Sari la conținut

Tanya inca n am raspuns de la tine


Postări Recomandate

Reputație: 30698

:bkke

Ai aparut jigodie?

 

Hai mai des ca iti duc lipsa....

 

Gadilati-as uvula cu pula crezi ca scapati asa-i?

 

V-ati inchis topicele .AHahahahahaha

 

Acolo vet si ramane futu-va n cur de handicapati.

 

Va veti face recenzii de azi noaptea

 

XOXO INCA TOT O FUT PE MA-TA 

 

AI de pula mea :)))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Voi cred ca n-ați înțeles postarea in care am scris clar și concret ca nu ma mai bag pentru nimeni in viața mea ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Voi cred ca n-ați înțeles postarea in care am scris clar și concret ca nu ma mai bag pentru nimeni in viața mea ;)

da in pula mea te bagi? =)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da in pula mea te bagi? =)))

Dacă ma plătești , te comporți frumos , ești curat și cât de cât de doamne ajuta , da

  • Like 3
Link spre comentariu

Dacă ma plătești , te comporți frumos , ești curat și cât de cât de doamne ajuta , da

 

fa nebuno mai usor ca te crede lumea ca te futi pe bani doar cu cine vrei dar adevarul e ca atunci cand simti foamea aia mare in burta te futi cu orice aurolac care are cateva milioane in buzunar =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa
  • Oras:In mintea pisharcosului care se crede popa

fa nebuno mai usor ca te crede lumea ca te futi pe bani doar cu cine vrei dar adevarul e ca atunci cand simti foamea aia mare in burta te futi cu orice aurolac care are cateva milioane in buzunar =))

:urgay

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

fa nebuno mai usor ca te crede lumea ca te futi pe bani doar cu cine vrei dar adevarul e ca atunci cand simti foamea aia mare in burta te futi cu orice aurolac care are cateva milioane in buzunar =))

Dacă îți arat apelurile mele te vei înșela :) oare de ce primesc 2-3 maxim 4 pe zi ? Ținând cont ca am 30-40-50 de apeluri pe zi ?

Pentru ca ii caut pe Truecaller , dacă îmi plac cât de cât Why not .

Apropo , nu cred ca știai tu de existența mea când refuzam eu clienți , dacă îmi dai 100€ dau unhide la posturile de pe topicul cu Denisa sa vezi acolo câți se plângeau

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dacă ma plătești , te comporți frumos , ești curat și cât de cât de doamne ajuta , da

2 si 3 sunt de la sine... 4, vai da pisda ta... il lasi pe nicu sa ma ceri in casatorie.... 1? never =))))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

2 si 3 sunt de la sine... 4, vai da pisda ta... il lasi pe nicu sa ma ceri in casatorie.... 1? never =))))

L-am lăsat demult =)) alte nelămuriri ?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...