, silicoane reusite, se considera incepatoare, eu zic totusi ca ar fi o domina buna, asa imi lua testiculele, de nu stiam ca imi doare sau imi place mai mult. La inceput m-a intrebat, daca vreau s-o fut sau sa ma uit la pozele ei incitante si sa ma masturbez... Am ramas masca.

Actiunea a petrecut destul de okish, cu totul ca nu am rezistat mult, a facut un oral protejat bunicel, am schimbat niste pozitii, in tot acest timp a vorbit pe engleza foarte kinky, deci e educata doamna, sa stiti... Finalizat in prezervativ.

Apartamentul e pe strada Venus, foarte nou, luxos, bine mobilat, cu un pat iluminat de jos cu led, foarte inovativ.

Zice ca acum mai lucreaza cateva zile apoi dupa 17 mai iara o sa-si ia cecva concediu. Cine are medical fetish, neaparat sa se duca la ea.

Pretul e 150 finalizarea 250 ora.

Spor la ciocane!

  • Like 13

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Sincer, de foarte mult timp caut asa ceva ,dar nu prea am avut norocul s-o gasesc. M-a atras faptul ca nu are prea multe vizualizari pe publi, sincer, cand una are peste 5000 nici nu ma mai uit... Apoi la telefon a avut o voce convingatoare, fara graba si proaspata si la 9 dimineata.

Cel mai excitant e povestea ei, e cea mai buna de pana acuma. E o doamna biochimista de zi de zi, isi ia concedii de 10 zile, si atunci se fute cat poate, pentru ca ii place si planul ei este sa-si stranga banii pentru un proiect din viata, care nu ar putea fara ajutorul publicului futacios. Cu totul ca are 38 de ani, o matura veritabila, destul de supla, silicoane reusite, se considera incepatoare, eu zic totusi ca ar fi o domina buna, asa imi lua testiculele, de nu stiam ca imi doare sau imi place mai mult. La inceput m-a intrebat, daca vreau s-o fut sau sa ma uit la pozele ei incitante si sa ma masturbez... Am ramas masca.

Actiunea a petrecut destul de okish, cu totul ca nu am rezistat mult, a facut un oral protejat bunicel, am schimbat niste pozitii, in tot acest timp a vorbit pe engleza foarte kinky, deci e educata doamna, sa stiti... Finalizat in prezervativ.

Apartamentul e pe strada Venus, foarte nou, luxos, bine mobilat, cu un pat iluminat de jos cu led, foarte inovativ.

Zice ca acum mai lucreaza cateva zile apoi dupa 17 mai iara o sa-si ia cecva concediu. Cine are medical fetish, neaparat sa se duca la ea.

Pretul e 150 finalizarea 250 ora.

Spor la ciocane!

 

 

Este doamna prezentă aici: http://nimfomane.com/forum/topic/113067-stie-cineva-ceva/.

Pentru a evita o confuzie: nu o cheamă „Venus”, ci sălășluiește pe strada Venus...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Da, eu am cautat dupa numar de telefon dar nu am gasit nimic... Imi pare rau, nu citesc toate topicurile de aici. Mea culpa, si da, ea mi-a zis s-o tin minte ca si Venus, de pe muntele Venus :)

  • Like 2

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

M-aţi făcut curios şi am vizitat dameza! Poate că nu trebuia. Sincer nu am ieşit mulţumit, pe de plin. Am sentimente ambigue faţă de ea.

Locaţia, a fost descrisă deja, e o garsonieră modernă, e ok. Dameza, e una Bucureşteancă blondă, părul prins. M-a primit îmbrăcată, destul de sexy, lenjerie frumoasă, peste ea un halat scurt de mătase cocoţată pe tocuri. La faţă, se cam vede vărsta, nu e o frumuseţe răpitoare. După părerea mea seamănă cu o sportivă, poate un pic şi cu Nadia Comăneci, dar nu când era tânără, ci cum e acuma. :laugh2 Are un mic strung între dinţi, deci teoretic e "mincinoasă" :laugh2 ... nu e deranjant, e chiar "horny" .Prima impresie a fost bună, am decis să încercăm mai departe. Am intrat în cameră, fără să mă întrebe dacă doresc să fac un duş. Perdele trase, iluminatul de sub pat e într-adevăr ciudat. S-a scăpat repede de haine, în timp ce turuia fără oprire, uscate şi verzi. Nu prea se pricepe să se facă dorită. După câteva limbi pe ouţe şi ostaş, care abia s-a trezit, repede se grăbeşte să pună prezervativul. După ce am schimbat căteva poziţii mă întreaba cum aş prefera, dar i-am dat pace, finalizat după un timp să zicem că a fost ok. Au urmat discuţii, unde nu prea o poţi întrerupe din poveştile ei, deci am ascultat mai mult. Al doilea număr cam acelaşi lucru, puţin pupat, apoi îmbrăcat, chinuit un pic în prezervativ, apoi băgat în păsărică, finalizat mai greu a doua oară, ea cică după cinci minute a reuşit(m-am gândit, mă laşi...vrăjeală, dar nu am contrazis-o, am lăsat cum zice ea). Per ansamblu se străduie, se umezeşte, se încălzeşte dar e un pic "stângace" în arta fututului, să nu zic brutală. M-am simţit mai mult bruscat decăt alintat.

Notele

Locatie:   9 (a lucrat frumos firma care a construit, păcat că a pus şi camere la intrare, aviz pt cei care "nu sunt fotogenici"! :laugh2 )

Dameza:  8 ( la faţă şi la corp e ok vărstei, dar nu cred că m-aş întoarce după ea pe strada)

Oral :        6 (e cu prezervativ, de te doare pula, dar la propriu nu la figurat :laugh2 ...bruschează soldatul de zici că trage la haltere)

Normal:    8 (poţi să-i dai că-i place, mai şi geme, dă contre, te strănge...se străduieşte)

GFE :       5 ( asta am dat pt. că e povestitoare şi mai face câte un compliment, dar întru-un stil un pic forţat)

 

Stat 1 oră, plătit 250 Ron, dar la banii ăştia sunt servicii şi mai bune. (...şi desigur şi mai rele)

 

De recomandat, nu ştiu ce să zic, în caz că nu găseşti altceva mai bun, poate fii o alternativă sau de curiozitate se poate încerca.  

De forum nu ştie, aveţi grijă să nu-i suflaţi.

De revenit, sigur NU!

A ajuns o dată......la mai bine fraţilor şi SPOR LA FUTUT!!!!

  • Like 9
Link spre comentariu

Nu e chiar "bătrână", teoretic ar trebuii să fie "de 20 de ani + 20 ani experienţă = 40 de ani " :laugh2

Aia " 20 de ani experienţă" nu prea se regăsex în sex....... :no2

Dar pentru unii poate că o să chiar placă! Gusturile nu se discută!

Am găsit întâmplător ceva poze, NU ESTE EA în poze, dar seamănă mult cu dameza, cu diferenţa că ea e blondă, şi are silicoan.

Ca şi asemănare eu mă refer la ochi, buze şi nas.

Le ataşez, cină a fost poate să confirme asemănarea.

O zii faină

 

 

post-19635-0-09144300-1524917924_thumb.jpg

post-19635-0-57108000-1524917936_thumb.jpg

post-19635-0-64465200-1524918073_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Discutabile pozele de mai sus, dar asta e ...

Daca e sa  discutam despre cum arata la fata (sa nu-i zic moaca), dati cautare dupa politiciana Andreea Paul Vass, e 1:1, sau hai sa zic, "bugheste doar 95%".

 

In fine, ideea e ca in ultima vreme mi-am bagat pula cam in 80% din politica din Romania.

Dupa "clona" Olgutei am marsat si in zona portocalie ajungand in ograda PD-ului la Andreea Vass.

Satisfactie suprema sa futi politicienele romane ... suprema doar daca gandesti politic.

 

Trecem peste "introducere" si revenim la mini-recenzie.

Doamna (nu mai retin numele de "scena" cu care mi s-a prezentat, dar nici nu sunt sigur ca s-a prezentat , ..., in fine), doamna e "clona", din punct de vedere facial al politicianei aleia pomenita anterior. In rest o femeie "decenta", blonda, undeva la 1,65, pana in 1,68 inaltime si la vreo 55 kilograme. Curata, intretinuta (adica are grija de ea insasi), placuta ... la prima vedere.

 

Se vorbea anterior pe aici de silicoanele damezei. Da exista, dar sunt ceva de "circ". Plasticuri mai oribile ca astea nu am mai vazut.

 

Se vorbea anterior pe aici de povestea ei cu biochimista, si cum ca ar face-o "meseria" asta doar  pentru a-si duce la capat un "proiect" ... nah, cine crede asa ceva crede. Eu nu am anchiesat la telenovela ce mi-a expus-o si mie, si expusa in format full "colour".

 

In fine, sa trecem la note, ca de vorbe purtate pe aici, eu m-am saturat:

Locatia = 9,00 (ai locuri de parcare .. deocamdata, dar in viitor, cand blocul se va popula va fi fix "0").

Dameza = 7,50 (fata lui Andreea Vass, silicoane care cred ca ar putea fi categorisite ca fiind inceput de epoca, talie lipsa total, mascata de acel neglijeu portocaliu cu care te intampina, etc. Puncteaza pozitiv la faptul ca are o piele fina, chiar foarte fina. O punctez pozitiv si pentru "coafura" din zona intima, un land strip OK-ish.

Actiunea = OP nota 6,00, NP nota 7,50 (umectare naturala abundenta, cat si ceva implicare reala, zic eu, au adus nota aici).

GFE = 4 (amabila, dar doar atat, amabila precum casierita de la gara CFR Bucuresti). FK da, adica pupici pe gura precum am avut parte cu colega bucalata in clasa a IV-a.

 

Nu ma chinuiesc a face media notelor, dar apreciez ca nici de 7 nu se apropie, asta daca excludem nota pentru locatie.

 

P.S.: stie de forum. Cel care a facut prima recenzie aici i-a zis ca ii va face o recenzie "traznet" pe forum. Stimata doamna, financiar vorbind, era dezamagita ca si-a bagat pe publi24 optiunea cu actualizare la naiba stie ce interval de timp, treaba pentru care a platit sute de euroi (zicea ea), si lumea o suna in disperare de pe forum. Ca lumea o suna, asa e. Cat am fost la ea, inainte de a-si trece pe silent telefonul (aici un plus pentru atitudinea ei), cat si dupa ce l-a reactivat, zic eu ca au fost cel putin cinci apeluiri, in contextul in care eu am stat la ea maxim 40 minute, si telefonul ei a fost activ cel mult 10 minute.

 

P.P.S.: doamna e foarte bine "organizata" are carnetel cu toate numerele care o suna si ... implicit cei care isi fac programare sunt trecuti "la index" cu ora si numarul de telefon.

Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Cum spuneam , prestatie modesta , nimic special, genul tarancuta, silicoane de toata jena, nu te lasa sa pui mana pe nimic6, asa ca sa fie sanatoasa !

Locatei - 9

Aspect - 6

GFE - 1

OP - 6

NP- 6

A- nu face

medie - 4,66

 

Pozele le vedeti si voi. Daca ar fi sa compar cu Ionela , tot matura,  nu am cum sa fac asta e diferenta enorma. Ionela e cu 10 clase mai sus . Dar na fiecare cu gusturile lui

post-102050-0-42219100-1525355139_thumb.png

post-102050-0-72235000-1525355146_thumb.png

post-102050-0-50767600-1525355154_thumb.png

post-102050-0-29528600-1525355163_thumb.png

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Cum spuneam , prestatie modesta , nimic special, genul tarancuta, silicoane de toata jena, nu te lasa sa pui mana pe nimic6, asa ca sa fie sanatoasa !

Locatei - 9

Aspect - 6

GFE - 1

OP - 6

NP- 6

A- nu face

medie - 4,66

 

Pozele le vedeti si voi. Daca ar fi sa compar cu Ionela , tot matura,  nu am cum sa

fac asta e diferenta enorma. Ionela e cu 10 clase mai sus . Dar na fiecare cu gusturile lui

De accord cu tine! Multumesc pentru poze!
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

De accord cu tine! Multumesc pentru poze!

 

De acord?

De ce, cu ce?

De acord cu el, sau cu oricine altcineva ai putea fi daca ai fi vizitat-o, si ai fi lasat si aici o mica "urma".

In alte conditii ceea ce faci tu aici e doar joc de glezne si/sau expirat un volum de aer, care nu emana sunete, ci niste randuri scrise in doi peri.

 

P.S.: baroncea, o pauza ar prinde bine?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

De acord?

De ce, cu ce?

De acord cu el, sau cu oricine altcineva ai putea fi daca ai fi vizitat-o, si ai fi lasat si aici o mica "urma".

In alte conditii ceea ce faci tu aici e doar joc de glezne si/sau expirat un volum de aer, care nu emana sunete, ci niste randuri scrise in doi peri.

 

P.S.: baroncea, o pauza ar prinde bine?

Multumesc pentru sugestie!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

De acord?

De ce, cu ce?

Iar ai creierul afumat?

 

I-a raspuns la Mark. Ce-i asa greu?

 

Pozele le vedeti si voi. Daca ar fi sa compar cu Ionela , tot matura,  nu am cum sa

fac asta e diferenta enorma. Ionela e cu 10 clase mai sus . Dar na fiecare cu gusturile lui

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...