Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut. Sant nou pe aici si as vrea sa ca împărtășesc o întâmplare tare de tot. Acum vreo doua saptamani intr-o sâmbătă noaptea am fost la un chef în centru unde am c-am luat-o pe ulei. Masina nu se mai punea problema să fie condusă de către mine asa ca am luat-o spre casă pe mal. Era destul de cald si numa bine mai imi si trecea euforia pana acasa. Era vreo 3.30 noaptea asa ca malul era pustiu. La un moment dat dupa ce am trecut de perla spre polivalenta am văzut o tipa care urcase pe mal si mergea în fața mea. Faleză era destul de luminata si cu toate ca era cam departe de mine mi-am dat seama ca e bună si parea ca se plimba adica nu era foarte grăbită. La primele scări care coboară spre apa o vad ca o ia în jos. Deja eram curios ce draci caută la ora aia o pizda bună la plimbare pe mal si singura. Ma tot uitam în jos sa vad daca mai e prin zona. Si uite minunea. Fata ea pe o bancuta si fuma. Ma observat dar nu parea speriata sau stanjenita. Lumina batea pe ea si acum am vazut ca intradevar e buna. Avea pe ea niste colanti o bluza decoltata si o gecuta descheiata care lasa sa se vada decolteul. Mai tare mi se părea că tine mâna intre picioare. Deja ma luase transpirația. Am mers mai în fața si la primele scări am coborât si am venit spre ea. Am băgat mâna în pantaloni si ma jucam cu scula. Daca ea poate eu de ce Nu? Cu cât ma apropiam imi dădeam seama ca si ea se freacă. Era car ca ma vede deci daca nu vroia sa fie văzută se ferea. Când am trecut prin dreptul ei am intrebato"ce faci? Te joci? Nu mi-a răspuns dar a zâmbit. M-am așezat lângă ea. Era bună bună nu stiam cui sa multumesc pt asa cadou. De acolo am trecut la fapte si am facut de toate.nu mai scriu ca ma doare mâna va dati si voi seama cam ce a ieșit. Acum la final vreau sa punctez câteva aspecte: ce am scris aici este foarte real, fata nu o face pe bani ia mi-a spus că este o fantezie de a ei sa fie abordată si fututa în natura. Este foarte curata si nu o face fara prezervativ. De obicei vara cand are timp in special vinerea si sambata pe la 3.30-4 noaptea iese pe mal la agatat. Eu sigur o sa mai trec noaptea pe acolo. Eu va recomand daca va place ce ati auzit încercați si voi noaptea cand aveti timp sa treceți pe acolo si daca vedeți o pizdulice miniona, blonduta si îmbrăcată sexi dati-i de înțeles că vreti ceva. Mult noroc si vara fierbinte.

Link spre comentariu

Ce-ti miroase tie asa rau e ca am două conturi. Unu cu partenera pt ca suntem cuplu si unu singur facut acum pt escapada asta. Oricum nu O luam de nevastă asa ca M-am băgat si eu în seama pe aici. Mai bine imi vedeam de treaba. Voi c-am sunteti pe barfa nu pe futut.

Link spre comentariu

Apropo suntem cuplu si ne place sa facem sex în 3,4 etc. Daca sunt doritori igienici cu dimensiuni normale adica nici cai dar nici șoricei care nu au nevoie de n zile de cunostinta ca sa li se scoale cu 7 ANI DE ACASA si care se pot fute mai pe înserat nu dimineata nu amiaza nu pe La 19 ca atunci se ia masa si doar la noi poa sa-mi scrie si poate iese ceva. Nevasta mea e bună mai bună decât găsiți voi pe aici si o face de placere NU DIN OBLIGATIE. Nu e pe bani E PE PLACERE. Si apropo nu e la norma cand avem chef si cand putem. Nu trăim din asta. Înțeles....

