Sari la conținut

Sex Total 0763726264 / 0732906403


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

sun la numarul de cosmote si raspunde o domnisoara cu un pik d accent.zice ca presteaza in tomis 3 sa o sun cand ajung in fata la mario still.ii zic ca ajung in 20 min.asa ca ajung acolo si sun iar.imi zica caa suna ia in 10min.iam zis ca o sun eu.o las cam 15 min si imi zica ca blocul din spate d la nico stilEDITAT (nu e bine sa dam adresa prea detaliata, regulamentul chiar interzice!).urc in tona ,apartament ci 2 camere daua pustoaice18-19 ani.imi plac ptospatutile o aleg p cea care parea mai mica.imbracata tricou si pantaloni scurti si zaresc un tatuaj fluture p umar.platesc 60 pt o tumba.trec p la baie s a arunc un ochi cada murdara 2 prosospe jilave si masina spala d zor.ma sterg dupa o toaletare a zonei ci hartie igienica.intru in camera ,fata jos textila robotic(ca la armata),ma dezbrac si eu.fatuca tate mici corp frumusel un sut dragut.o las sa inceapa cu un oral slabut gadil si eu mija si imi zice ca sa nu o mangai prea isistent ca se irita:(.imi pune prezervatuvul .fara ca eu sa fer si se intinde langa mine:))imi zice ca ii place pozitia misionarului.hai sa vad c iese si ma apuc sa pompez.se colaceste cu bratele si cu picioarele d mine si nu puteam sa ma misc deloc.ma enaervez dau prezervativul jos si ii zic sa continuam cu oral(o intrebasem si aptobase sa termin in gurita ei)se stramba si zice ca nu ii place gustul d prezervativ si se apuca sa stearga scula cu servetele umede.o las intinsa si ii pompez in gura.imi zica ca sa ma intind sa nu cumva sa ii ejaculez in gat.ma opresc si ii zic daca nu mai bine ma pkateste ia ca sa puna numai conditii.mam imbracat si am pkecat.sa imi bag picioru care o mai calaca p la ea.Note?
igiena baii6
ingiena fetei9
patul confortabil pentru formit
gf0(1se da pt copiat)
oral5
normal2(o carcasa de vita inghetata era mai calda)
cred ca in bucatarie era guvidelw ca se auzeau vb cand am iesit.asa ca sa inchei oozele nu sunt a celor doua ma gandesc ca poate era si a treia..spor la bagat http://www.cta.ro/vad_anunt.php?id=174894&idd=11&poza=AN_1_174894_12491381.jpg&titlu=SEX%20TOTAL!!!!!!!!!!!! asta e link

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Malul mării
  • Oras:Malul mării

Caterinca cu carcasa de vita. :) Din recenzie am inteles ca erau doua fete dintre care niciuna nu corespundea pozelor din anunt. Desi se pare ca d-soara din poza ar merita atentia cuvenita sa-nteleg ca nu prea e de gasit la locatia cu pricina ...

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

mi-au placut pozele si am sunat sa imi ofere cateva detalii, mi-a raspuns pe un ton foarte plictisit si cand am intrebat-o daca pozele sunt reale mi-a spus ca sunt ale unei colege pe care o cheama Ioana. Deci daca mergeti la locatie (inaintea mea, pt. ca si eu am de gand sa ii fac o vizita) intrebati de Ioana (poate ea este a-3-a domnisoara care apare in poze dar eu nu cred)

  • Like 3
Link spre comentariu

mi-au placut pozele si am sunat sa imi ofere cateva detalii, mi-a raspuns pe un ton foarte plictisit si cand am intrebat-o daca pozele sunt reale mi-a spus ca sunt ale unei colege pe care o cheama Ioana. Deci daca mergeti la locatie (inaintea mea, pt. ca si eu am de gand sa ii fac o vizita) intrebati de Ioana (poate ea este a-3-a domnisoara care apare in poze dar eu nu cred)

 

  Pai cum te stiu eu om de actiune cred ca tu ai sa si ne lamuresti.Apoi vedem ce facem cu topicul asta.Pana atunci e bine sa ramana aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

completea eu cu pozele din anunt.totusi sa ne spui daca sint reale sau nu.

Poze furate .. abia mi-am facut contu ca nu mai suportam sa vad cum suntem fraieriti pe fata .. curvele astea nu au maniere deloc , cred ca foamea le impinge , lipsa de creier si de neuroni sau anumiti indivizi ca sa ne prosteasca .... se bucura la 60 de lei .. unde am ajuns nu cred .. in fine .. la fetele astea 3 , doar una face total care si ala mai bine il faci cu un baiat .. cum incerci sa faci ceva se trage inapoi si zice ca o doare ... de evitat ... am fost cred ca la toate fetele din anunturi si o sa am ce sa va povestesc ... in primu si in primu rand stau si ma gandesc bine de tot ce fete as recomanda aici ... la cate dezavantaje sunt nu cred ca o sa auziti de la mine vruna buna tare ..

  • Minus 6
Link spre comentariu

   Domnule manelist este al doilea topic in care te apuci sa faci recomandari.Daca tot vrei ca sa ne ajuti citeste si tu o recenzie facuta de colegul Talibanu sau de Johnsmith si vezi cam cum ar trebui sa procedezi pe topicul unei fatuci. Altfel o sa primesti la minusuri pana pleci acasa.

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

ok .. repar greseala si aici .. am fost la ele acum 2 saptamani , la mario style acolo , unde stau 3 fete ... va garantez ca nici una din ele nu e in pozele de mai sus .. dar asa se procedeaza acum , numai cu poze blat ca altfel nu mai vine clientu .. de vreo doua zile ,2 fete au pus si anunturi cu pozele lor reale .. nu le stiu exact sa le postez aici dar cu un search pe google cu acelasi nr de tel le gasiti in 2 secunde .. nu stiu de ce au pus poze blat ca ele nu arata rau , dar nici nu pot sa le laud ... apartamentul ok , s-au aliniat toate 3 in sufragerie dar vorbea doar una .. intreb care din ele face total si imi spune ca numai una face si arata spre o fata roscata si tunsa scurt ... i-am dat banii celei care vorbea( cerea 60 normal si 80 total ) si m-am dus in dormitor unde nici acolo nu a scos un cuvant fata asta .. era antipatica tare .. arata ok , micuta , tate mici , un tatuaj pe umaru drept cu un fluture , si cand am inceput treaba imi venea sa mi-o sug singur ... habar nu avea oral , sau facea in dusmanie , nota 2 , intr-un minut am inceput treaba si nu se implica deloc , si se tot plangea ca o doare in amble locuri ... normal nota 4 , anal nota 2 ... am plecat repede , iar m-am enervat , dar cred ca o sa mai trec pe acolo ca mai era o fata ok .. avea niste tate mari , slabuta , da cam uratita .. o sa stau sa ma gandesc de 2 ori daca ma mai duc .. bft 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...