Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Care lipsire de libertate tipul a ajuns la politie...si a depus cred o plingere....dar pentru agresiune si 200 ron ceruti ulterior pentru ca tipa nu ia facut serviciul sexual pentru care s-a inteles....Dar daca declara ca perversul a vrut sex oral neprotejat cu ejaculare...si Ea declara ca nu presteaza serviciul asta....iar perversul a devenit agresiv si violent....dupa ce aruncat prin casa bani pretinzind ca i-au fost solicitati ca sa ma puna la punct...Faptul ca tipul a relatat patania multi care citesc pot baga la cap si se vor gindi de 2 ori cind merg la ,,curve,, Iar tilharia ca sa fie condamnat trebuie sa contina certificat medico legal de ,,n,, zile spitalizare si ,, dovedirea ca aia 2 ia bagat mina in buzunar si ia inhatat bani...dar din declaratia lui El ia aruncat pe jos...La stop citi cersetori vin si cer bani .....majoritatea nu ledau iar cersetori nu sunt violenti...faptul ca a aruncat bani pe jos nu constituie tilharie in instanta....Acolo a avut loc o altercatie care se va termina cu amendarea ambelor parti punct....

 

Sa o luam rand pe rand deci..tipul platise si i.sa mai cerut suma inca o data Sa zicem ca ar fi dorit in acel moment sa paraseasca locuinta fara alte discutii nu ar fi putut pentru ca afirma ca a fost atacat de iubitul domnisoarei dupa mine e clar

Vatamare corporala ..oarecum trebuie peste 90 de zile de ingrijiri medicale 

Tentativa de talharie 

Loviri si alte violente  fara discutie a fost agresat fizic 

Posibil sechestrare ramane de vazut daca se va putea incadra nu stiu cat a durat incidentul 

Amenintare ...tipa a venit cu cutitul + cainele din apartament era dintr.o rasa agresiva care pentru a l detine este nevoie de adeverinta de la politie 

Ramane de vazut sper sa aibe un avocat bun ii poate lega bine pe niste chichite avocatesti sti f bine cum e cand se apuca avocati sa manance cu gura plina ..Dar in fine fiecare cu parerea lui..Din moment ce in final unul din ei sau ambii au fost retinuti pt ca nu mai inteleg nimic am citit 2 chesti diferite nu cred eu ca se va termina cu amenda 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bun si daca sa zicem mergi cu bani la centima si dai de o situatie gen..Din cate am inteles desi platise i s.au mai cerut inca o data banii pe care ii daduse in cazul asta ce faci ?

pai arati buzunarele goale si predai telefonul personal de 50 ron...si atunci te duci la politie faci plingere ca ai fost tilharit dovada fiind telefonul Tau...bani fara sa scrie pe Ei ceva sau luate serii-le nu constitue proba in instanta....Completez lasi telefonul garantie ca vii cu bani ...dar de fapt vii cu politia asfel nu primesti pumni....de la un zdrahon....Inca odata daca sunteti incepatori cititi blogul sau topicul cum se procedeaza cind mergem la ,,curve,,...fara telefoane scumpe...lanturi de aur la git sau bratari precum latul care avem legat ciinele.....Iar cineva spune ade tilharia esuata de la Sinesti...pai acolo in padurea aia se tilhareste de peste 30-40 ani...la inceput straini...si tirurile...dupa aia fiind saracie cad prada si oameni simpli....

Si cind traversezi Bulgaria nu se face noaptea iar ziua nu opresti in locurile pustii...asta e valabil si in Ukraina....Sau cind treci la noi pe litoral intre Tuzla si Mangalia mai sunt fetite la marginea drumului....nu oprii niciodata ....vei fi tilharit....si cu pantaloni in vine...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Astea s chiftele ma cu stai aici sa duc banii si vin in 2 minute mai citeam undeva ca un tip tot asa si a dat intalnire cu o gagica a achitat iar fata a zis stai ca intru intr.un bar sa dau banii si ies a stat vreo 30 de minute acolo desi tipa era in carciuma si a zis ca renuntase pentru ca in local erau multi cefosi ..Abuz de incredere greu de dovedit prima si prima data cum faci dovada ca banii respectivi au fost dati de catre tine te complici inutil sa zicem ca ar fi ceva cu banii marcati sau alte figuri ..nu are rost 

Chiftele ne chiftele unii mai ne experimentati devin tinte....

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

pai arati buzunarele goale si predai telefonul personal de 50 ron...si atunci te duci la politie faci plingere ca ai fost tilharit dovada fiind telefonul Tau...bani fara sa scrie pe Ei ceva sau luate serii-le nu constitue proba in instanta....Completez lasi telefonul garantie ca vii cu bani ...dar de fapt vii cu politia asfel nu primesti pumni....de la un zdrahon....Inca odata daca sunteti incepatori cititi blogul sau topicul cum se procedeaza cind mergem la ,,curve,,...fara telefoane scumpe...lanturi de aur la git sau bratari precum latul care avem legat ciinele.....Iar cineva spune ade tilharia esuata de la Sinesti...pai acolo in padurea aia se tilhareste de peste 30-40 ani...la inceput straini...si tirurile...dupa aia fiind saracie cad prada si oameni simpli....

Si cind traversezi Bulgaria nu se face noaptea iar ziua nu opresti in locurile pustii...asta e valabil si in Ukraina....Sau cind treci la noi pe litoral intre Tuzla si Mangalia mai sunt fetite la marginea drumului....nu oprii niciodata ....vei fi tilharit....si cu pantaloni in vine...

 

Deja e plictisitor subiectu frate nu s nici problemele mele nici ale tale ca sa comentam atat cel care le are sa si le rezolve te intreb sincer ai vazut pozele cu tipa? Tu ai merge la asa ceva? Nu ti pare dubioasa numai din poze? Aia e cand intri in cocina te mananca porci ...Daca uni nu vor sa inteleaga ca un ban dat in + la o fata poate mai scumpa dupa parerea mea garanteaza intr.un fel o alta siguranta  

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Chiftele ne chiftele unii mai ne experimentati devin tinte....

 

Culmea ca unii sunt oameni in toata firea ramai si prost cand esti cu mult mai tanar ca ei si iti dai seama ca ai mai multa experienta la varsta ta decat are el desi e dublu anilor tai

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asa se intampla cand te complici inutil cu niste lucruri care nu duc nicaieri normal ca fiecare o sa sustina varianta care i convine si legea care e stramba ori o lasa n pom ori o sa ajunga in civil si de acolo daune si alte povesti 

Nici o poveste ...va pierde timp si bani....o proba importanta este daca tipa are amenzi pentru prostitutie...mai vechi...asfel  amindoi vor plati cheltueli de judecata Ea si clientul....zdrahonul nu va pati nimic....

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

pai arati buzunarele goale si predai telefonul personal de 50 ron...si atunci te duci la politie faci plingere ca ai fost tilharit dovada fiind telefonul Tau...bani fara sa scrie pe Ei ceva sau luate serii-le nu constitue proba in instanta....Completez lasi telefonul garantie ca vii cu bani ...dar de fapt vii cu politia asfel nu primesti pumni....de la un zdrahon....Inca odata daca sunteti incepatori cititi blogul sau topicul cum se procedeaza cind mergem la ,,curve,,...fara telefoane scumpe...lanturi de aur la git sau bratari precum latul care avem legat ciinele.....Iar cineva spune ade tilharia esuata de la Sinesti...pai acolo in padurea aia se tilhareste de peste 30-40 ani...la inceput straini...si tirurile...dupa aia fiind saracie cad prada si oameni simpli....

Si cind traversezi Bulgaria nu se face noaptea iar ziua nu opresti in locurile pustii...asta e valabil si in Ukraina....Sau cind treci la noi pe litoral intre Tuzla si Mangalia mai sunt fetite la marginea drumului....nu oprii niciodata ....vei fi tilharit....si cu pantaloni in vine...

 

Saracu ala de la Sinesti ...fix in momentul ala ii trebuia perna lu fiesa aia mica nu putea sa mai mearga 2 3 km sa opreasca intr.un peco Uni si o mai fac si cu mana lor si vb aia ce faci cu mana ta nici dq nu dezleaga 

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Nici o poveste ...va pierde timp si bani....o proba importanta este daca tipa are amenzi pentru prostitutie...mai vechi...asfel  amindoi vor plati cheltueli de judecata Ea si clientul....zdrahonul nu va pati nimic....

