Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Vorbeşti din experiență? Sau ai auzit şi tu pe la alţii? Dacă vorbeşti din experienţă, de ce nu scrii o recenzie? Că văd că eşti foarte amator de informațiile altora...

Link spre comentariu

Prietene, de unde ai tras tu concluzia asta?

Am fost in zona si cand am vazut ce e acolo am facut cale intoarsa.

Daca nu crezi poate mergi tu la ele, ca erau 2 apropo si revii cu o recenzie. Su un bmw negru, seria 7 ultimul model, inclusiv geamuri negre

Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Vad ca au plecat la constanta, acolo apare anuntul....cu tot cu peste

Prietene, de unde ai tras tu concluzia asta?

Am fost in zona si cand am vazut ce e acolo am facut cale intoarsa.

Daca nu crezi poate mergi tu la ele, ca erau 2 apropo si revii cu o recenzie. Su un bmw negru, seria 7 ultimul model, inclusiv geamuri negre

pe aceasta copila se intampla ca eu sa o stiu ...nu este apropriata de a mea ...dar la faza cu pestele vb foarte in plus ...mai cosmin eu iti dau un sfat ...numai baga lumea in eroare cum ai incercat si cu alte fete ...tu nici nu prea te duci pe la ele cu scuza ca vai toate au peste ...ce sa zic eu cred ca tu ai fost la unele si chiar dormeai pe tine ca erai cu hamsia in casa ! Sau cu ea pe la scara ...parerea mea ca viata ta este super plictisitoare si stai pe nimfo si comentezi chiar aiurea ca in momentul de fata ! Repet se intampla ca pe fata sa o stiu nu personal dar te asigur ca pustoica chiar nu are "ceatal" ! Si nu iti permite sa ma iei la vreo intrebare ...dar uneori trebuie sa stai un picut in bancuta ta ....numai vb aiurea ca sigur daca aceasta fata a parasit brasovul este exact din cauza persoanleor ca tine ca o trec la evitat ca vai au vazut un bmw culoarea x ,si eu cand stateam in avantgarden 3 ...si coborau hamsiiile altora eram luata la intrebari idioate precum baiatul ce a coborat.?!?!...sau dc ai usa inchisa la cealalta camera ! Deci numai exagerati aiurea!!! Si mai bagati si pe altii in panica ...
Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Vorbeşti din experiență? Sau ai auzit şi tu pe la alţii? Dacă vorbeşti din experienţă, de ce nu scrii o recenzie? Că văd că eşti foarte amator de informațiile altora...

ai dreptate in fine ce am inceput sa vad pe siteul asta imi da cu greata ...multi se trezesc vb aiurea ...a mai incercat o cu o tipa ce i-am facut recomandarea ...vai alea sunt urme de hpv ...lol si tipa era iritata de la "alti cu stuf "... Dar prin ce fac unii se vede ce viata plictisitoare si nefericita au ! De stau sa isi manifeste frustrarea pe un site ! Ce ar trebuii sa ajute mai mult te baga in.eroare si asta o spun strict pt fetele noi ce incearca sa faca un banut dar se pare ca nu se poate de fanii altor domnisoare ce presteaza servicii mizere, pe dute ca ma asteapta si altul, sau cum am auzit ca sunt femei ce te scot din dus :)))
Link spre comentariu

Inseamna ca in scara aceea mai era un cuib de vulturi, e drept nu semanau cu cea din poza din anunt insa nu ai de unde stii pt ca multe folosesc poze false.

Iar tu pastreaza parerile pt tine sau bagati-le in cur.

Aici fiecare isi exprima parerea si se trezeste o rapandula sa dea lectii cand nu ii convine ceva

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Inseamna ca in scara aceea mai era un cuib de vulturi, e drept nu semanau cu cea din poza din anunt insa nu ai de unde stii pt ca multe folosesc poze false.

Iar tu pastreaza parerile pt tine sau bagati-le in cur.

Aici fiecare isi exprima parerea si se trezeste o rapandula sa dea lectii cand nu ii convine ceva

ce necioplit esti ...mai bine zi pass daca tu esti asa neslefuit eu ti-am vb frumos fruatrstule ! Hai ca te bag in lista de ignor decat sa vad cat de incuiat esti ...distrusule si "rapandula" ai grija la limbaj dragutule ca te vei impiedica azi la prima treapta ..sau poate asa ai vazut tu educatie in familie ce sa zic esti demn de prostie :)) eu sunt prostituata dar niciodata cum ma cataloghezi tu ! _|_
Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Am inteles...esti o pestoaica viu colorata, altfel nu-mi explic interventia ta inutila

Cosmine...ce vrei sa demonstrezi de fapt? Deschizi tot felul de topice cu anunturi de pe publi.24 (toata lumea are acces la ele), iti dai cu presupusul, ca acolo este un cuib, ca locatia este dubioasa etc.

Comentezi preturile fetelor...(daca nu iti convine pretul, nu te duci)

Dar vrei recomandari, nu? Atunci scrie si tu recenzii si probabil o sa primesti recomandari.

Apropo..cand deschizi un topic la "de evitat", pezinta dovezi, adica:

https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/

Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Am inteles...esti o pestoaica viu colorata, altfel nu-mi explic interventia ta inutila

deci deja esti din calea afara de distrus ...daca eu eram cum spui nu stateam si imparteam un apartament cu prietena mea ...si nu ma vindeam si eu pe bani ! Dute mai baiatule la un control ca esti maxim de distrus ..cred ca ti se ridica tostesteronul cand te mananca mana sa scrii prostii ! Mizerie de om mai mare ca tine pe acest forum nu prea exista !! Pisicut ia in mama masi de treaba atitudine ...ca deja o forteaza unii pe aici cand fac pe latraiiii!
Link spre comentariu
  • Oras:BraÅŸov
  • Oras:BraÅŸov

Cosmine...ce vrei sa demonstrezi de fapt? Deschizi tot felul de topice cu anunturi de pe publi.24 (toata lumea are acces la ele), iti dai cu presupusul, ca acolo este un cuib, ca locatia este dubioasa etc.

Comentezi preturile fetelor...(daca nu iti convine pretul, nu te duci)

Dar vrei recomandari, nu? Atunci scrie si tu recenzii si probabil o sa primesti recomandari.

Apropo..cand deschizi un topic la "de evitat", pezinta dovezi, adica:https://nimfomane.com/forum/topic/3898-regulament-forum/

multumesc din suflet pt raspuns ...chiar apreciez

Link spre comentariu

Spre deosebire de altii ceea ce am scris a fost verificat de mine. Si e trist ca doar unii sunt penalizati si altii nu. La unii se trece cu vederea. Trist.. foarte trist. In concluzie nu voi mai scrie nici o recenzie, fiecare pe barba lui. Ok ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...