Sari la conținut

Inesis - India nu e in Asia. Dar poate e in Londra!


Postări Recomandate

  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

Esti si tu pă minus? =)

Nu... de asta ...dar strică frumusețe de toping...cu punctele lor...plm

Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Hai bre,lasa-l in pace ca a plecat cu ochii in lacrimi.Il mai vedem peste 2 saptamani.

 

Bona sera , boschetarule ....se parca iti era dor de mine

 

Dispar cu anumite interese , nu de frica ta  hipopotamule 

/

Ai mancat si tu ceva pe ziua de azi ? Ca ai sa dai si  in diabet , excluzand restul  bolilor de care suferi :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Bona sera , boschetarule ....se parca iti era dor de mine

 

Dispar cu anumite interese , nu de frica ta  hipopotamule 

/

Ai mancat si tu ceva pe ziua de azi ? Ca ai sa dai si  in diabet , excluzand restul  bolilor de care suferi :)

Nu mai plange,calmeaza-te ca nu e prima data cand iti apare fata hidoasa te taran basit si afumat.

Betty a zis ca data vii toare iti pune poza intreaga,cu taranca aschilopata,apoi pe aia de la Eforie

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Ce tot Eforie, aschilopate si cravate?

Pune poza, bai pilaf cu franzela sau trimite-mi-o, ca pe mine nu ma intereseaza.

Cere lui Miky,prietenul tau.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

mi-a ajuns  bucata de hipopotam din SPA  pe cale de disparitie , nu degeba ti-ai tras si acel selfie in singuratate  :kotzen

Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

mi-a ajuns  bucata de hipopotam din SPA  pe cale de disparitie , nu degeba ti-ai tras si acel selfie in singuratate  :kotzen

De unde stii tu ce e ala SPA,cand tu te speli la lighean,Dovada fiin pozele postate de tine cu WC-ul in fundul curtii si lemnele de foc.

Adica n-ai apa curenta,n-ai centrala termica.

Mucles

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -1396
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

ptr. ce mi-ar trebui toate acestea  cand imi este   de ajuns o ghena din Berceni  sau o bancuta in Gara de Nord ?

 

si o sticla de cocktail d'ala molotov , am uitat , stii tu de care , doar mi-am facut si poza cu acesta 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ba hipopotamule daca ti-as arata la ce sunt folosite lemnele acelea iti  mananci sunca de pe burta de ciuda  ....dar e secret , nu e ptr. toti oligofrenii care traiesc la oras , eu traind intr-un satuc uitat de lume 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pisam-as pa punctele lor si-n reputația pizdii Da pe nimfomane.

Bai bro ales gute? Ca ăsta contează restul e frecție la picior de lemn marca Amada

Baga niste postări si da mi pm
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Idiotii naiba!Ăsta-i clar o anormalitate...Ce mai poți prețui pe lumea asta dacă ajungi să faci asa ceva unui om?Un picior in cap unuia lesinat si apoi trei i-au dat pumni toti in acelasi timp celuilalt, ce chestie tampita...Se vede clar din miscările lor ca nu erau beți...cum zic ăia pe comentarii youtoube!

  • Like 21
  • Minus 25
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

De unde stii tu ce e ala SPA,cand tu te speli la lighean,Dovada fiin pozele postate de tine cu WC-ul in fundul curtii si lemnele de foc.

Adica n-ai apa curenta,n-ai centrala termica.

Mucles

Tu ai o fantezie cu wc-urile?Am vazut si eu poza si consider ca sunteți mulți mincinosi pe site-ul ăsta, stai după curul oamenilor sa îi jignesti toată ziua pe acest site...si ti se pare ca este lăudabil sau amuzant ce faci!
  • Like 22
  • Minus 25
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Brace for impact !

Bănuiesc ca nu ai auzit zgomotul de impact al craniului aceluia căruia i-a dat handicapatul ala apoi cu piciorul in cap, a avut dreptate celălalt să le tranteasca pumni cu riscul de a ajunge in aceeasi stare...însă orice forma de violență asupra altui om e o stupiditate si rusinea omenirii întregi.Am intervenit o data pentru un tânăr ca altfel il omorau, erau aproape 20 de oameni chipurile beti. Norocul meu că era noapte si n-au stiut că sunt acolo si i-am simtit din voce că nu-s beti si că e făcătură pentru ca tânărul sa nu-si dea seama ce urmează...Cand a trecut o masina si a pus farurile pe ei inainte sa intre pe o strada, am strigat la ei cât m-a ținut, ca un om foarte contrariat care-i mustra si s-au speriat idiotii crezând ca sunt cei din masina care iau atitudine, iar tânărul a apucat sa fugă.Pe altul la fel, era noapte si nu m-au vazut ca observ scena, eram si cu fratele meu si i-am auzit cum vorbeau sa isi exerseze mușchii pe primul trecător...m-am făcut văzută si s-au oprit.Aveam un comerț dar eram doar un copil, vreo 15 ani aveam si au venit a doua zi la mine făcând pe prietenii cu tânărul acela sa vadă toata lumea...deja spusesem totul la părinți si ei la poliția locală.

  • Like 26
  • Minus 25
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Dacă ma mai uit mult la video ala fac spam cu el pe toate rețelele de socializare din Bruxelles...

  • Like 28
  • Minus 25
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...