Sari la conținut

Recenziile lui xoxointerlop


Vizitator dr parnassus

Postări Recomandate

Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu e primul, n-o să fie nici ultimul, probabil. Io-mi aduc aminte de un cârnat de se credea antrenor de fotbal, ceva. Urmare a unei recenzii elogioase de-ale lui, am ajuns la o panaramă, de mă-ntrebam, după, ce pula mea a futut ăla. Morții lui, violet, membru vechi, cum ar putea să fie greșit. Misterul l-am dezlegat cu ajutorul alteia, care era să se sufoce de râs, când a auzit ce-am pățit. Și, pe vremea aia, era ordine, chipurile. Legolas, adrian10, cinestie, ce dreaq?!?!

Bine, noi ăștia mai vechi, știm cum merg treburile, chiar și cei mai noi, dar cu creierii capului funcționali, dar, când știi că ai bube-n cap, la ce deschizi un asemenea topic? 

Acuma, cu onestitate vorbind, există și e firească o anumită doză de subiectivism, care ține și de gusturi, cred că nimeni nu este ferit, dar de aici, la odele alea, cu note de 10 pe linie, e jenantă și eludează adevărul în mod inacceptabil. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Doar te-am citat. 

Apoi, subiectul se afla inclus in titlul "topingului", cum ar zice xoxointelop

Nu recenziile mele constitue subiectul, chiar daca doare la unii. 

:)

Nu, nene, subiectul e cum vor userii, care postează ce vor, fără a ține cont de dorința ta. Nu e cum vrei tu, ci. cum cade. Și nu doare pe nimeni, nu-ți face griji!

Btw ... nu doare PE unii...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Nu, nene, subiectul e cum vor userii, care postează ce vor, fără a ține cont de dorința ta. Nu e cum vrei tu, ci. cum cade. Și nu doare pe nimeni, nu-ți face griji!

Btw ... nu doare PE unii...

sau chiar "pre unii" 

Link spre comentariu
Reputație: -2329
  • Oras://
  • Oras://

Labus, nu dezinformezi, asa ceva ar presupune ca esti credibil. Nu, esti de amuzament, pur si simplu e hilar de prostesc ce numesti tu recenzii.

Si totul pe banii tai. Recenziile tale sunt caricaturi, pune sub semnul indoielii daca intradevar mergi la ele atunci cand zici ca le vizitezi.

Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Labus, nu dezinformezi, asa ceva ar presupune ca esti credibil. Nu, esti de amuzament, pur si simplu e hilar de prostesc ce numesti tu recenzii.

Si totul pe banii tai. Recenziile tale sunt caricaturi, pune sub semnul indoielii daca intradevar mergi la ele atunci cand zici ca le vizitezi.

E simplu. Daca ai dubii, intreaba-le! 

Dar parca au mai zis si printesele cate ceva pe aici. 

Probabil ti-a scapat, ti-au scapat. 

Link spre comentariu
Vizitator takayama
Reputație: 0

Cum ma astept ca ines sa stearga postarea de pe topicul ei, pun aici ce am scris acolo:

 

Recenziile trebuie sa fie corecte si nu osanale. Decredibilizarea nu se produce cand se pun note 6-7-8 ci cand TOATE notele sunt de ZECE.

 

GFE fara FK nu poate fi 10, oralul protejat, lipsa CIM, lipsa atentie OO nu poate fi de 10. E o chestie tehnica. Nu poti da note pentru sportivitate la Rolls-Royce si nici note de confort la Ferrari dupa cum un Porsche nu poate fi incadrat la family car.

 

Repet ce tot spun: in facultate la 7,50 luai bursa, cu media 6 se trece examenul de Bacalaureat, cand dai numai 10 inseamna ca fie nu ai simt critic, fie promovezi, fie iti este frica de consecinte.

 

 

Cu asta am incheiat.

Lasa-i,ca-s saraci cu...duhul :slap2 ;lasand gluma la o parte,ma crucesc efectiv de notele care se dau la...lipsa servicii!Astfel de recenzii sunt de toata jena si crediblitate zero.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...