Sari la conținut

...


paul402

Postări Recomandate

Incearca sa tintesti sus Laura, scopul tau este sa faci totul sa fie bine, la urma urmei tu esti platita si nu ala care vine la tine trebuie sa faca atmosfera... daca iti vei accepta cu adevarat defectele, atunci vei forma un intreg si vei face tu singura ca totul sa fie perfect si in jurul tau. Nu ti-am spus ca sunt psiholog cand am venit la tine, insa cu siguranta voi reveni si vreau sa te gandesti la ce ti-am zis, pentru ca o sa te ajute mult 😋 [pentru mine esti per total de 9,5 insa tu te vezi de nota 8, asta e problema ta, sper sa nu intelegi gresit ceea ce am scris] 😘

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

Neata, m ai ranit dragoste😔😢. Da vb aia, clientul stapanul nostru. Da n am dat de înțeles ca el trebe sa faca atmosferă. Era vb cred , acolo de calitatea serviciilor, care datorita unor compabilitati sau ne. efectul e pozitiv sau negativ. Da in fine.. te pup.

Da lucrez astazi , 14-22.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

E usor sa fii rau si sa superi un om. Nimeni nu e perfect. Puneti-va in locul ei daca puteti.

Aloo domnu' era o gluma. Ce naiba ma s a intamplat cu lumea...chiar oe bune mai iesiti din monotonia asta..mai lasati seriozitatea deoparte putin si bucurati va de viata. Ce naiba ma. Nu e dracu' chiar asa de negru.
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Romania
  • Oras:Undeva in Romania

Stiu ca ai glumit. Cine nu vede sa si puna ochelari, pe alta data o sa revin cu o poza mai clara. Oricum , merci , e asa cute cand vad ca mi se ia apararea 😊🤗😘.

Eu nu ti am luat apararea, dar nu am vazut fundu' si chiar nu l vad. Iar de felul meu sunt cam misogin domnisoara licurici
Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Buna seara . Am vizitat o astazi pe Laura . E o fata comunicativa , foarte amabila , frumoasa, creață....etc...se poate continua .

 

Locatie 10 ....frumos amenajata, gazda destul de primitoar

Oral 7 8 deep ...fara atentie satelitilor

Normal 9 ...sta cum vrei si se implica

Anal ...nu face

 

1 numar 150 lei

Restul cuvintelor mele de lauda nu isi au rostul deoarece recenziile pozitive se confirma.

O seara frumoasa

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Pentru mine acest topic,de astăzi, este închis.Aceasta este ultima mea vizită pe acest topic( nu dau explicații)

PS.Dacă,prin schimbarea culorii,în "Verde",aș putea să-mi șterg toate intervențiile de pe acest topic, mâine aș fi "Verde".

Să aveți spor în toate!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Pentru mine acest topic,de astăzi, este închis.Aceasta este ultima mea vizită pe acest topic( nu dau explicații)

PS.Dacă,prin schimbarea culorii,în "Verde",aș putea să-mi șterg toate intervențiile de pe acest topic, mâine aș fi "Verde".

Să aveți spor în toate!

Si eu sunt de aceeasi parere, Laura este o super fata! Repet la nesfarsit, nota mea pentru ea, overall este de 9,5 si voi reveni la ea de fiecare data cand am ocazia! You look hot baby! 😂â¤ï¸ðŸ˜˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora
  • Oras:Nu am . Dorm in casele altora

Pentru mine acest topic,de astăzi, este închis.Aceasta este ultima mea vizită pe acest topic( nu dau explicații)

PS.Dacă,prin schimbarea culorii,în "Verde",aș putea să-mi șterg toate intervențiile de pe acest topic, mâine aș fi "Verde".

Să aveți spor în toate!

Ce ai patit ba baroane
Link spre comentariu
  • Oras:Iași
  • Oras:Iași

#Baron58 s a suparat probabil din cauza programarii tale #zeuzeu sau in special a lui #paul care de la ora 19 45 , s a prelungit la 22. El poate confirma ca asa a fost. Daca crezi ca intentia mea , a fost sa nu te primesc , iti spuneam din prima. Asa a fost sa fie. Zilele nu s bagate n sac, dar decizia iti apartine. Va pup, o saptamama frumoasa tuturor.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu ma opreste pe mine un blacklist si la ora 14.00 cum am vrut am fost la Laura, initial nu intelegeam cum pot fi eu in blacklist daca nu am sunat niciodata ?! Acu inteleg de ce, ea a mai fost activa pe Strapungere Silvestru in fata la BRD cum mi-a confirmat de altfel, ma si recunoscut, deci fara umbra de indoiala se vede ca am mai fost la ea demult. Totusi posibil o greseala de-a mea, sa ma fi pus in blacklist.

 

 

Oral frumos, placut, sta acolo pana ii spui tu gata.

La capitolul GFE - FK, mangaieri, 69.

Normal - sta cum vrei si se umezeste natural.

 

Per total nota 10, pentru baietii cu fundul: il are numa bun. 

Daca vei vrea sa ma scoti din blacklist ne vom mai intalni.

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...