Sari la conținut

Pentru câteva zile în orașul vostru😈😈🔞


Postări Recomandate

  • Oras:F
  • Oras:F

eu cred ca nu înțelegeți că sunt în tranzit aici la voi cu treburi de 3-4zile si cine vrea vine cine nu nu...atâtea comentarii ca dece,cum,ce:)))comentați recenzii nu povești;)pentru asta e forumul acesta...O zii buna va doresc :*

Stimata domnisoara, pentru noi forum-ul asta este ca sa ne amuzam, sa glumim si - in foarte putine cazuri - ajungem sa ne si cunoastem intre noi (George_us, ce mai faci? Ce facem cu MILF din depozit?). Daca putem sa ne acompaniem cu o domnisoara fata de care sa ne faca placere sa fim generosi si deschisi din toate punctele de vedere, cu atat mai bine; dar suntem prea batrani si stim prea multe ("I know things you people don't want to believe", ca sa parafrazez din clasici...) ca sa ne cramponam de asemenea ambitii desarte. 

 

O zi... multiorgasmica si dvoastra :maninlove ! 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

problema de olimpiada, clasa a 11-a, faza pe judet
o doamna de companie din sibiu primeste recenzie cum ca se cearta cu pestele la telefon
vine in ploiesti pentru 3-4 zile, in "tranzit" :)))
ce treaba ar putea avea doamna prin Ploiesti ?
scrieti o compunere de minim 40 de cuvinte . doamne cat ma amuza asemenea texte

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

problema de olimpiada, clasa a 11-a, faza pe judet

o doamna de companie din sibiu primeste recenzie cum ca se cearta cu pestele la telefon

vine in ploiesti pentru 3-4 zile, in "tranzit" :)))

ce treaba ar putea avea doamna prin Ploiesti ?

scrieti o compunere de minim 40 de cuvinte . doamne cat ma amuza asemenea texte

Vrei tu sa se considere ca ploiestenii sunt lipsiti de ospitalitate si deschidere catre nou si frumos?! Nu-i suficient ca s'tem pauperi si stressati  :laugh2  ?!  :blushing2

  • Like 2
Link spre comentariu

problema de olimpiada, clasa a 11-a, faza pe judet

o doamna de companie din sibiu primeste recenzie cum ca se cearta cu pestele la telefon

vine in ploiesti pentru 3-4 zile, in "tranzit" :)))

ce treaba ar putea avea doamna prin Ploiesti ?

scrieti o compunere de minim 40 de cuvinte . doamne cat ma amuza asemenea texte

da ce amuzant esti tu :))) de numai pentru comentariile tale intru sa ma uit ma surprinzi dragule :)) eu nu inteleg care tie tie problema ,nu ne cunoastem ca sa tot dam cu parerea...la prima vedere toată lumea comentează:)))daca m-ai fi cunoscut atunci puteai sa vb ce vroiau tu dar oricum nu ma deranjează:))imi place sa vad atâtea comentari de prost gust :))pentru astea traiesc...deaia am ajuns pe la voi:))sa raman surprinsa...sau cred nu iti plac blondele mai cu un caracter ca al tău?:))
  • Like 2
Link spre comentariu

problema de olimpiada, clasa a 11-a, faza pe judet

o doamna de companie din sibiu primeste recenzie cum ca se cearta cu pestele la telefon

vine in ploiesti pentru 3-4 zile, in "tranzit" :)))

ce treaba ar putea avea doamna prin Ploiesti ?

scrieti o compunere de minim 40 de cuvinte . doamne cat ma amuza asemenea texte

oricum ploiestenii ce mai cunoscut stiu despre ce este vorba:))nu pun la suflet nimik....se mai gasesc 1sau2 rasaritii sa comenteze....În special aveti oamenii faini....Cu excepția unora ;)
  • Like 2
Link spre comentariu

 

buna anne pana pe ce data te mai putem gasi in ploiesti si programul cum il ai.

Multumesc! :*

 

ceao scumpule doar azi si maine shi poimâine voi pleca....programul este în funcție de programarile ce le am mersi pupicii :*:*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

ceao scumpule doar azi si maine shi poimâine voi pleca....programul este în funcție de programarile ce le am mersi pupicii :*:*

iti multmesc pentru raspuns , sa ai o zi buna :* !

Link spre comentariu

M-am uitat atent, am mai vazut-o si la alte fete, altfel nu te intrebam ....

pai este asemănătoare cu prima poza cu care am deschis topicul,numai ca la asta nu se mai vad buzele :)) fetele în general fură pozele altora ;) mi sa mai intamplat :))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

pai este asemănătoare cu prima poza cu care am deschis topicul,numai ca la asta nu se mai vad buzele :)) fetele în general fură pozele altora ;) mi sa mai intamplat :))

Asa fac si alte fete, taie poze ale altor curve si zic ca sunt ele ... macar tu recunosti ca asa ai facut

  • Like 1
Link spre comentariu

Asa fac si alte fete, taie poze ale altor curve si zic ca sunt ele ... macar tu recunosti ca asa ai facut

:))))nu cred ca vb aceiasi limba pozele sunt reale ssi sunt ale mele :)))) nu lucrez pe poze false ;)niciodată m-am lucrat shi nici nu voi lucra ;)nu ma bag in categoria de a lua pozele altora ca arat cat de cat ok ;) asta mie corpul shi asta am pus ;)
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

:))))nu cred ca vb aceiasi limba pozele sunt reale ssi sunt ale mele :)))) nu lucrez pe poze false ;)niciodată m-am lucrat shi nici nu voi lucra ;)nu ma bag in categoria de a lua pozele altora ca arat cat de cat ok ;) asta mie corpul shi asta am pus ;)

 

 

:D))))

 

Asa zic toate curvele, alta replica nu au!!!

 

Adica mai e una - daca nu sunt eu in poze platesc deranjul sau ceva de genul - faze din astea penibile, doar sa gaseasca fraieri sa se duca.

 

 

In concluzie - pune pozele tale, urata sau frumoasa, grasa sau schelet, dar vei fi apreciata

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...