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Apropo suntem cuplu si ne place sa facem sex în 3,4 etc. Daca sunt doritori igienici cu dimensiuni normale adica nici cai dar nici șoricei care nu au nevoie de n zile de cunostinta ca sa li se scoale cu 7 ANI DE ACASA si care se pot fute mai pe înserat nu dimineata nu amiaza nu pe La 19 ca atunci se ia masa si doar la noi poa sa-mi scrie si poate iese ceva. Nevasta mea e bună mai bună decât găsiți voi pe aici si o face de placere NU DIN OBLIGATIE. Nu e pe bani E PE PLACERE. Si apropo nu e la norma cand avem chef si cand putem. Nu trăim din asta. Înțeles....

te rog, un nr de telefon???

Link spre comentariu

Greu de crezut. Mare atenție pentru amatorii de aventuri ca în filme sa nu cumva sa va treziți ca în loc de gagica, sa găsiți țigani care sa va fure și chiloții de pe voi noaptea la ora 3. :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Mai stiu cum era imbracata dupa juma de noapte in club..... ce imi aduc aminte e ca fata se misca parca in doru p..ii. sa iti faca in ciuda.Nu eram singur , eram cu prietena si cu niste cunostinte de ale ei . Probabil ca daca eram singur incepeam sa o fluier .

Link spre comentariu

Bai fricosila"addyi"era vorba de malul mureșului zona perla, polivalenta nu pădurea ceala. Zona asta e super luminata grație primarului falca aproape ca nu găsești un loc unde sa te futi si blocurile sant la max 20 de m de locul actiunii. Da,am auzit ca umbla o gașcă de zombi pe acolo care trimit sulițe gagici bune si apoi îi halesc pe săracii doritori. Ps: sper sa inteleaga toti ca am postat o gluma nu de alta da nu ar da bine sa vedem la stirile pro tv ca au aparut zombii la arad. Cât despre andreijbi nu oferim servicii ci ne futem ca ne place. Înțeles....Iar cu nr de tel e o problemă. Daca ce scriu aici e adevarat e clar ca am câteva păsărici...la cap

Una dintre ele e ca am un singur nr nu folosesc două telefoane si nici cu două sim-uri. La cate victime a zombilor de pe mal sant aici prefer să nu-l scriu aici. Găsim noi o altă modalitate de contact sau lasati-le voi pe ale voastre. Vinerea,sambata noaptea pe mal aveti grija la zombii in fustite mini sau colanti...musca rău.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Apropo suntem cuplu si ne place sa facem sex în 3,4 etc. Daca sunt doritori igienici cu dimensiuni normale adica nici cai dar nici șoricei care nu au nevoie de n zile de cunostinta ca sa li se scoale cu 7 ANI DE ACASA si care se pot fute mai pe înserat nu dimineata nu amiaza nu pe La 19 ca atunci se ia masa si doar la noi poa sa-mi scrie si poate iese ceva. Nevasta mea e bună mai bună decât găsiți voi pe aici si o face de placere NU DIN OBLIGATIE. Nu e pe bani E PE PLACERE. Si apropo nu e la norma cand avem chef si cand putem. Nu trăim din asta. Înțeles....

Ceau! Interesat de oferta voastra. Tot asa prefer seara. Da-mi un mod de contact. Multumesc.

Link spre comentariu
Reputație: 30
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Apropo suntem cuplu si ne place sa facem sex în 3,4 etc. Daca sunt doritori igienici cu dimensiuni normale adica nici cai dar nici șoricei care nu au nevoie de n zile de cunostinta ca sa li se scoale cu 7 ANI DE ACASA si care se pot fute mai pe înserat nu dimineata nu amiaza nu pe La 19 ca atunci se ia masa si doar la noi poa sa-mi scrie si poate iese ceva. Nevasta mea e bună mai bună decât găsiți voi pe aici si o face de placere NU DIN OBLIGATIE. Nu e pe bani E PE PLACERE. Si apropo nu e la norma cand avem chef si cand putem. Nu trăim din asta. Înțeles....

salut.daca las adresa de yahoo messenger e ok?putem lua leg acolo?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...