Sari la conținut

Poze reale, te astept la mine ... 0753368641


Postări Recomandate

Și eu am vrut sa o vizitez dar am pus aceeași întrebare aici pe forum și mi s-a răspuns cu o recenzie negativă! O sa o copiez și o atașez aici! Dacă a vizitat-o cineva între timp și s-a schimbat ceva înspre bine anuntați-ne și pe noi!

Fotografia ezemund' ezemund

02 Mar 2016

 

Noua ? nu stiu . Poze reale ? Nu. Apetisanta : destul , 1,80 ? Da . Am vizitat-o dimineata pe domnisoara , langa magazinul crisul , desi acolo am mai avut surprize ciudate . Ne-am inteles la un numar 100 de lei , daca vrei ON e in plus , aceeasi placa pe care am mai auzit-o aici si pe stefan cel mare . Fata e venita de la Iasi , in turneu national de inghitit sabii :). Am inceput eu sa-i fac oral , atras de cracii ei lungi . Totul a decurs foarte pasional , excitant si erotic :) ,asa incat,imi venea sa ma ridic si sa plec de acolo . Domnisoara morsoca pe o guma,in timp ce ma bucuram de pasarica ei , de parca ar fi fost ultima guma de mestecat din universul cunoscut . Igena fara reprosuri . Bun , am trecut peste asta,apoi a inceput ea un oral , fara nici o atentie, nici la imprejurimi , nici macar la juniorul meu,care pare-se luase locul gumei . Apoi a trecut la LOT , miscari aproape deloc , parca am fi asteptat sa vina cineva sa ne futa pe amandoi . Bun , trecem si peste asta , si trec destul de plictisit pe la spate , fund apetisant , spate frumos , buci tari , piatra . Insfarsit ma excit ca lumea , si incep sa pompez fara noima . Ii masam intre timp clitorisul , si incepe dupa ceva timp sa geama , am ramas chiar surprins , ma asteptam sa aud iar mestecatul de guma . Si gemea asa intru-una , din ce in ce mai tare , mi-a trecut si mie plictisul , si ma incitau foarte tare sunetele ce le scotea . Am inceput s-o apas mai tare pe clitoris , s-o trag in mine , s-o mangai pe unde apucam , se impingea si ea si aproape incepuse sa urle . In cele din urma am terminat , ea inca se impingea in mine , incetinid ritmul pana ne-am intins pe spate amandoi , aproape ravasiti si transpirati . Am mai stat la o poveste despre Iasi si despre ea , insfarsit zambea , si dupa imbracarea , o palma peste cur de salut si dus am fost . Acuma note : locatie :8 , aspect : 9 general (nu e cea din poze ) sani frumosi , fund apetisant si piatra . OP 4, NP pentru prima parte 4 , pentru ultima 10 , si mie mi se pare ciudat . Gfe : inexistent , FK la fel , igiena 10 . De revenit : nu

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu am vazut recenzii bune in topicul ala. A spus ca si-a schimbat atitudinea, mai ales ca i-a lasat si pisicut (adminul site-ului) o recenzie, pare si mai credibil ...

 

P.S. Dar se pare ca anuntul e dezactivat, cred ca iar a plecat. Oricum nu ar trebui ratata cand se intoarce ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...