Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Catalina bruneta

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
28 raspunsuri in acest thread

#21 catalina89

catalina89

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    21 June 2018
  • Reputatie: 0

Postat 25 June 2018 - 12:25 PM

badmadafaka ai grija la vocabular...ciudat ca pe clienti mei nu i-am imbolnavit doar pe astia ce au venit la mine ca nu au gasit pe x si pe y!Idee proasta am avut sa imi pun mintea cu voi sa dau explicati cui nu trebuie...clieniti mei stiu unde sa ceara eplicati nicidecum aici😉Bafta la futut baieti ca daca asa faceti cu fiecare fata curand ve-ti fute picioare in gard😂😂😂
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 catalina89

catalina89

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      21 June 2018

Postat 25 June 2018 - 12:27 PM

badmadafaka ai grija la vocabular...ciudat ca pe clienti mei nu i-am imbolnavit doar pe astia ce au venit la mine ca nu au gasit pe x si pe y!Idee proasta am avut sa imi pun mintea cu voi sa dau explicati cui nu trebuie...clieniti mei stiu unde sa ceara eplicati nicidecum aici😉Bafta la futut baieti ca daca asa faceti cu fiecare fata curand ve-ti fute picioare in gard😂😂😂
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 andrei989

andrei989

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      30 January 2018
  • Reputatie: 8

Postat 26 June 2018 - 11:46 AM

Domnisoara din mai si pana la sf de luna iunie nu crezi ca mam tratat si eu de sculament? gândește in plm cand vorbesti ar fi ok sa mergi la un ginecolog si dovedeste ca nu esti bolnava si atunci mai vorbim de scuze ..
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 catalina89

catalina89

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      21 June 2018

Postat 26 June 2018 - 01:12 PM

Mai omul lui dumnezeu vino la mine si mergem impreuna la genecolog sa vezi ca nu am avut si nici nu am nimic...eu nu pot pune rezultatele pe site daca te duce capul...te rog frumos sa vi la mine si iti pot dovedi dar nu mai vorbi a proasta ca nu e ok...u nu ai fost doar la mine ...u ai sp singur ca cautai pe alta si ai venit la mine!Si te rog frumos sa incetezi cu astea vi la mine si iti dovedesc ca pot si vreau doar sa iti ceri scuze ata tot!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 andrei989

andrei989

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      30 January 2018

Postat 26 June 2018 - 02:06 PM

Tu chiar o dai in nesimtire pe fata ti-am dat prea multa atentie plm vin din Austria sa merg cu tn la doctor asta sa intamplat asta am povestit plm vrei sa dovedesti pune plm analizele aici si punct.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 catalina89

catalina89

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      21 June 2018

Postat 26 June 2018 - 04:35 PM

Auzi hai ca ai dreptate...stai in pl ta acolo si nu te mai da atat futut in aripa ...stau sa ma scuz si sa incerc sa te conving ca nu de la mn...nu am eu ce amalize sa iti pun eu tie sa iti demonstrez....teai vaitat ai avertizat si pe restu deci scop atins!bravo
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 popovic

popovic

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 11 Postari:
    • Inscris la:
      14 December 2017
  • Reputatie: 7

Postat 26 June 2018 - 07:02 PM

Am fost de 3 ori până acum la domnișoară și nu am luat nici o boală. Ultima vizită a fost săptămâna trecută
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 catalina89

catalina89

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      21 June 2018

Postat 26 June 2018 - 07:16 PM

Nu are rost sa tot expic ...ca e clar ca nu am cui!respectivul domn a sp el singur...ca a venit la mine ca nu a gasit pe cine cauta...deci logic respectivul domn na fost numai la mn dar clar lam suparat cu ceva de i sa prăpus asa pe mine!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 andrei989

andrei989

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 18 Postari:
    • Inscris la:
      30 January 2018

Postat 28 June 2018 - 10:35 AM

Am fost de 3 ori până acum la domnișoară și nu am luat nici o boală. Ultima vizită a fost săptămâna trecută

Salut popovic citeste despre sculament sau candida si o sa intelegi ce plm aveam cu ea sa scriu aiurea fiind un barbat la 40 de ani asta mi sa intamplat asta am spus poate sa tratat in timp si tu ai avut norocul sa nu iei....avand in vedere ca se trateaza usor in fine fiecare cu parerea lui
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

4 useri citesc topicul

0 membri, 4 vizitatori, 0 utilizatori anonimi