Sari la conținut

care a futut cu FACEBOOK?


Vizitator

Postări Recomandate

90% din conturi sunt urate cu poze retusate sau trolli gay cu poze furate 

 

 

Ce fraier s-ar fute cu facebucistele?  Plus ca mai si costa mult - iesire la un restaurant/club cu sampanie de sute de euro , plus ca alea nu te baga in seama daca nu le aduci cadouri gen bijuterii sau parfumuri scumpe. 

 

PLM, mai avantajat esti cu curvele de pe Nimfomane. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Marcat de mai multe ori dar dupa discutii a-la-long (gen 2-3-5 zile). Nimic asa instant - vazut, placut, futut.  Am mai avut si alte ocazii dar erau retușate rău de tot si am facut eschiva

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De acord cu cele scrise mai sus.

Poti sa combini, dar e multa pierdere de timp, trebuie sa le plimbi, sa le scoti in oras, cadouri, unele cu tupeu vor plimbate si pe la Paris, Dubai, etc :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Înainte să încep această activitate am fost abordată de un domn pe facebook :) ....După vizualizarea fotografiilor am decis să ne vedem la jumătatea drumului si să rupem patul fără prea multe discutii...acum îmi e client fidel :))

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Înainte să încep această activitate am fost abordată de un domn pe facebook :) ....După vizualizarea fotografiilor am decis să ne vedem la jumătatea drumului si să rupem patul fără prea multe discutii...acum îmi e client fidel :))

interesant...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Să numai pară interesant.....totul a fost gratuit si acum ar fi la fel,dar nu acceptă el...deci,da...se poate fute cu ajutorul Facebook

iti picase cu tronc tipul?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Si inca cum:))

am o intrebare ca tu esti fata si stii cum merge treaba cu pickup artistii astia si profesionisti si amatori..

 

cat la 100 sa zice conteaza pentru o fata cand o agatzi cum arati?

peste medie..?

sub medie?

 

adica aspectul are un avantaj monstru versus vrajeala?

 

adica versus vorbe ,,bla bla,,bla??

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Sincer,pe mine mă poate impresiona doar un bărbat cu vorbele la el :) . Nu mă poate impresiona un puști in de el la care 2+2=6.... nu ma impresionează nici muschii fără creier....Dacă îți spun 2 tipuri de bărbați care mă pot impresiona te c..... pe tine de râs

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

....Dacă îți spun 2 tipuri de bărbați care mă pot impresiona te c..... pe tine de râs

Ia zi, că m-ai făcut curios și pe mine :) Poate mă încadrez  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Brunet,înalt ( peste 180),bine făcut(nu gras,dar nici umflat cu anaboale), ochi caprui verzui,dotat si paros :) inteligent,amuzant si pervers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sau

 

 

 

 

 

 

 

Brunet,înălțime medie (cam 160),cu puțină burtica,barbă,păr pe piept,sculă prea mare pt înălțimea lui si nu in ultimul inteligent,amuzant si foarte pervers

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Sper să nu citească băieții :))

 

Brunet,înalt ( peste 180),bine făcut(nu gras,dar nici umflat cu anaboale), ochi caprui verzui,dotat si paros :) inteligent,amuzant si pervers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sau

 

 

 

 

 

 

 

Brunet,înălțime medie (cam 160),cu puțină burtica,barbă,păr pe piept,sculă prea mare pt înălțimea lui si nu in ultimul inteligent,amuzant si foarte pervers

ma incadrez in prima categorie, cu amuzamentul stau putin cam prost insa cred ca se rezolva :)))

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

...inteligent,amuzant si pervers

Sau

...inteligent,amuzant si foarte pervers

Aici mă încadrez  :blushing2

 

Sper să nu citească băieții :))

Am citit :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Brunet,înalt ( peste 180),bine făcut(nu gras,dar nici umflat cu anaboale), ochi caprui verzui,dotat si paros :) inteligent,amuzant si pervers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sau

 

 

 

 

 

 

 

Brunet,înălțime medie (cam 160),cu puțină burtica,barbă,păr pe piept,sculă prea mare pt înălțimea lui si nu in ultimul inteligent,amuzant si foarte pervers

pfff...am doar 1.80...bagami.as....:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Păcat că am doar Instagram :)) pe Facebook nu am mai găsit gorile dotate

cred ca sunt cel mai paros barbat care l.ai vazut...Tanya Thering poate confirma..:))

 

 

daca vrei da.mi id.ul tau de instagram pe mail

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...