Sari la conținut

Karinaa -in Oradea


Vizitator karinaa

Postări Recomandate

Vizitator karinaa
Reputație: 0

Buna , dragilor !

M-am tot gandit unde sa merg maine si am ajuns la concluzia ca vreau sa va cunosc pe voi , asa ca maine voi venii in Oradea pentru 2 zile (marti si miercuri) :)

Daca as primii niste indicatii cu zonele mai bune ale orasului as fi tare incantata :*

  • Like 24
Link spre comentariu
Vizitator karinaa
Reputație: 0

Buna domnisoara Karinaa.Esti o fata foarte frumoasa si senzuala.Cand crezi ca ai putea onora o vizita in Bucuresti? O seara frumoasa iti urez!

O sa vin si in Bucuresti :)

  • Like 19
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna , dragilor !

M-am tot gandit unde sa merg maine si am ajuns la concluzia ca vreau sa va cunosc pe voi , asa ca maine voi venii in Oradea pentru 2 zile (marti si miercuri) :)

Daca as primii niste indicatii cu zonele mai bune ale orasului as fi tare incantata :*

Cartier Luceafarul, Nufarul Plazza (str.Grigore Moisil).
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

O sa vin si in Bucuresti :)

Când xoxo o să fie în Timisoara sau Oradea sau London să i-o tragă lui Ines  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

...Este si ea proprietar. =))

Absolut firesc. Cunosc sentimentul... Eu i-am dat papucii... da' i-am lăsat casa  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Absolut firesc. Cunosc sentimentul... Eu i-am dat papucii... da' i-am lăsat casa :laugh2 :laugh2

Nu mă ambitiona, ca o dau si eu afara ca sa poata veni Karina. =))
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Stai bre ca am glumit.

 

Sa vad daca ajung la ea . :)

Hai măi omule, că te urmăresc de mult, nu te da și tu ca minunatul meu prieten @cozonac7, e evident că ajungi la ea... să-i spui cum îmi place mie cafeaua, dulce ca ea și cu lapte... să știe pe joi, vineri :) Dar numai în PM, să nu afle tot forumul :P  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai măi omule, că te urmăresc de mult, nu te da și tu ca minunatul meu prieten @cozonac7, e evident că ajungi la ea... să-i spui cum îmi place mie cafeaua, dulce ca ea și cu lapte... să știe pe joi, vineri :) Dar numai în PM, să nu afle tot forumul :P :laugh2 :laugh2 :laugh2

E mai buna fara lapte. La Karina ma gandeam.Voi ati crezut ca la cafea,nu? :)
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hai măi omule, că te urmăresc de mult, nu te da și tu ca minunatul meu prieten @cozonac7, e evident că ajungi la ea... să-i spui cum îmi place mie cafeaua, dulce ca ea și cu lapte... să știe pe joi, vineri :) Dar numai în PM, să nu afle tot forumul :P  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Am rugamintea sa nu mai ma aduci in discutii!

 

Doar in PM.

Aflu mai repede asa ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...