Sari la conținut

Studiu de piata.


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragilor, exista posibilitatea sa locuiesc la voi in oras. As dori sa stiu daca ar exista doritori sa ne cunoastem. http://nimfomane.com/forum/topic/93771-bruneta-dr-taberei-0733582566/?do=findComment&comment=2866021, este topicul meu din Bucuresti. Va rog, nu ma intrebati lucruri concrete, momentan nu este un lucru concret. Fac doar un studiu de piata.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

In caz ca te hotărăști...iti uram "Bine ai venit!"

Aici vei cunoaste o lume pestriță,ca sa zic asa.

Sunt oameni ok din toate punctele de vedere dar si persoane mai puțin (sau chiar deloc) ok.

Din partea celor ok,iti transmit ca esti binevenita :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In caz ca te hotărăști...iti uram "Bine ai venit!"

Aici vei cunoaste o lume pestriță,ca sa zic asa.

Sunt oameni ok din toate punctele de vedere dar si persoane mai puțin (sau chiar deloc) ok.

Din partea celor ok,iti transmit ca esti binevenita :)

. Multumesc frumos, imi doresc foarte mult sa nu cunosc partea mai putin buna.
Link spre comentariu

Da vino pentru "studiu" să te studiem si noi mai a pro fundat doritori sunt din 10 te sună 7 apoi 5 se programează 3 zic ca vin unu o să vină o să vrea tot meniul pă 2 lei apoi va scrie aici că e scump dacă nu-i dai la plecare de taxi

O zi bună te așteptăm cu drag

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Da vino pentru "studiu" să te studiem si noi mai a pro fundat doritori sunt din 10 te sună 7 apoi 5 se programează 3 zic ca vin unu o să vină o să vrea tot meniul pă 2 lei apoi va scrie aici că e scump dacă nu-i dai la plecare de taxi

O zi bună te așteptăm cu drag

. Exact oameni care nu imi plac mie, trebuie sa isi asume unde vin, si cat costa meniul, rautati gratis pe forum se pot intampla oricui. Sunt o persoana educata si cred ca se poate un sictir elegant unde este cazul.
Link spre comentariu
  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti

Eu zic asa:

 

Sa faci un studiu de piata pe userii de pe nimfo din Pitesti, sa vezi care sunt seriosi; adica, cei care vorbesc civilizat, nu injura excesiv si eventual, mai lasa si recenzii din cand in cand sau cate o postare cu valoare adaugata.

 

Poti sa lanseazi invitatii pe PM si ifi faci rezervari doar prin PM, cel putin in prima faza.

 

Eu zic ca ai sanse bune sa ai numai intalniri OK; apoi sigur, cei care te vor vizita te vor recomanda mai departe, sau nu ðŸ˜.

 

Daca pui nr de tel direct pe Publi, sigur o sa faci pe "centralista", iar multe experiente s-ar putea sa iti lase un gust amar, poate chiar si la propriu.

 

Eu unul, te astept. Chiar m-ai facut curios...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Dragilor, exista posibilitatea sa locuiesc la voi in oras. As dori sa stiu daca ar exista doritori sa ne cunoastem. http://nimfomane.com/forum/topic/93771-bruneta-dr-taberei-0733582566/?do=findComment&comment=2866021, este topicul meu din Bucuresti. Va rog, nu ma intrebati lucruri concrete, momentan nu este un lucru concret. Fac doar un studiu de piata.

Te asteptam cu drag!

Vino si nu mai stavpe ganduri!

Link spre comentariu

Esti binevenită însă tre sa ai si noroc la clienti binecrescuti asta depinde de tine ce întâlniri alegi. Însă la început nu-ti fa reclama pe public încearcă după forum . Sa ai bafta o seara plăcuta . Si încă un sfat depinde si ce locație aleģi .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu zic asa:

Sa faci un studiu de piata pe userii de pe nimfo din Pitesti, sa vezi care sunt seriosi; adica, cei care vorbesc civilizat, nu injura excesiv si eventual, mai lasa si recenzii din cand in cand sau cate o postare cu valoare adaugata.

Poti sa lanseazi invitatii pe PM si ifi faci rezervari doar prin PM, cel putin in prima faza.

Eu zic ca ai sanse bune sa ai numai intalniri OK; apoi sigur, cei care te vor vizita te vor recomanda mai departe, sau nu .

Daca pui nr de tel direct pe Publi, sigur o sa faci pe "centralista", iar multe experiente s-ar putea sa iti lase un gust amar, poate chiar si la propriu.

Eu unul, te astept. Chiar m-ai facut curios...

. Multumesc frumos, din cate am citit aici, clar vor fii intalniri programate prin PM, doar de pe forum.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Esti binevenită însă tre sa ai si noroc la clienti binecrescuti asta depinde de tine ce întâlniri alegi. Însă la început nu-ti fa reclama pe public încearcă după forum . Sa ai bafta o seara plăcuta . Si încă un sfat depinde si ce locație aleģi .

. Multumesc frumos, imi prind bine sfaturile voastre. Da, partea cu locatia este un aspect care o sa am nevoie de ajutorul vostru. Clar voi inchiria o garsoniera sau un apartament, in ceea ce priveste zona sunt un pic in ceata.
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Te așteptăm cu drag ai mare grija cu locația sa fie cat mai discrete o mare parte din noi evitam pensiunile (au pereți oki )și în rest totul depinde de tine uni vor așa alți altcumva u sa stins să te modelezi multa bafta și anunțând când vii te

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Te așteptăm cu drag ai mare grija cu locația sa fie cat mai discrete o mare parte din noi evitam pensiunile (au pereți oki )și în rest totul depinde de tine uni vor așa alți altcumva u sa stins să te modelezi multa bafta și anunțând când vii te

. Multumesc frumos, exclus pensiuni sau motel/hotel, sigur va fii o garsoniera/apartament inchiriat, asta pentru confortul meu. Sigur voi anunta.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Halatul și ce prestezi

. Dragule, citeste un pic postul, halatul este in functie de persoana, nu prestez nimic, ofer anumite servicii, de care vei fii informat la momentul oportun.
Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Da vino pentru "studiu" să te studiem si noi mai a pro fundat doritori sunt din 10 te sună 7 apoi 5 se programează 3 zic ca vin unu o să vină o să vrea tot meniul pă 2 lei apoi va scrie aici că e scump dacă nu-i dai la plecare de taxi

O zi bună te așteptăm cu drag

Vin cu o completare..bani se fac de pe publi24 in pitesti... dar si apeluri....primesti 2000 apeluri pe zi si vin 10 😂😂😂iar apoi a doua zi o sa Constati ca te vor suna aceleasi persoane care suna de ani de zile...adica daca esti tare cu nervii... sa raspunzi la telefon calm :)) esti binevenita in pitesti. De pe forum exact cum a spus batranul...se prohrameaza 10 dau sms 5 ptr confirmare si de venit vin 3....dar aici toti iti vor acrie ca sa vii...per ansamblu bazeaza-te pe PUBLI24 si cu multa rabdare caci iti va suna telefonul NONSTOP...

Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

. Multumesc frumos, imi prind bine sfaturile voastre. Da, partea cu locatia este un aspect care o sa am nevoie de ajutorul vostru. Clar voi inchiria o garsoniera sau un apartament, in ceea ce priveste zona sunt un pic in ceata.

 

E greu cu regimurile hoteliere...evita hotel marian(fosta sala de sport marian) lidl gavana(este regim.hotelier vizavi...de evitat) hotel metropop evita...pensiunea magic evita...

 

 

Axeaza-te PE ZONA NORD , CENTRU, GAVANA PIATA.., exercitiu, banatului,

sunt zone ok. E mai simplu sa inchiriezi cu luna daca vei sta o perioada mai lunga.

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Scuze ptr greselile gramaticale am.scris in graba.

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

E greu cu regimurile hoteliere...evita hotel marian(fosta sala de sport marian) lidl gavana(este regim.hotelier vizavi...de evitat) hotel metropop evita...pensiunea magic evita...

Axeaza-te PE ZONA NORD , CENTRU, GAVANA PIATA.., exercitiu, banatului,

sunt zone ok. E mai simplu sa inchiriezi cu luna daca vei sta o perioada mai lunga.

Corect!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vin cu o completare..bani se fac de pe publi24 in pitesti... dar si apeluri....primesti 2000 apeluri pe zi si vin 10 iar apoi a doua zi o sa Constati ca te vor suna aceleasi persoane care suna de ani de zile...adica daca esti tare cu nervii... sa raspunzi la telefon calm :)) esti binevenita in pitesti. De pe forum exact cum a spus batranul...se prohrameaza 10 dau sms 5 ptr confirmare si de venit vin 3....dar aici toti iti vor acrie ca sa vii...per ansamblu bazeaza-te pe PUBLI24 si cu multa rabdare caci iti va suna telefonul NONSTOP...

. Multumesc frumos, eu am un sistem al meu, prefer 3-4 programari pe zii cu oameni educati, si intr-o admosfera in care sa ma simt confortabil, plus ca la mine este simplu, persoana care si-a facut programare si nu si-a respectat-o automat nu mai exista a doua posibilitate, de programare la mine. Evit publi pe cat posibil si in Buc, asa ca nu cred ca voi folosi in Pitesti.
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E greu cu regimurile hoteliere...evita hotel marian(fosta sala de sport marian) lidl gavana(este regim.hotelier vizavi...de evitat) hotel metropop evita...pensiunea magic evita...

Axeaza-te PE ZONA NORD , CENTRU, GAVANA PIATA.., exercitiu, banatului,

sunt zone ok. E mai simplu sa inchiriezi cu luna daca vei sta o perioada mai lunga.

. Nu cred ca voi alege ceva in regim hotelier, exclus pensiuni, moteluri/hoteluri.
  • Like 2
Link spre comentariu

  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti
  • Telefon: hard_well
  • Oras:Pitesti

Dragilor, exista posibilitatea sa locuiesc la voi in oras. As dori sa stiu daca ar exista doritori sa ne cunoastem. http://nimfomane.com/forum/topic/93771-bruneta-dr-taberei-0733582566/?do=findComment&comment=2866021, este topicul meu din Bucuresti. Va rog, nu ma intrebati lucruri concrete, momentan nu este un lucru concret. Fac doar un studiu de piata.

S-a incheiat studiul de piata?

Adu-ne si noua la cunostinta rezultatele, daca da!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...