Sari la conținut

Pe ce topice ati mai facut Spam-uiala in ultima vreme!?


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Astept relatari...

nici nu e nevoie de relatari.

 

sa luam de exemplu topicul meu...cu  intrebarile la telefon.. eu n-am mai intrat la DG de vreo 3 saptamani...o luna..poate mai mult..nu stiu..si deschid acel topic...si ma trezesc jignita din senin de @machucambo, @picon @avpop..si inca vreo 2..nu le mai stiu numele..dar sunt acolo pe topic replicile..

 

eu de exemplu..pe topicele al caror subiect nu imi starneste interesul...nu intru si nu comentez....pe cand ei intra sa afirme ca e de cacat topicul. pai daca e de cacat..de ce intra pe el??!!..aiurea..asta e un motiv ca sa ma mai jigneasca putin..de frustrati ce sunt. Li se pare ca le stric apele..le e frica sa nu cumva sa-mi vina clienti de pe forum..si atunci se asigura..in capul lor doar...ca daca majignesc..ma va ocoli lumea..poate lumea ca ei..niste oameni intregi la cap ...nu se iau dupa picon,avpop machucambo etc..eu asa cred.

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

nici nu e nevoie de relatari.

 

sa luam de exemplu topicul meu...cu  intrebarile la telefon.. eu n-am mai intrat la DG de vreo 3 saptamani...o luna..poate mai mult..nu stiu..si deschid acel topic...si ma trezesc jignita din senin de @machucambo, @picon @avpop..si inca vreo 2..nu le mai stiu numele..dar sunt acolo pe topic replicile..

 

eu de exemplu..pe topicele al caror subiect nu imi starneste interesul...nu intru si nu comentez....pe cand ei intra sa afirme ca e de cacat topicul. pai daca e de cacat..de ce intra pe el??!!..aiurea..asta e un motiv ca sa ma mai jigneasca putin..de frustrati ce sunt. Li se pare ca le stric apele..le e frica sa nu cumva sa-mi vina clienti de pe forum..si atunci se asigura..in capul lor doar...ca daca majignesc..ma va ocoli lumea..poate lumea ca ei..niste oameni intregi la cap ...nu se iau dupa picon,avpop machucambo etc..eu asa cred.

Fă, huidumă, ia măsuri și nu te mai “lăsa” “jignită”!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Eheeee Vis la mine e jale😂😂😂

Ce jelesc băieții la tine pe topic? Poate ca ai observat ceva iesit din ordinar si-mi poți spune... 👀ðŸ˜
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce jelesc băieții la tine pe topic? Poate ca ai observat ceva iesit din ordinar si-mi poți spune...

inca ai o parere prea buna despre unii de aici...iti spun eu..nu-i cunosti..de aia inca ii vezi cu ochi buni

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

nici nu e nevoie de relatari.

 

sa luam de exemplu topicul meu...cu intrebarile la telefon.. eu n-am mai intrat la DG de vreo 3 saptamani...o luna..poate mai mult..nu stiu..si deschid acel topic...si ma trezesc jignita din senin de @machucambo, @picon @avpop..si inca vreo 2..nu le mai stiu numele..dar sunt acolo pe topic replicile..

 

eu de exemplu..pe topicele al caror subiect nu imi starneste interesul...nu intru si nu comentez....pe cand ei intra sa afirme ca e de cacat topicul. pai daca e de cacat..de ce intra pe el??!!..aiurea..asta e un motiv ca sa ma mai jigneasca putin..de frustrati ce sunt. Li se pare ca le stric apele..le e frica sa nu cumva sa-mi vina clienti de pe forum..si atunci se asigura..in capul lor doar...ca daca majignesc..ma va ocoli lumea..poate lumea ca ei..niste oameni intregi la cap ...nu se iau dupa picon,avpop machucambo etc..eu asa cred.

...Si coincidența face sa deschid si eu doua topice după ce i-am vazut jelind la locul de recenzii timp de patru luni! Asta-i al treilea... Cred ca ăstia turbeaza cand sunt explozii solare!

 

In rest...

 

Ce naiba...domne, astea-s jigniri?!

Nici gând!

 

Sunt fixisti si atat!

Altfel nu se explică pana in prezent conduita lor. Cel putin oficial, cât pot expune eu public din observatiile mele...

 

Dar dacă ii vad ca si le caută...usor, usor o să imi acord timp pentru a crea subiectele si ei sa scrie crezandu-se inspirați.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

inca ai o parere prea buna despre unii de aici...iti spun eu..nu-i cunosti..de aia inca ii vezi cu ochi buni

E suficient sa cunosc unul, restul sunt carne de tun...

Link spre comentariu

nici nu e nevoie de relatari.

 

sa luam de exemplu topicul meu...cu  intrebarile la telefon.. eu n-am mai intrat la DG de vreo 3 saptamani...o luna..poate mai mult..nu stiu..si deschid acel topic...si ma trezesc jignita din senin de @machucambo, @picon @avpop..si inca vreo 2..nu le mai stiu numele..dar sunt acolo pe topic replicile..

 

eu de exemplu..pe topicele al caror subiect nu imi starneste interesul...nu intru si nu comentez....pe cand ei intra sa afirme ca e de cacat topicul. pai daca e de cacat..de ce intra pe el??!!..aiurea..asta e un motiv ca sa ma mai jigneasca putin..de frustrati ce sunt. Li se pare ca le stric apele..le e frica sa nu cumva sa-mi vina clienti de pe forum..si atunci se asigura..in capul lor doar...ca daca majignesc..ma va ocoli lumea..poate lumea ca ei..niste oameni intregi la cap ...nu se iau dupa picon,avpop machucambo etc..eu asa cred.

:slap2

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...