Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Imputita Alexandra 0757856796

imputita pizda mirositoare nespalata

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2 raspunsuri in acest thread

#1 >mazare_radu<

mazare_radu

mazare_radu

• >Serious Contributor<
  • 425 Postari:
  • Inscris la:
    09 August 2013
  • Reputatie: 383

Postat 17 May 2018 - 02:39 PM

Gasesc anuntul:

https://www.publi24....757868625e.html

Cu proprietara Alexandra:

Infierbantat si cu chef de pizda, sun imi spune locatia in Dacia, pe Columnei, purced rapid acolo, o sun si imi spune ca vine in 2 minute ca nu e in locatie. Constat ca coboara dintr-un cazan de BMW de prin 1900 toamna cu numere de B, urca in scara si ma suna ea. Asa la o vedere pe strada, iti cam curg balele dupa ea, are un cur futabil rau, sani super, gen para, maricei, facuta pentru pula, micuta de statura, in fine.

Ajung sus, se face destul de placuta, zambitoare, imi spune ca e din Bucale, si ca va sta prin dulcele targ al Iesilor, vreo luna.

La tarife am primul suspin: 200 lei/nr., vazandu-mi reticenta imi apune ca accepta si la 150. ZIc, ok, sa facem targul. Setata oarecum pe repede inainte, o linistesc un pic, sa ma lipesc de ea, sa facem niste giugiuleli, spune ca nu accepta FK.

Incepe sa imi suga soldatelul, care dadea semne de revigorare, ajung si eu cu degetele la pizda ei, destul de umeda... insa simt un miros, si il simt, si vine puternic spre nasul meu, discret imi duc degetele la nas, fratilor, m-a trantit pe spate putoarea, ce sa mai vorbesc, branza cu mucegai frantuzeasca e parfum pe langa dihorul din pizda Alexandrei. La asa arome, pula mea saraca a murit instant, incercasem sa i-o bag un pic, insa am renuntat, m-a luat la muie pana am finalizat in prezervativ.

Remarc ca in anuntul ei de publi24, scrie: "totul tine de discretie si igiena , pentru ca igiena pentru mine este foarte importanta ,pentru mai multe detalii..." Care igiena imputito?

Cam asta a fost aventura mea cu Alexandra, care pe din-afara pare o doamna super dichisita, am uitat sa va spun ca pozele par ale ei, destul de draguta la fatza, buze tunate, cur futabil, insa daca e asa de nespalata, sa-mi bag pula in ea. Nu-mi mai trebuie. Nu mai dau note, ca deduceti si voi ce si cum.

Va doresc sa nu dati peste imputite!

Fisiere atasate

• Fisier atasat  A1.jpg   44.83KB   2 download
    • Fisier atasat  A2.jpg   28.8KB   2 download
    • Fisier atasat  A3.jpg   29.67KB   2 download

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 futarila

futarila

Platinum Member

• Membru Premium
    • 1287 Postari:
    • Inscris la:
      11 October 2010
  • Reputatie: 1162

Postat 17 May 2018 - 02:59 PM

Cine stie ce bacterii colcaie in gaura ei, duhoarea puternica nu vine de obicei din lipsa de igiena, ci din niscaiva boli intime.

Aceasta postare a fost editata de futarila: 17 May 2018 - 02:59 PM

• 6
    Bea, manca si fute bine, ca nu stii moartea cand vine. :laugh2

#3 >mazare_radu<

mazare_radu

mazare_radu

• >Serious Contributor<
    • 425 Postari:
    • Inscris la:
      09 August 2013
  • Reputatie: 383

Postat 18 May 2018 - 08:51 AM

Cine stie ce bacterii colcaie in gaura ei, duhoarea puternica nu vine de obicei din lipsa de igiena, ci din niscaiva boli intime.

De acord cu tine, asa e, nesimtita e pusa pe facut bani, probabil pestanul vrea un bmw mai nou.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi