Sari la conținut

Masaj Erotic Diana


Postări Recomandate

Eu nu bag mâna în foc, dar matale sigur ai ceva cu fata

Nu cred că are dar fiecare am avut, avem experiențe neplăcute in viața și o luam ca atare..Bv lui că are tăria de caracter și își vede de treaba lui.. toate cele bune
  • Like 1
Link spre comentariu

Ma simt cumva obligat sa răspund. Cel care a descoperit aceasta fata este Alexandru69 unul din prietenii mei de pe site cu care țin legătură de prin 2012 și încă încă o țin. Cu asta cred ca am spus cam tot. Dacă citiți recenziile lui puteți vedea ca la el a fost mai mult decât ok. La mine... Dar asa cum am mai spus, nu vreau sa fac valuri, dar nici nu pot sa citesc liniștit, cum săriți în cap colegilor mai puțin norocoși.

Link spre comentariu
Reputație: -5708
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
La 25.09.2020 la 17:28, g2br13l a spus:

Ma simt cumva obligat sa răspund. Cel care a descoperit aceasta fata este Alexandru69 unul din prietenii mei de pe site cu care țin legătură de prin 2012 și încă încă o țin. Cu asta cred ca am spus cam tot. Dacă citiți recenziile lui puteți vedea ca la el a fost mai mult decât ok. La mine... Dar asa cum am mai spus, nu vreau sa fac valuri, dar nici nu pot sa citesc liniștit, cum săriți în cap colegilor mai puțin norocoși.

Salut gabi! Vad ca nu poti primi mesaje, care  este problema? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: -5708
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
La 31.03.2020 la 16:54, Vizitator hot_eggz a spus:

Nu raspunde de 3 zile ma chinui defapt a raspuns o singura data ieri si a zis ca nu lucreaza in perioada asta am insistat pe intalnire i-am zis ca nu sunt o problema banii si cred ca m-a blocat :))

O mai contactez dupa ce trece treaba cu pandemia de pe alt numar momentan mi-am luat gandul de la ea!

Ai insistat prea mult si aiurea! Nu vreau sa intram in polemica, din cate o cunosc ( putin la inceput), este un om. pentru care nu inseamna NU! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 8170
2 hours ago, payment said:

Ai insistat prea mult si aiurea! Nu vreau sa intram in polemica, din cate o cunosc ( putin la inceput), este un om. pentru care nu inseamna NU! 

Dar daca ești cine cred eu ca ești. Îti găsesc numarrul pe telefonul vechi. 

Link spre comentariu
Reputație: -5708
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia
Acum 3 minute, g2br13l a spus:

Dar daca ești cine cred eu ca ești. Îti găsesc numarrul pe telefonul vechi. 

ok, sunt cine crezi tu ca sunt, astept sa imi dai un semn! Multumesc! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
La 06.10.2020 la 15:41, goldenboy202 a spus:

Am greșit topicul ,îmi cer scuze ,la nimenieu am vrut sa scriu,aia era nemachiata si oribila de m-am carat imediat

hehe serios?

  • Like 1
Link spre comentariu

Daca vrei sa ajungi la ea, trebuie sa ai rabdare multa fara sa insisti prea mult.

In ultimul timp este mai delicat. Incearca sa te folosesti de formularul de programare pe care il afiseaza pe site-ul ei.

Insa tine cont de ce iti spunea Talibanu. Poate nu prea mai merita efortul.

Parerea mea personala este ca are un nucleu de clienti format, alesi in timp.

Succes!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...