Sari la conținut

Ramona 0752677062


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Salutare. Am vizitat-o si eu pe domnisoara Ramona. Am discutat cu ea pe WhatsApp si apoi telefonic si am stabilit detaliile.

Ajuns la locatie (in regim hotelier), discreta, relativ usor de ajuns si cu locuri de parcare fara probleme.

Ajuns in camera, dau peste domnisoara Ramona, care ma astepta acoperita doar de un prosop care ii lasa insa formele sa se intrevada si stanindu-mi curiozitatea.

Dupa o discutie pret de o țigara si dupa dusurile de rigoare, trecem la actiune unde am sansa sa descopar un corp cu niste forme foarte frumoase, cu niste sani superbi, numai buni de jucat cu ei si cu niste sfarcuri ce tintesc "in sus". Este inalta, undeva la 1,70 - 1,75, apreciez eu.

A inceput cu un oral foarte bun, cu atentie la zonele adiacente, atat de bun incat am simtit ca o sa termin destul de repede, asa ca am oprit-o si am explorat putin corpul domnisoarei, unde am descoperit o pasarica mica, epilata corespunzator si numai buna de jucat cu ea.

Revine cu oralul si finalizez CIM.

Dupa dusurile de rigoare si o pauza de țigara, am avut ocazia sa vorbesc mai mult cu domnisoara si am descoperit ca este destul de dezghetata pentru varsta ei (21, declarati de ea)si cu care nu te plictisesti.

Numarul 2 a inceput cu un oral,parca mai bun decat prima data, are o tehnica foarte buna, fiind unul din cele mai bune primite de mine. Am cerut si un prezervativ, pentru a incerca si pasarica interesanta descoperită mai devreme. Am incercat cu ea deasupra, unde nu am ratat ocazia de a ma juca cu sanii aceia senzationali.

 

Acum sa dau si niste note:

Aspectul fetei - 9: are niste forme interesante, sani foarte frumosi si o carnita tare.

Oral - 9.5, are o tehnica foarte buna, face si finalizare orala.

Normal - 9, se misca foarte bine, are pasarica mica, stramta, ce se umezeste natural.

Locatie - 8, aici o problema a fost faptul ca nu avea gel de dus ci doar sapun. Este o locație curata, destul de discreta si usor de ajuns, cu locuri de parcare fara probleme.

Tarife: 250 lei/h, ON si NP, cu finalizare orala.

In final, o recomand pe Ramona, fiind o fata cu foarte mult bun-simt, cu care ai ce vorbi si care face foarte bine ce face.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Nu găsesc cazare mai deloc :( anunț mâine dimineața dacă vin sigur, poate am noroc și găsesc .. din păcate nu mai am alte poze, am pus săptămâna trecuta niște poze făcute atunci

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Incearca si la Hotel Egreta!

Chiar daca treci pe langa receptie, nu te intreaba nimeni de ,,sanatate,,!

 

Am trecut de cateva ori si nimeni nu s-a uitat ciudat la mine sau sa intrebe ceva.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Poate reusesc maine in sfarsit sa iti fac o vizita! Mai pune niste poze sa ne încurajezi la o vizita!

Ramonico, cand ajungi in locatie, pune o poza cu gogosika ta frumoasa!

 

Degeaba le spun eu la baieti ca ai o pasarika superba. Un selfie cu ea, o sa-mi intareasca spusele!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Pana la urma am rezolvat, tot in e3 ultima camera disponibilă :)) m-am obișnuit acolo și e destul de discret.. Da,poate reușesc mâine sa fac o poza :D

Yes, Little bit and yes, call me sunday :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...