Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pisi, promit ca nu mai scriu o perioada, poate nici nu mai deschid.

N-am nimic cu tine.

Ai mare cocina aici, pe unde duci privirea e cate un sau una certati cu logica sau normalitatea relativa.

Probabil ca o sa revin, poate nu.

Care vrea sa mai spuna ceva care nu ma plictiseste o poate face pe [email protected].

:*

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

din cauza ta fa alcoolu are pretul ridicat.... sa-mi bp de imi mai vine sa comand blue label.... mai bine iau zece porci

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

sa-ti moara ma-ta daca inteleg ce zici

 

 

sa ma lingi la subrat, daca sunt jegos =)))) =))))))

 

Bagami-as pula aia mare si groasa in gatul vostru. Voi sunteti 2 siamezi facuti in eprubeta in laboratorul din Cernobal si trimisi in Romania pentru a manca resursele tarii noastre. Futuva-n gura de emigranti care se cred spietnaz.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

baganeam pula in mama lu lisandru ca l-a facut chior =)))))

 

Ba, acum pe bune, dar mai da-te-n mortii si mormintii ma-tii de cacanar, ca prea stai ca un limbric dupa curu' nostru. Ce pula mea, prostovane, nu intelegi ca nu vei intra niciodata in grupul celor mari? Nu te-ai nascut pentru asa ceva. Nu esti caterinca, oricat ai imita. Esti sortit sa fii prostu' parculetului. :( Aia e... ai sa duci o viata de trist. :(

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

baganeam pula in mama lu lisandru ca l-a facut chior =)))))

 

Ba, acum pe bune, dar mai da-te-n mortii si mormintii ma-tii de cacanar, ca prea stai ca un limbric dupa curu' nostru. Ce pula mea, prostovane, nu intelegi ca nu vei intra niciodata in grupul celor mari? Nu te-ai nascut pentru asa ceva. Nu esti caterinca, oricat ai imita. Esti sortit sa fii prostu' parculetului. :( Aia e... ai sa duci o viata de trist. :(

Nu ti-a luat mai mult de 3 minute sa dai reply, esti sortit sortii sa bantui pe forum. Acum daca crezi ca un moldovean rapanos, posibil lipovean, care face pe deal o ciorba dintr-un pisat si un sturion inseamna sa fii mare mahar ...pula mea. Iti arat eu ce inseamna sa faci un bors in Delta la Mila 23 fraere. Ai uitat ca ai venit dintr-un sat care nu este pe harta Moldovei, uitat de lume, in Romania si ai descoperit apa calda. Cand te-ai vazut "roman" ai zis ca te-ai nascut a doua oara. Overwall: rebranding and move on. :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Administrator
Reputație: 113801
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Pisi, promit ca nu mai scriu o perioada, poate nici nu mai deschid.

N-am nimic cu tine.

Ai mare cocina aici, pe unde duci privirea e cate un sau una certati cu logica sau normalitatea relativa.

Probabil ca o sa revin, poate nu.

Care vrea sa mai spuna ceva care nu ma plictiseste o poate face pe [email protected].

:*

 

cine te-a suparat amanda?

1 warn @don draper pentru limbaj

  • Like 1

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Pisi, promit ca nu mai scriu o perioada, poate nici nu mai deschid.

N-am nimic cu tine.

Ai mare cocina aici, pe unde duci privirea e cate un sau una certati cu logica sau normalitatea relativa.

Probabil ca o sa revin, poate nu.

Care vrea sa mai spuna ceva care nu ma plictiseste o poate face pe [email protected].

:*

 

Ce parere crezi ca are ma-ta despre asta?

Crezi ca sufera, vazand ce a ajuns fetita ei?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce parere crezi ca are ma-ta despre asta?

Crezi ca sufera, vazand ce a ajuns fetita ei?

 

pizdoiule, nu te-ai saturat de supt tatza matii ???

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...