Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

tigancusa andreea 0754481785

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
5 raspunsuri in acest thread

#1 >ttm<

ttm

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 253 Postari:
  • Inscris la:
    01 July 2013
  • Reputatie: 1003

Postat 08 May 2018 - 03:21 PM

https://www.publi24....727e616b57.html

Descriere

dulce sau amar .... vino sa descoperi cea ce nu poti gasi oriunde sunt o bruneta jucausa si devoratoare de inghetata ......daca iti place anuntul meu ..nu ramane decat sa ma contactezi un apel ne desparte . .kiss u poze reale discretie totala nu locuiesc singura

salutare...

... desi nu prea merita sa dai informatii pe forum de ceva vreme, avand in vedere ca e plin de paraziti care pe langa ca nu dau nimic in schimb, mai si posteaza auirea pe toate topicurile.

Dar totusi o sa dau cateva informatii despre doua fete (asta si inca una), la care am fost recent!

am sunat, am programat, totul a decurs pe cat se poate de scurt si la obiect... am ajuns, mi se prezinta o domnisoara (tigancusa), nu pot zice ca arata rau, parea curata, am decis sa o incerc... imi cere bani inainte, ma anunta ca on e extra desi la telefon nu a specificat, am zis ca data viitoare, si am inceput treaba!

note:

aspect: posibil poza cu tricou si pantaloni albi sa fie rrala .. resnu nici o tangenta, inchisa bine la ten, slim, sani mici

op: 6, nimic special

np: 9, stramtuta, nu se umezeste, nu comenteaza, sa plans putin ca o doare, finalizare pe corp (aici a fost interesant, am ramas surpruns ce alba e sperma :)) ea fiind neagra bine)

igina: 8, neepilata corespunzator, dar nu deranjant, nu a facut dus cat am fost acolo! dar nu am simtit mirosuri suspecte

gfe: nu stiu, am vorbit destul de mult, e comunicativa, dar in resc nimic

cadoua: 100L/nr ... recomand, nu prea .. revin: nu

bafta!!

Aceasta postare a fost editata de ttm: 08 May 2018 - 03:25 PM

• 10

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 rechinii77

rechinii77

Platinum Member

• Platinum Member
    • 7000 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2013
  • Reputatie: 14855

Postat 08 May 2018 - 03:24 PM

Fisier atasat  444707aabab74615849f47afcd375052.jpg   101.28KB   2 downloadFisier atasat  b53fef35e9f2bd95e79b6964e0847706.jpg   66.42KB   1 downloadFisier atasat  descărcare.png   191.73KB   1 download

• 5

#3 >x the impaler<

x the impaler

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 317 Postari:
    • Inscris la:
      02 September 2015
  • Reputatie: 489

Postat 08 May 2018 - 04:02 PM

https://www.publi24....727e616b57.html

Descriere

dulce sau amar .... vino sa descoperi cea ce nu poti gasi oriunde sunt o bruneta jucausa si devoratoare de inghetata ......daca iti place anuntul meu ..nu ramane decat sa ma contactezi un apel ne desparte . .kiss u poze reale discretie totala nu locuiesc singura

salutare...

... desi nu prea merita sa dai informatii pe forum de ceva vreme, avand in vedere ca e plin de paraziti care pe langa ca nu dau nimic in schimb, mai si posteaza auirea pe toate topicurile.

Dar totusi o sa dau cateva informatii despre doua fete (asta si inca una), la care am fost recent!

am sunat, am programat, totul a decurs pe cat se poate de scurt si la obiect... am ajuns, mi se prezinta o domnisoara (tigancusa), nu pot zice ca arata rau, parea curata, am decis sa o incerc... imi cere bani inainte, ma anunta ca on e extra desi la telefon nu a specificat, am zis ca data viitoare, si am inceput treaba!

note:

aspect: posibil poza cu tricou si pantaloni albi sa fie rrala .. resnu nici o tangenta, inchisa bine la ten, slim, sani mici

op: 6, nimic special

np: 9, stramtuta, nu se umezeste, nu comenteaza, sa plans putin ca o doare, finalizare pe corp (aici a fost interesant, am ramas surpruns ce alba e sperma :)) ea fiind neagra bine)

igina: 8, neepilata corespunzator, dar nu deranjant, nu a facut dus cat am fost acolo! dar nu am simtit mirosuri suspecte

gfe: nu stiu, am vorbit destul de mult, e comunicativa, dar in resc nimic

cadoua: 100L/nr ... recomand, nu prea .. revin: nu

bafta!!

Asta mi-a placut: "np: 9, stramtuta, nu se umezeste, nu comenteaza, sa plans putin ca o doare, finalizare pe corp (aici a fost interesant, am ramas surpruns ce alba e sperma :)) ea fiind neagra bine)"

AI dat 9 la NP. Deci ti-a placut ca-i stramta si uscata, ai chinuit-o putin inteleg... (raule ! :laugh2 ). Nu comenteaza, dar se plange putin ca o doare? Adica doar se plange, da te lasa sa o chinui? Daca e de etnie apoi sa fie neagra si putin paroasa mi se pare cool - mie imi plac tigancile (au ceva special, semana cumva cu thailandezele, textura si culoarea pielii, parul pubian, atitudinea).

Intrebarea mea standard: singura in locatie? miros de peste in zona?

mersi

• 7

#4 adrian10

adrian10

Iubesc femeia

• Platinum Member
    • 8141 Postari:
    • Inscris la:
      20 April 2012
  • Reputatie: 23411

Postat 08 May 2018 - 04:09 PM

Asta mi-a placut: "np: 9, stramtuta, nu se umezeste, nu comenteaza, sa plans putin ca o doare, finalizare pe corp (aici a fost interesant, am ramas surpruns ce alba e sperma :)) ea fiind neagra bine)"

AI dat 9 la NP. Deci ti-a placut ca-i stramta si uscata, ai chinuit-o putin inteleg... (raule ! :laugh2 ). Nu comenteaza, dar se plange putin ca o doare? Adica doar se plange, da te lasa sa o chinui? Daca e de etnie apoi sa fie neagra si putin paroasa mi se pare cool - mie imi plac tigancile (au ceva special, semana cumva cu thailandezele, textura si culoarea pielii, parul pubian, atitudinea).

mersi

Ai aceleasi gusturi cu motanul. Doar ca lui parca ii plac sa fie si grase oleaca. :D

• 2

„Femeile sunt menite sa fie iubite, nu intelese.” 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 >x the impaler<

x the impaler

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 317 Postari:
    • Inscris la:
      02 September 2015
  • Reputatie: 489

Postat 08 May 2018 - 04:29 PM

Ai aceleasi gusturi cu motanul. Doar ca lui parca ii plac sa fie si grase oleaca. :D

Eu si motanul umblam pe garduri diferite :) Zona mea e slim + tate mici, maximum medii.Cred ca mi se trage din adolescenta cand o tatoasa m-a urmarit mai bine de un an, iar cand in sfarsit am cedat m-a pus sa-i sug bidoanele care mi se pareau cam dezgustatoare si atunci. Ca sa nu-mi pierd erectia am fost nevoit sa o pun capra.

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 >ttm<

ttm

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 253 Postari:
    • Inscris la:
      01 July 2013
  • Reputatie: 1003

Postat 08 May 2018 - 04:46 PM

mersi

am schimbat 3 pozitii, si nu a comentat, pe cum schimbam pozitia punea scuipat ca a zis ca sa terminat lubrifiantu, la final a zis ca o doare puzin, poate daca ij mai ceream o pozitie accepta... dar am decis sa ma termin manual cu finalizare pe abdomen... eu zic ca merita un 9
    • 7

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi