Sari la conținut

Ramona 0752677062


Postări Recomandate

  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Ramona,weekend ul asta unde te gaseste?

Se pare ca ramonica nea parasit!

Din cate spunea, a plecat la constanteni si nu cred sa se mai intoarca pana la finalul sezonului!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Uite cum am vorbit intr-un ,,ceas rau,, de Ramona10 estimand ca se va intoarce in Tulcea la sfarsitul sezonului estival.

Imi retrag plublic afirmatiile!

 

Bun venit Ramonica!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Salutare stimati curvari!

 

Desi nu eram in cea mai buna forma, ( la oboseala ma refer) i-am facut o vizita Ramonei.

 

Fata se prezinta foarte bine! Inalta, frumusica, niste tzate beton, cur belea, picioare lungi etc!La intalnirea cu mine, purta o pereche de ochelari care nu o dezavantajau ( aviz celor ce au asemenea fantezii).

 

Ca si aspect, o notez cu 8,50 notare exigenta, 9.50 pentru Tulcea!

 

,,Luptele,, s-au desfasurat intr-o locatie aflata in regim hotelier din zona E3, prosop uscat si cu tot ce este nesesar pentru o asemenea intalnire.

 

O notez cu 9 - 10 este la mine acasa

 

Serviciile au fost cu mult peste media din Tulcea!!! Oral nep, cu deep + atentia cuvenita zonelor adiacente. Finalizat CIM

 

Oral de 9,50 ( betoon!) 50 de sutimi ii acord daca pastreaza calitatea serviciilor. Verific data viitoare!)

 

Pasarika frumusika, proaspat epilata, numai buna de intrat in ea!

 

Aspect - beton! Notez cu 9.50

Am incercato foarte putin! Prin urmare, notarea pentru normal protejat, o voi face data viitoare! Oralul era demential!

 

Halat 250/ ora - 2 finalizari

 

Merita fiecare banut!

Am vazut ca sunt ceva comentarii legate de diferenta de pret dintre Tulcea si Constanta! Nu incurajez cresterea pretului, dar in cazul

Ramonei sunt de parere ca se merita o investitie de 250 lei/ ora!

 

Concluzia finala, DE REVENIT!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Salutare stimati curvari!

 

Desi nu eram in cea mai buna forma, ( la oboseala ma refer) i-am facut o vizita Ramonei.

 

Fata se prezinta foarte bine! Inalta, frumusica, niste tzate beton, cur belea, picioare lungi etc!La intalnirea cu mine, purta o pereche de ochelari care nu o dezavantajau ( aviz celor ce au asemenea fantezii).

 

Ca si aspect, o notez cu 8,50 notare exigenta, 9.50 pentru Tulcea!

 

,,Luptele,, s-au desfasurat intr-o locatie aflata in regim hotelier din zona E3, prosop uscat si cu tot ce este nesesar pentru o asemenea intalnire.

 

O notez cu 9 - 10 este la mine acasa

 

Serviciile au fost cu mult peste media din Tulcea!!! Oral nep, cu deep + atentia cuvenita zonelor adiacente. Finalizat CIM

 

Oral de 9,50 ( betoon!) 50 de sutimi ii acord daca pastreaza calitatea serviciilor. Verific data viitoare!)

 

Pasarika frumusika, proaspat epilata, numai buna de intrat in ea!

 

Aspect - beton! Notez cu 9.50

Am incercato foarte putin! Prin urmare, notarea pentru normal protejat, o voi face data viitoare! Oralul era demential!

 

Halat 250/ ora - 2 finalizari

 

Merita fiecare banut!

Am vazut ca sunt ceva comentarii legate de diferenta de pret dintre Tulcea si Constanta! Nu incurajez cresterea pretului, dar in cazul

Ramonei sunt de parere ca se merita o investitie de 250 lei/ ora!

 

Concluzia finala, DE REVENIT!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Scuzati dubla postare! In masura timpului disponibil, rog ca un curvar mai priceput sa stearga una dintre postari!

Netu slab este cauza!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Ne poti spune o data estimativa cand revii?

Nu de alta, ma gandesc sa completez recenzia si cu rezultatul testarii serviciilor de N.P.

Sa-mi fac treaba pana la capat

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...