Sari la conținut

ul Amelia


Postări Recomandate

Salutare dragi colegi de curviseala! Am o mică curiozitate, dacă o putem numi așa...Mi-aș dorii tare mult să pot iesi măcar la o cafea cu Amelia...Deoarece, chiar aș vrea să o cunosc. Si cu această ocazie, mi-ar putea spune daca ar fi deacord.

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ce-mi place că vorbești fără să mă cunoști...Vă treziti să vorbiți tot felul de bălării. Mă cunoști cumva sau știi cu ce mă ocup de spui că n-am bani ?

 

Vezi ca poate nu se referea la banii efectivi ca si moneda, mai citeste printre randuri si tu.Nu te mai "aprinde" asa rpd,..

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Îți zic eu că la asta se referea. Și aici nu suntem să vorbim "codat"...Dacă ai ceva de spui, păi spune...Nu pe ocoliș

 

In lumea asta a showbiz-ului nimic nu este ceea ce pare, aici este sigur doar ce tragi "pi pulā" cu ar zice Amilica. Pe forum aici sunt utilizatori cu 1-2  conturi active, sustinatori/admiratori/postaci,promoteri si Iubytz.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

La cat de buna e amelia, in ceea ce face, ar trebui doar gandindu-te la ea, sa iti dai drumul :)))

  • Like 2
Link spre comentariu

Dragii mei, nu știu cum arată și nici cât de bine face treabă...Dar mi-aș dorii tare mult, măcar la o cafea să pot iesi cu ea. Iar partea financiară nu va fii o problemă, vă garantează băiatu 😉

Link spre comentariu
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

Dragii mei, nu știu cum arată și nici cât de bine face treabă...Dar mi-aș dorii tare mult, măcar la o cafea să pot iesi cu ea. Iar partea financiară nu va fii o problemă, vă garantează băiatu 😉

Nu vreau sa-ti stric visul , dar Ul Amelia e baiat omule , nu mai visa degeaba . 😅

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București
  • Telefon: 0 730 744 218
  • Oras:București

Offffffff... Raluco, nu puteai sa-l mai lasi?! Daca nu s-a obosit sa-i citeasca postarile si sa se prinda, isi merita soarta...

Asa e , trebuia sa-mi vad de treaba ... lasa ca e plin forumul de .... se mai gasesc .
  • Like 3
Link spre comentariu

Bă Colericule, ce soartă să merit futute-n gură ? Bă parcă sunte-ți copii mă, zici că am făcut cine știe ce...De unde pula calului bătrân să știu eu că e băiat din moment ce nu stiu absolut nimic ? Auzi bălărie ce a putut să zică "ÃŽși merită soarta" Dar așa îmi trebuie dacă intru pe un site cu toti pensionarii...Doar în taste sunte-ți buni, băgav-aș pl în gât că f2f vă cade proteza... Hai lăsați-o așa că e "grele" cu voi. Ce să vă mai zic mă băieți, doar la pensie ce mai babardiți și voi că în rest, frecție la picior de lemn...Hai, v-am pupicus 😇

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Refuz oferta, mie imi plac fetele, tu esti cel care te-ai dat la un barbat... Esti inregistrat de 6 luni, ai 160 de postari dar nu te-a interesat sa studiezi nici macar aria de unde esti... Adica iti meriti soarta, cum am mai spus.

 

:berica3  :beex2

  • Like 4
Link spre comentariu

Talibane, te joci în curu gol pe lângă pula sculată...Dar și dacă aflu cine ești, să vezi ce o să-ți pară ție rău după. Ține cont de un lucru, pe lumea asta orice se află și orice se pedepsește. Așa că mai ușor cu aroganțele astea, că s-ar putea ca într-o bună zii cu soare, fix când îti este lumea mai dragă, să te trosnească cineva de să stai restu vieții numai în cărucior...Ține cont că tu nu mă cunoști și nu știi cu cine stai de vorbă...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Ok, daca te ataci in halul asta de la o gluma :)) e clar ;) hai, sa fii iubit, esti prea smardoi ca sa pot sta de vorba cu tine, ma retrag ;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Prostănac,prostănac, dar coada tot pe sus o tine.....Așa e cu copii ăștia neintarcati...le place încă să sugă...nu contează de unde. Amellico fii pe faza:)

 

:beex2  :berica3

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare dragi colegi de curviseala! Am o mică curiozitate, dacă o putem numi așa...Mi-aș dorii tare mult să pot iesi măcar la o cafea cu Amelia...Deoarece, chiar aș vrea să o cunosc. Si cu această ocazie, mi-ar putea spune daca ar fi deacord.

Draguțu mieu Borş...

 

Io una iti multumiesc pientru dorinta ta arzatoare di a ni videa la o cafea...tu ku mini. Kear uimitoari disponibilitatea ta di a plati "fara numar" pientru acea cafia. Sa fim tatusi sincieri ku noi...si io cind ma duc pila feti tat asa zik acilea...ka am fost la o cafia...da cînd colo...ie vorba di futaiu dreaq.

 

Din pacati...nu pot acciepta invitatiia ta la.cafia. Nu di alta...dar ai fi taaari diezamagit. Io ântieleg ka voi tati astia noi viniti pi Nimfo va creiati iluzii ku moldovianca di mini...da sa sti dila mini ka nu tăt ci zboara (sau fîlfîie) ie de mîncare. Sau ma rog...dak persisti ka ie di mîncare atunşea kear ka ma ângrijoriezi !!! Uniori moi trebe sa citiesti si printri rînduri !!! Ie show...ie caterinka...ie glume, dume si voie bune !!!

 

Tu di fiel asa iesti cam âncordat. Iti sari kam repidi muştaru. Relax !!! Lumili ie acilea ân principiu sa se futa si sa sie simta bini. Nervi nu faşi bini la niminea...so...chill.

 

;)

 

Stu ka ie o maaari dizamagiri refuzu mieu. Ştu ka aviai fantezi si tat felu di ginduri năstruşnicie, gen "ci meai faşi di mai prindi". Ştu căs dorita di multi flacai ku multi vise ude ierotice. Nu iesti primu...clar nai sa fi ultimu...da iti zik sincier ka mio placut abordaria ta ! Iesti un dulcic akolo adinc in suflietelu tau di manielist romantic !!! Zau ka ma doari săți zik "NU"...da pi partia asta a gardului pi cari jok io...ie cam iecsclusa fantezia ta !!!

 

Ti pup pi boticu tau dulce !!!

 

:)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Draguțu mieu Borş...

 

Io una iti multumiesc pientru dorinta ta arzatoare di a ni videa la o cafea...tu ku mini. Kear uimitoari disponibilitatea ta di a plati "fara numar" pientru acea cafia. Sa fim tatusi sincieri ku noi...si io cind ma duc pila feti tat asa zik acilea...ka am fost la o cafia...da cînd colo...ie vorba di futaiu dreaq.

 

Din pacati...nu pot acciepta invitatiia ta la.cafia. Nu di alta...dar ai fi taaari diezamagit. Io ântieleg ka voi tati astia noi viniti pi Nimfo va creiati iluzii ku moldovianca di mini...da sa sti dila mini ka nu tăt ci zboara (sau fîlfîie) ie de mîncare. Sau ma rog...dak persisti ka ie di mîncare atunşea kear ka ma ângrijoriezi !!! Uniori moi trebe sa citiesti si printri rînduri !!! Ie show...ie caterinka...ie glume, dume si voie bune !!!

 

Tu di fiel asa iesti cam âncordat. Iti sari kam repidi muştaru. Relax !!! Lumili ie acilea ân principiu sa se futa si sa sie simta bini. Nervi nu faşi bini la niminea...so...chill.

 

;)

 

Stu ka ie o maaari dizamagiri refuzu mieu. Ştu ka aviai fantezi si tat felu di ginduri năstruşnicie, gen "ci meai faşi di mai prindi". Ştu căs dorita di multi flacai ku multi vise ude ierotice. Nu iesti primu...clar nai sa fi ultimu...da iti zik sincier ka mio placut abordaria ta ! Iesti un dulcic akolo adinc in suflietelu tau di manielist romantic !!! Zau ka ma doari săți zik "NU"...da pi partia asta a gardului pi cari jok io...ie cam iecsclusa fantezia ta !!!

 

Ti pup pi boticu tau dulce !!!

 

:)

 

:iagree  :138x  :hihat+++++

  • Like 4
Link spre comentariu
Reputație: 1930

Baga mare dar ai grijă cu Amelia, dacă ai supărat-o, nu te văd bine.

 

cam tarziu mi-ai dat acordul ... lasa ca nu se supara amelica pe mine .. si de se supara, asta e :D

 

Atrasa de accentul ei exotic, mi-am luat inimioara in dinti si am zis sa-i fac o propunere , stiam eu din surse sigure ca nu se da in laturi de la nimic :D asa ca o contactez in PM sa ne vedem ... a fost de acord imediat (m-am mirat ca nu am stat sa-i desenez prea mult la telefon), ma intalnesc cu ea pe centura Constantei, in drum spre Mamaia :D, o zareai de la o posta, treceau pe langa ea masinile, cu viteza melcului, intuiai gaturile intinse ale soferilor :D. Era imbracata intr-o fusta de piele neagra, ziceai ca e o batistuta pe bucile ei de brazilianca, picioare lungi, desi nu cred ca atinge 170 cu tocuri cu tot. Incaltata cu cizme inalte, din piele si tocuri de 10, imposibil sa nu o remarci pe marginea drumului. Vorbisem cu ea sa ne vedem in statia de autobuz, langa benzinarie.

Opresc masina, se suie zglobie , si incepe sa-mi turuie in limba lui Stefan ... m-am umezit toata... ceva m-a indemnat sa-i mangai genuchiul, i-am pus mana pe piciorul stang, si mangai, nu comenteaza ... ii propun sa mergem la mine, la o cafea, imediat a fost de acord :D...bueyyyy ... si nisite ochi mari, de caprioara, sa o mananci :D... opresc in locatie, urcam in apartament ... pun de cafea, turuind amandoua in acelasi timp, depanand povesti haioase, si deodata, ne trezim, pipaindu-ne....Are gagica niste sani, rotunzi, fermi, cu sfarcuri numai bune de ... ahhh ... nu am mai tinut niciuna cont ca eram femei, ne-am sarutat, mangaiat, hainele deja incepusera sa zboare prin camera ...

 

ahhh ce tipa ! nu mai continui, ca ma umezesc toata iar la ora asta nu are cine sa ma "usuce" :D

  • Like 6
  • Minus 11
Link spre comentariu

Amelia, îți mulțumesc pentru răspuns și îmi pare rău că nu ne putem întâlni măcar la o cafea, nici decum un futai cum ai spus tu. Eu am vrut să mă întâlnesc cu tine, deoarece am vrut să te cunosc pe tine ca persoană nu să facem alte nebunii. Și nu este vorba că aș "plăti fără număr cafeaua"😂 dar sincer să fiu, am o stare materiala foarte bună aș putea spune și crede-mă că nu duc lipsă...Și în legătură cu micile "Glumițe" , crede-mă că eu țin la glume și sunt o persoană cu care ai ce vorbii în general, dar ce au făcut "băieței" de pe site nu se numesc "glumițe" ci aroganțe...Eu n-am nimic personal cu nimeni, să ne înțelegem...Atâta timp cât sunt respectat, ofer și eu la rândul meu respect. Eu în general sunt o persoană vulcanică și mă aprind destul de repede, dar credeți-mă că dacă ați sta o oră cu mine la o vorbă, v-ați schimba părerea. Poate că am exagerat și eu cu acele amenințări, și sincer chiar îmi pare rău vizavi de chestia asta, însă nu sunt cârpa nimănui și am orgoliul meu. Voi între voi, poate vă cunoasteți s-au v-ați văzut măcar la o cafea însă pe mine nu mă cunoasteți și nu știti cu ce mă ocup...Deoarece am pretenția să nu mii se vorbească cu aroganță. Și în legătură cu subiectul ăsta cu "Cearta" , eu îmi cer scuze vizavii de chestiile astea și aș putea iesi la o cafea cu oricare dintre voi pentru a ne cunoasțe și a mai socializa dar fără aceste mici aroganțe (Mai ales că nici nu ne cunoaștem) Revenind la subiect Amelia, unii au început să zică că ești băiat, altii ca este femeie, altii ca este transexual etc Sincer sa fiu, nici nu stiu ce să cred, ba că a fost o glumă, ba au vorbit serios si asa mai departe...Eu am citit asa pe scurt câteva recenzii despre tine si eu tot țin să cred ca esti femeie în toată regula😂 Acum că mă înșel, sa-mi fie iertată greșala...Și ca să te lămuresc cu acea cafea 😂, eu nu te chem pe tine sub pretextu "Hai la o cafea" și defapt să ajungem să facem alte nebunii...Nu! Eu te-am chemat deoarece am vrut și vreau în continuare să te cunosc pe tine ca persoana nu în pat...Atât am avut de spus!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...