Sari la conținut

vanessa 18 ani 0733182003 si 0732612369


Vizitator imparior

Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu stiu cat de submisiva este dar nu reiese din nicio recenzie ca ar face anilingus(activa) sau swallow....

Ca pana la urma deep si face fuck poate face oricine daca penisul nu este foarte mare....

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu stiu cat de submisiva este dar nu reiese din nicio recenzie ca ar face anilingus(activa) sau swallow....

Ca pana la urma deep si face fuck poate face oricine daca penisul nu este foarte mare....

E vorba si de atitudine si nu in ultimul rand si de pozitiile pe care le adopta.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Am fost la domnisoara , draguta la fata , curul cam lăsat pentru vârstă ei, se vede ca nu a facut sport în viata ei, oralul foarte bun cu deep de vis, sex normal cam praf, anal la fel , punctul cel mai nașpa e ca nu are prosoape ,rămâne și fără prezervative, lubrifiant pauza, îți dă să te ștergi cu prosopul ud pe care la lăsat cel dinaintea ta....pacat pentru ca potențial ar avea pentru gustul meu cel putin....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am fost la domnisoara , draguta la fata , curul cam lăsat pentru vârstă ei, se vede ca nu a facut sport în viata ei, oralul foarte bun cu deep de vis, sex normal cam praf, anal la fel , punctul cel mai nașpa e ca nu are prosoape ,rămâne și fără prezervative, lubrifiant pauza, îți dă să te ștergi cu prosopul ud pe care la lăsat cel dinaintea ta....pacat pentru ca potențial ar avea pentru gustul meu cel putin....

Sper ca nu a folosit si preservativul al inainte ta

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce zona mai e blonda?

Am inteles ca pe la piata Alba Iulia, plm feate am sunat astazi de am inebunit pe toate nr de tel si niciunul.nu este deschis la toate intra casuta vocala. Cand o prind o fut rau de tot de se va tine si de burta si de mandibula 😂😂😂😂😂
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am scris eu mai sus/înainte... la Alba Iulia nu a stat mult, ultimul „check in” era Universitate pe lângă Inter (nu e la bulevard).
E vară, poate mai își ia pauze/vacanțe/plimbări...

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Tocmai am ieșit de la domnișoara. Mi-a făcut poftă de o shaorma (știe ea) așa că scriu pe fugă până îmi aduc asta comanda.

 

Stat 1.5h cotizat 450 (300 ora). M-am și foarte bine.

 

La fața... Fata e super. Niste ochi superbi, figura de model, zimbet mișto, buze fine și gustoase, machiaj usor,frumusețe naturală.

 

La corp... Are niște sâni trăznet. Am chinuit-o pe săracă fata am pus-o sa se îmbrace (eu sunt ăla diliu care pune femeile dezbracate sa se îmbrace, o să-mi fac renume). Îmbrăcată arata de-ți vine să-ți dai palme. Un decolteu mortal, ea alin 18ani, frageda... Cu un mijloc cat palma mea (fara glumă) și nici macar nu am mâini mari lol. E drept funduleztul este mai de baietzel, și ea pare să fie puțin complexata de asta. Din punctul meu de vedere, chiar nu mi-a păsat de funduletz la cat de bine arata in rest...

 

La acțiune, m-a terminat de doua ori. Ceea ce pt mine e o mare chestie și mi se întâmplă foarte rar. Data e foarte cooperativa, sta cum vrei, face ce vrei, păsărică strâmtă, stat misionar sus, fk delicat, sărutat pe gat, pe sâni, s-au simțit și ea bine (cel puțin părea). Am schimbat LOT, apoi capritza, și cu ochii la mijlocul ăla super slim și trăgând fata-n "tzeapa" am terminat că un rege. Am făcut o pauză, am mai vb, mai băgat niste ON, niste misionar, și în cele din urma a doua finalizare ON cu deep și FF cu CIM început in picioare și terminat in pat... Superb.

 

Fata a muncit la mine nu gluma. Și am încercat și eu să o fac sa se simtă cat am putut eu de bine la cei 36 de ani bătrâni ai mei. Nu știu cât de mult am reușit dar cel puțin s-a dezghețat pe parcurs pt că la început pare cam detasata, și am reușit să și conversam.

 

Că de obicei...

 

PRO:

 

- Frageda 18 ani, pt pasionați...

- Frumoasa la fața.

- Slim

- Foarte cooperanta

- FK mișto

- Păsărică strâmtă.

- Sâni trăznet

- ON misto cu deep și gag și FF pt pasionați (eu nu mă omor după deep și FF)

 

CON:

 

- puțin cam distanta, cel puțin la început

- puțin cam inexperimentata (a zis fata că face doar de câteva luni)

- funduletz de băiețel (pe mine nu mă deranjează, dar trebuia specificat pt pasionați)

- din lipsa de experiență, mai dificil cu programarea și punctualitatea, dar merita stresul. E și ea mica...

 

Per total eu am fost foarte mulțumit. Vanessa, te sărut dulce, daca aveam 20 de ani și mult mai putina minte, mă îndrăgosteam de tine. O sa revin, daca mă mai primești.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin

Nu pot sa editez postul sa corectez erorile de la scrisul pe mobil si nici sa aduc o adaugare importanta:

 

CON:

 

- Probabil din lipsa de experienta, (sau poate pur si simplu o deranjeaza) fata nu (asa cred cel putin) face clisma inainte de munca. Sau poate nu face cum trebuie, nu stiu, nu ma pricep. Dar la "zdruncinaturi" mai ies niste arome neplacute, desi in principiu la cunni nu s-a simtit nimic si a fost ok. Eu nu am facut, dar cine se baga la anal, isi asuma riscul... Din nou, fata e inexperimentata, nu rau voitoare, in timp probabil ca o sa se rezolve si chestiunea asta si alte chestiuni.

- Prosoapele la baie, doar doua, uscate (cel putin inainte sa le ud eu, dar nu pot sa bag mana-n foc ca erau spalate, sau daca erau, nu stiu daca erau splate prea bine). Si lipsa de papuci (era sa cad pe gresie p-acolo sa-mi rup mufa). Acuma, papucii ca papucii, merge si fara, dar la prosoape a fost putin cam dureros... am stat mai mult ud, noroc ca-i vara.

PRO:

- In locatia curenta de pe langa Intercontinental, are un geam cu un view misto. Intamplator diagonal opus cu patul, daca te uiti pe geam, e un alt bloc cu balcoane. Cand am fost eu, o doamna-si citea cartea pe balcon, si am avut placerea sa ne uitam unu la altu in timp ce eu dadeam de zor la fata. Eu am trecut-o la plusuri, acuma, cine are norocul sa-o patzeasca cu un barbat pe cealalta parte... ai urez distractie placuta...

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...