Sari la conținut

care a futut cu FACEBOOK?


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai da 500 sau 1000 euro sa futi uratenia asta? :shockedLa corp e acceptabila,da fata aia de cita strica toata constructia.Eu unu as fute-o MOCA.Sunt multe tipe mai misto ca ea,ce imi place mie poate altuia nu ii place si invers.

Da-o frate in pula calului de aicea, mie unu nu mi face cu ochiul laba aia de 42.si la moacadaca te uiti ti se cam lasa

Link spre comentariu
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0721552967
  • Oras:Bucuresti

N-as da 500 de euro sau 1000 de euro s-o fut din principiu... ziceam ca idee... Nu mi se pare logic sa dai 500-1000 de euro sa futi o singura pizda cand cu banii astia poti fute o multime de alte pizde ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:In curând in zona ta
  • Oras:In curând in zona ta

 

 

Brunet,înălțime medie (cam 160),cu puțină burtica,barbă,păr pe piept,sculă prea mare pt înălțimea lui si nu in ultimul inteligent,amuzant si foarte pervers

 

Chel, 167 cu ceva burtică, paros..si restu... Mie-mi place sa cred ca da.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

N-as da 500 de euro sau 1000 de euro s-o fut din principiu... ziceam ca idee... Nu mi se pare logic sa dai 500-1000 de euro sa futi o singura pizda cand cu banii astia poti fute o multime de alte pizde ;)

Nu doar asta. Poti face o multime de alte lucruri. Sa nu uitam ca pe lumea asta nu exista doar futut, mai sunt si alte lucruri care pot oferi satisfactii.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Înainte să încep această activitate am fost abordată de un domn pe facebook :) ....După vizualizarea fotografiilor am decis să ne vedem la jumătatea drumului si să rupem patul fără prea multe discutii...acum îmi e client fidel :))

Povestea spune ca tie si manager

Link spre comentariu
  • Oras:Resita
  • Oras:Resita

Înainte să încep această activitate am fost abordată de un domn pe facebook :) ....După vizualizarea fotografiilor am decis să ne vedem la jumătatea drumului si să rupem patul fără prea multe discutii...acum îmi e client fidel :))

Andreaa imi dai facebokul tau
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Brunet,înalt ( peste 180),bine făcut(nu gras,dar nici umflat cu anaboale), ochi caprui verzui,dotat si paros :) inteligent,amuzant si pervers

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sau

 

 

 

 

 

 

 

Brunet,înălțime medie (cam 160),cu puțină burtica,barbă,păr pe piept,sculă prea mare pt înălțimea lui si nu in ultimul inteligent,amuzant si foarte pervers

I'm here :)))) 1.98, bine facut, ochii caprui, paros, dotat(aproape 21), lucrez in it(tocmai de asta am ales acum 3 ani sa incep sa merg la sala), amuzant sunt, imi fac in fiecare zi colegii sa rada la servici, pervers...hmm, pot invata :))). Faza-i ca n am bamvau....

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...