Sari la conținut

Ines vs Rozkendra - CATFIGHT!


  

60 membri au votat

  1. 1. Cine va invinge?



Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Dacă rozkendra vrea ajutor cand va depune plângerea...vin si eu cu vorbele scrise ale innesukăi cand a amenintat siguranța copilului meu.

Fa nebuno, tu iti pui copilul in pericol de cand l-ai adus pe lume si te futi cu toti aurolacii pentru 2 eugenii si 3 legaturi de patrunjel  si NEPROTEJAT de la caz de caz.  WAKE UP !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ai de plm de distrusi =)))

Zice si nenea Ion că e si el om...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Fa nebuno, tu iti pui copilul in pericol de cand l-ai adus pe lume si te futi cu toti aurolacii pentru 2 eugenii si 3 legaturi de patrunjel si NEPROTEJAT de la caz de caz. WAKE UP !!!

Asta-i parerea ta sau doar vrei sa dovedesti cat de dobitoc esti?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

DA

 

Nu pricepi. 😅😈
Link spre comentariu
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $
  • Telefon: 0707070707
  • Oras:$ U $

Curva va plati ca m-a atacat fara motiv odată retrasa apoi m-a șantajat cu fotografii personale private folosite ca chathpst pe care putea sa le afle doar de la pisicuts milogul care ma implora sa vb cu el si sa ne căsătorim si apoi târfă m-a șantajat public cu ele amenințând cu vânzarea lor in beneficii financiare pt ea. Șantajul se pedepsește penal intre trei si 7 ani daca se face pt foloase financiare si voi intenta ei si lui pisicuță o plângere cu datele firmei cnp ul sau seria de buletin si numele complet al târfei raluca care s-ar putea sa putrezească in pârnaie ceva vreme bună.

Mie nu imi trebuie cocalarul, e flituit mereu

Ai "mancat" dupa Amada?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pana la urma Rozica si Ines se cearta pentru tentativa de pula a motanului?

Nu. Ea mi-a stricat topicele de munca mai demult asa ca m-am razbunat :)))

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Curva va plati ca m-a atacat fara motiv odată retrasa apoi m-a șantajat cu fotografii personale private folosite ca chathpst pe care putea sa le afle doar de la pisicuts milogul care ma implora sa vb cu el si sa ne căsătorim si apoi târfă m-a șantajat public cu ele amenințând cu vânzarea lor in beneficii financiare pt ea. Șantajul se pedepsește penal intre trei si 7 ani daca se face pt foloase financiare si voi intenta ei si lui pisicuță o plângere cu datele firmei cnp ul sau seria de buletin si numele complet al târfei raluca care s-ar putea sa putrezească in pârnaie ceva vreme bună.

Mie nu imi trebuie cocalarul, e flituit mereu

Si care-i santajul :)))))))) esti ofticata cand faci circ si te dai smechera si mai ales ceea ce nu esti, apoi te descopera lumea. Este ? Csf , n-ai csf.

Si apropo .. nu mi-a dat pisicuts mi-a dat pozele. Ai poze publice cu fața pe site. Oricine le poate vedea :))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Si care-i santajul :)))))))) esti ofticata cand faci circ si te dai smechera si mai ales ceea ce nu esti, apoi te descopera lumea. Este ? Csf , n-ai csf.

Si apropo .. nu mi-a dat pisicuts mi-a dat pozele. Ai poze publice cu fața pe site. Oricine le poate vedea :))))

 

fa fututi mortii matii zici ca esti la timisoara si tu esti colea in spatele blocului la puerto cafe si te fute toata lumea

azi te-am futut fa

sa treci in calendar, azi e ziua in care te-a futut xoxo

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

fa fututi mortii matii zici ca esti la timisoara si tu esti colea in spatele blocului la puerto cafe si te fute toata lumea

azi te-am futut fa

sa treci in calendar, azi e ziua in care te-a futut xoxo

 

Azi am fost in Timisoara :))))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...