Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

tigancusa andreea 0754481785

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
7 raspunsuri in acest thread

#1 >ttm<

ttm

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 265 Postari:
  • Inscris la:
    01 July 2013
  • Reputatie: 1070

Postat 08 May 2018 - 03:21 PM

https://www.publi24....727e616b57.html

Descriere

dulce sau amar .... vino sa descoperi cea ce nu poti gasi oriunde sunt o bruneta jucausa si devoratoare de inghetata ......daca iti place anuntul meu ..nu ramane decat sa ma contactezi un apel ne desparte . .kiss u poze reale discretie totala nu locuiesc singura

salutare...

... desi nu prea merita sa dai informatii pe forum de ceva vreme, avand in vedere ca e plin de paraziti care pe langa ca nu dau nimic in schimb, mai si posteaza auirea pe toate topicurile.

Dar totusi o sa dau cateva informatii despre doua fete (asta si inca una), la care am fost recent!

am sunat, am programat, totul a decurs pe cat se poate de scurt si la obiect... am ajuns, mi se prezinta o domnisoara (tigancusa), nu pot zice ca arata rau, parea curata, am decis sa o incerc... imi cere bani inainte, ma anunta ca on e extra desi la telefon nu a specificat, am zis ca data viitoare, si am inceput treaba!

note:

aspect: posibil poza cu tricou si pantaloni albi sa fie rrala .. resnu nici o tangenta, inchisa bine la ten, slim, sani mici

op: 6, nimic special

np: 9, stramtuta, nu se umezeste, nu comenteaza, sa plans putin ca o doare, finalizare pe corp (aici a fost interesant, am ramas surpruns ce alba e sperma :)) ea fiind neagra bine)

igina: 8, neepilata corespunzator, dar nu deranjant, nu a facut dus cat am fost acolo! dar nu am simtit mirosuri suspecte

gfe: nu stiu, am vorbit destul de mult, e comunicativa, dar in resc nimic

cadoua: 100L/nr ... recomand, nu prea .. revin: nu

bafta!!

Aceasta postare a fost editata de ttm: 08 May 2018 - 03:25 PM

• 10

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 rechinii77

rechinii77

Platinum Member

• Platinum Member
    • 7070 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2013
  • Reputatie: 15153

Postat 08 May 2018 - 03:24 PM

Fisier atasat  444707aabab74615849f47afcd375052.jpg   101.28KB   4 downloadFisier atasat  b53fef35e9f2bd95e79b6964e0847706.jpg   66.42KB   3 downloadFisier atasat  descărcare.png   191.73KB   3 download

• 5

#3 >x the impaler<

x the impaler

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 354 Postari:
    • Inscris la:
      02 September 2015
  • Reputatie: 606

Postat 08 May 2018 - 04:02 PM

https://www.publi24....727e616b57.html

Descriere

dulce sau amar .... vino sa descoperi cea ce nu poti gasi oriunde sunt o bruneta jucausa si devoratoare de inghetata ......daca iti place anuntul meu ..nu ramane decat sa ma contactezi un apel ne desparte . .kiss u poze reale discretie totala nu locuiesc singura

salutare...

... desi nu prea merita sa dai informatii pe forum de ceva vreme, avand in vedere ca e plin de paraziti care pe langa ca nu dau nimic in schimb, mai si posteaza auirea pe toate topicurile.

Dar totusi o sa dau cateva informatii despre doua fete (asta si inca una), la care am fost recent!

am sunat, am programat, totul a decurs pe cat se poate de scurt si la obiect... am ajuns, mi se prezinta o domnisoara (tigancusa), nu pot zice ca arata rau, parea curata, am decis sa o incerc... imi cere bani inainte, ma anunta ca on e extra desi la telefon nu a specificat, am zis ca data viitoare, si am inceput treaba!

note:

aspect: posibil poza cu tricou si pantaloni albi sa fie rrala .. resnu nici o tangenta, inchisa bine la ten, slim, sani mici

op: 6, nimic special

np: 9, stramtuta, nu se umezeste, nu comenteaza, sa plans putin ca o doare, finalizare pe corp (aici a fost interesant, am ramas surpruns ce alba e sperma :)) ea fiind neagra bine)

igina: 8, neepilata corespunzator, dar nu deranjant, nu a facut dus cat am fost acolo! dar nu am simtit mirosuri suspecte

gfe: nu stiu, am vorbit destul de mult, e comunicativa, dar in resc nimic

cadoua: 100L/nr ... recomand, nu prea .. revin: nu

bafta!!

Asta mi-a placut: "np: 9, stramtuta, nu se umezeste, nu comenteaza, sa plans putin ca o doare, finalizare pe corp (aici a fost interesant, am ramas surpruns ce alba e sperma :)) ea fiind neagra bine)"

AI dat 9 la NP. Deci ti-a placut ca-i stramta si uscata, ai chinuit-o putin inteleg... (raule ! :laugh2 ). Nu comenteaza, dar se plange putin ca o doare? Adica doar se plange, da te lasa sa o chinui? Daca e de etnie apoi sa fie neagra si putin paroasa mi se pare cool - mie imi plac tigancile (au ceva special, semana cumva cu thailandezele, textura si culoarea pielii, parul pubian, atitudinea).

