Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Alina 0753649106

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
25 raspunsuri in acest thread

#21 micutu 86

micutu 86

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 43 Postari:
  • Inscris la:
    22 June 2016
  • Reputatie: 17

Postat 29 May 2018 - 10:58 AM

Fratilor stati linistiti ca nu pierdeti nimic. Nu este nici pe departe ce se vede in poze. Am fost si este praf. Oral jalnic protejat ai normal mananca seminte. Sa nu mai vb de cum arata ca este jale. Sani si vergeturi la greu. Te pacaleste costumatia care nu lasa sa ae vada marw parte din corp. Afara de frumusetea faciala si ochii superbi nu are nimic atragator. Cea mai mare teapa luata pana acum. Se vede clar ca nu ii face placere ce face. Bafta si respect pt autorii recenziilor facute....
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 euxxx_tgv_db

euxxx_tgv_db

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 100 Postari:
    • Inscris la:
      16 November 2011
  • Reputatie: 71

Postat 29 May 2018 - 11:39 AM

Vizitat din nou, optat pt o ora fara ezitare. Dupa 10 min de actiune a tinut sa imi spuna ca se grabeste, ca mai are o programare, ca ar fi bine sa fac cumva sa termin repede. Nu ma asteptam la o asemenea schimbare de atitudine mai ales ca nu eram prima data la ea. Normal ca s-a dus dracu tot cheful, se misca enervant de repede pentru stilul meu desi i-am spus ca nu e ok. In cele din urma terminat in balonas. De asemenea oralul nu a vrut fara prez desi la tel a zis ca se poate si fara. Intr-adevar cum a zis predecesorul am gasit si eu imperfectiunile, apartamentul fiind mai luminos decat precedentul. Pacat ca si-a schimbat atitudinea, era promitatoare. A fost ultima data cand o vizitez.

Aceasta postare a fost editata de euxxx_tgv_db: 29 May 2018 - 11:42 AM

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 alina12345

alina12345

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      31 May 2018
  • Reputatie: 0

Postat 31 May 2018 - 06:33 PM

Buna tuturor! Nu stiu cand am spus ca fac oral neprotejat sau ca este 150 lei/ora! Serviciile si preturile sunt 100lei/finalizarea(oral si normal,ambele fiind protejate) si 200lei/ora(oral,normal,diferite pozitii,se accepta si fantezii,anal in functie de marime contra-cost 50 lei)! Si imperfectiunile corpului meu le vezi dragul meu de la usa,ptr ca nu ies niciodata acoperita complet! Daca la tine,dragule,inseamna dresuri port-jartiet si sutien,o acoperire a corpului! Nu mai spune.ti doar ce vreți voi sa auziti! Nu am spus nimanui ca ii fac oral neprotejat! Nu se renunta la prezervativ!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 maryo85

maryo85

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 42 Postari:
    • Inscris la:
      18 May 2018
  • Reputatie: 3

Postat 31 May 2018 - 10:21 PM

Alinuta dar vrei sa ramifata mare? Nu rami insarcinata sa sti😂😂. Dar daca pe unde Ai mai fost Ai fact oral numai protejat Ai respectul meu. Dar jura ca nu Ai facut oral la liner. ...Dar nu te gandi ca la Targoviste Ai gasit fraieri sa let iei banii si tu sa nu faci nimik .
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 maryo85

maryo85

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 42 Postari:
    • Inscris la:
      18 May 2018
  • Reputatie: 3

Postat 31 May 2018 - 10:25 PM

Scuze de greselile din text dar tel e de vina. Dar se intelege ce am vrut sa zic. PuteaI sa i contrazici pe cei care nu au comentat real...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 kristi22222

kristi22222

VIP Member

• Membru Premium
    • 1122 Postari:
    • Inscris la:
      06 February 2015
  • Reputatie: 27

Postat 14 June 2018 - 06:15 PM

Buna tuturor! Nu stiu cand am spus ca fac oral neprotejat sau ca este 150 lei/ora! Serviciile si preturile sunt 100lei/finalizarea(oral si normal,ambele fiind protejate) si 200lei/ora(oral,normal,diferite pozitii,se accepta si fantezii,anal in functie de marime contra-cost 50 lei)! Si imperfectiunile corpului meu le vezi dragul meu de la usa,ptr ca nu ies niciodata acoperita complet! Daca la tine,dragule,inseamna dresuri port-jartiet si sutien,o acoperire a corpului! Nu mai spune.ti doar ce vreți voi sa auziti! Nu am spus nimanui ca ii fac oral neprotejat! Nu se renunta la prezervativ!

dar referitor la atitudinea de 2 lei ce ai de spus ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi