Sari la conținut

O dorinta naiva si bizara


Postări Recomandate

Caut o doamna cu care sa pot vorbi. Care sa poata si sa stie purta un dialog. Pe care sa o pot explora. De care as putea sa ma indragostesc si sa nu considere asta o prostie. Sa ma las explorat si mangaiat de ea, prin vorbe si atingeri calde. Caut mai mult decat sex, caut experienta si un refugiu de realitate. Caut poezie in miscarile ei. Caut seriozitate si ofer seriozitate si maniere, oricat de naiv suna asta. Nu-mi pasa de trecutul tau, vreau sa mi te oferi in prezent, vreau sa ma lasi sa ma atasez si sa ma asculti si vreau sa te aud si pe tine. Vreau sa-mi spui ce iti place, cum iti place.

 

Daca crezi ca merita, scrie-mi.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

regret, eu prefer sa te vad de la distanta =)) stau prost cu privitul de aproape =))

 

 

eram si "noi" curioase de cum aratati =)))

Vrea si cu zoom... 😀
Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

regret, eu prefer sa te vad de la distanta =)) stau prost cu privitul de aproape =))

 

 

eram si "noi" curioase de cum aratati =)))

Pune matale o poză d-aia cu găoaza plină de floci și lăței. Să știe omu’ cum arată o târfă dă lucs.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Caut o doamna cu care sa pot vorbi. Care sa poata si sa stie purta un dialog. Pe care sa o pot explora. De care as putea sa ma indragostesc si sa nu considere asta o prostie. Sa ma las explorat si mangaiat de ea, prin vorbe si atingeri calde. Caut mai mult decat sex, caut experienta si un refugiu de realitate. Caut poezie in miscarile ei. Caut seriozitate si ofer seriozitate si maniere, oricat de naiv suna asta. Nu-mi pasa de trecutul tau, vreau sa mi te oferi in prezent, vreau sa ma lasi sa ma atasez si sa ma asculti si vreau sa te aud si pe tine. Vreau sa-mi spui ce iti place, cum iti place.

 

Daca crezi ca merita, scrie-mi.

 

Pai da anunt pe site-urile de profil. La sectiunea Relatii/Prietenii/Casatorii. Aici e doar pentru sex.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Pune matale o poză d-aia cu găoaza plină de floci și lăței. Să știe omu’ cum arată o târfă dă lucs.

 

cred ca te-ai descris perfect =)) ... pacat ca nu ai cum sa te uiti singur in gaozul tau =)) dar sunt convinsa ca-ti atarna turturi negrii la cur ... fugi repede la baie si te spala =)))

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

cred ca te-ai descris perfect =)) ... pacat ca nu ai cum sa te uiti singur in gaozul tau =)) dar sunt convinsa ca-ti atarna turturi negrii la cur ... fugi repede la baie si te spala =)))

Oaloo, mortăciune, da’ ce nebună ești la cap, fă. Să mă piș pă tine dă râs, nu alta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...