 

Prostitutia la momentul asta nu mai e incriminata in nici un fel am zis mai sus iar ca sa fie vb de proxenetism trebuie marturia ei care clar nu va exista 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deja e plictisitor subiectu frate nu s nici problemele mele nici ale tale ca sa comentam atat cel care le are sa si le rezolve te intreb sincer ai vazut pozele cu tipa? Tu ai merge la asa ceva? Nu ti pare dubioasa numai din poze? Aia e cand intri in cocina te mananca porci ...Daca uni nu vor sa inteleaga ca un ban dat in + la o fata poate mai scumpa dupa parerea mea garanteaza intr.un fel o alta siguranta  

Tipa din poze daca nu are mincare te serveste la cina.....unii au fetisuri cu ,,balene,,....Oare ma intreb cu scuzele de rigoare daca ,,tipul,, a fost interesat de tipa din poze .....oare cum arata nevastasa....? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Prostitutia la momentul asta nu mai e incriminata in nici un fel am zis mai sus iar ca sa fie vb de proxenetism trebuie marturia ei care clar nu va exista 

Concluzia pierdere de timp....doar noi pe forum invatam ceva si bagam la cap sa nu patim la fel...Iar gusterul femei de genul ala gaseste pe  gratis 

pe seituri-le de intilniri...

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tipa din poze daca nu are mincare te serveste la cina.....unii au fetisuri cu ,,balene,,....Oare ma intreb cu scuzele de rigoare daca ,,tipul,, a fost interesat de tipa din poze .....oare cum arata nevastasa....? 

 

Bag seama ca esti un om cu gusturi in fine nu le discutam dar chiar trebuie sa fi ori in ultima faza de schizofrenie ori cu vreo 4 5 linuite trase pe nas ori cu alcoolemie de peste 6 ca sa te complici cu asa ceva Omule tine minte o vorba in natura umana sunt automat implicate si problemele noastre ca oamenii care intr.un fel le avem toti dar unii desi fac parte in mod egal din acest cerc in loc sa caute o rezolvare la lucrurile de care ne lovim toti dimpotriva si le complica pe ale lor 

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Concluzia pierdere de timp....doar noi pe forum invatam ceva si bagam la cap sa nu patim la fel...Iar gusterul femei de genul ala gaseste pe  gratis 

pe seituri-le de intilniri...

 

Desteptul invata din greselile altora

Prostul nici dintr.ale lui ;) Din cate vad e dita omu daca are nevasta ori deja crede.ma daca era vb de un pustan de 20 de ani intelegeam da ma lipsa de experienta nu a avut cine sa il invete ce si cum si unde si cu cine aia era oricum cand iti complci viata aiurea sa fi pregatit sa o si suporti in modul in care va deveni 

Link spre comentariu
Reputație: 14316
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tipa din poze daca nu are mincare te serveste la cina.....unii au fetisuri cu ,,balene,,....Oare ma intreb cu scuzele de rigoare daca ,,tipul,, a fost interesat de tipa din poze .....oare cum arata nevastasa....? 

 

Ma uit eu cu gandirea mea buna rea Ba nene cum poate ma sa te excite o femeie de genu asta pai eu nici nu bag in seama daca ar fi sa o vad pe strada 

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Daca nu ma insel asta nu a avut locatie in Bucuresti si pe la mall vitan?????

Hmmmm tare mi.a picat fisa acum. Am impresia ca am fost la o inspectie la ea.

O cioara nasoala cu mega arfe. Era plina de HAUR si avea niste unghii de vrajitoare.

Cioara coxata.

vis-a vis de Pompieri?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cum ma ? Astia au savarsit o infractiune (talharie) si sunt in libertate ?? Baga-mi-as pula in ea de dreptate ðŸ˜

TRAIESTI IN ROMANIA?

 

Unii saracesc tara, unii fura cu vagoanele si sunt in libertate sau arest la domiciliu. Altii fura o paine, un cablu si ii satura de puscarie. Cati din inchisori nu sunt inchisi aiure? Cati hoti talhari si criminali avem in libertate?...

 

Loveste cu masina un om pe trecerea de pietoni, iar in cel mai scurt timp se muta zebra. Plm mortu e de vina.

 

Si etc si etc.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...