Intrebarea mea standard: singura in locatie? miros de peste in zona?

mersi

• 8

#4 adrian10

adrian10

Platinum Member

• Platinum Member
    • 8409 Postari:
    • Inscris la:
      20 April 2012
  • Reputatie: 23834

Postat 08 May 2018 - 04:09 PM

Asta mi-a placut: "np: 9, stramtuta, nu se umezeste, nu comenteaza, sa plans putin ca o doare, finalizare pe corp (aici a fost interesant, am ramas surpruns ce alba e sperma :)) ea fiind neagra bine)"

AI dat 9 la NP. Deci ti-a placut ca-i stramta si uscata, ai chinuit-o putin inteleg... (raule ! :laugh2 ). Nu comenteaza, dar se plange putin ca o doare? Adica doar se plange, da te lasa sa o chinui? Daca e de etnie apoi sa fie neagra si putin paroasa mi se pare cool - mie imi plac tigancile (au ceva special, semana cumva cu thailandezele, textura si culoarea pielii, parul pubian, atitudinea).

mersi

Ai aceleasi gusturi cu motanul. Doar ca lui parca ii plac sa fie si grase oleaca. :D

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 >x the impaler<

x the impaler

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 354 Postari:
    • Inscris la:
      02 September 2015
  • Reputatie: 606

Postat 08 May 2018 - 04:29 PM

Ai aceleasi gusturi cu motanul. Doar ca lui parca ii plac sa fie si grase oleaca. :D

Eu si motanul umblam pe garduri diferite :) Zona mea e slim + tate mici, maximum medii.Cred ca mi se trage din adolescenta cand o tatoasa m-a urmarit mai bine de un an, iar cand in sfarsit am cedat m-a pus sa-i sug bidoanele care mi se pareau cam dezgustatoare si atunci. Ca sa nu-mi pierd erectia am fost nevoit sa o pun capra.

• 6

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 >ttm<

ttm

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 265 Postari:
    • Inscris la:
      01 July 2013
  • Reputatie: 1070

Postat 08 May 2018 - 04:46 PM

mersi

am schimbat 3 pozitii, si nu a comentat, pe cum schimbam pozitia punea scuipat ca a zis ca sa terminat lubrifiantu, la final a zis ca o doare puzin, poate daca ij mai ceream o pozitie accepta... dar am decis sa ma termin manual cu finalizare pe abdomen... eu zic ca merita un 9
    • 7

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 crazybull

crazybull

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 5 Postari:
    • Inscris la:
      03 June 2015
  • Reputatie: 7

Postat 26 May 2018 - 02:29 AM

Salutare! Cautat la ora tarzie vreo domnisoara disponibila si nimic activ am ajuns la la anuntul cu pricina.

Sa incepem, discutat la telefon depre tarife si servicii, ajuns acolo si ghidat de fata pana sa gasesc usa unde trebuie sa intru, nu am probleme de orientare , doar ca nu ne intelegeam. Intr-un final am gasit locatia, urcat pana la ultimu etaj, ca norocu nu a fost cald sa mai si transpir ca porcu.

Cum a zis un coleg mai sus...pozele nu au nici o legatura cu domnisoara...doar faptul ca e neagra, mult mai slaba, nu era pe placul meu dar am zis sa incerc(mai pe scurt, coaie pline).

Fata chiar e sociabila...povesteste cu tine dar dupa cateva beri si oua pline chiar vrei sa stii ce face maine si ce fel de puli au mai trecut pragul ieri si azi (fara nume, doar dimensiuni).

Deci, discutat si ramas pentru o finalizare care zice ea, dupa ce ajungi acolo, ca 20 min-100 ron, 30 min- 150 si ora nu mai retin.

Deci era in prosop, nu stiu daca facuse dus, dar nu cred, ma invitat in camera de actiune si a inceput prin a se juca putin cu prichindelu, nu mult ca doar la cat de plin eram aveam nevoie sa se puna o musca pe el si era treaz, pus prezervativ si inceput cu oral si pauze ca isi aducea aminte sa imi spuna ceva. Nu a durat mult si am zis sa trecem la actiune ca asa nu facem treaba. Fara comentarii , asezata dupa dorintele mele, 2 pozitii, am inceput sa dau la buci pana la finalizare.

Si acum note:

OP 6- daca nu ar fi avut chef de vorba merita mai mult pentru il face de 7.

NP 8 - e stramta, nu comenteaza si incearca sa simuleze ca ii place.

De recomandat/revenit: NU, doar celor care le plac cele slabute si micute si se multumesc cu o golire.

PS: nu am vazut nimic suspect , referitor ca ar mai fi cineva, dar e destul de sinistru sa mergi noaptea.
    • 7

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 rechinii77

rechinii77

Platinum Member

• Platinum Member
    • 7070 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2013
  • Reputatie: 15153

Postat 29 May 2018 - 04:21 PM

Fisier atasat  0df438c6ffedaca2392eea60fc5ca041.jpg   39.22KB   0 downloadFisier atasat  4ebed93f3ea37bfd152f53b28c809d00.jpg   46.98KB   0 download

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi