Sari la conținut

Maria 18 ani 0737102553


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Adica a fost la mine, si face treaba buna :) nu mai dau detalii ca iar zice roxanica ca subt sarac :))

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Johnule, asta cu legendele, goleste si tu mesageria aia ca tre sa iti transmit ceva

 

Transmite live... e mai rapid ;)

Link spre comentariu

Si eu am incercat sa vorbesc cu ea zilele trecut pe whatsapp , dar mi s -a parut destul de aroganta , chestia care mi-a taiat elanu ....

Acelasi tratament l-am primit si eu, am contactat-o pe wapp dar imi raspundea numai in sictir, dupa multe ore.

Daca de pe wapp e asa, m-am gandit ca nu se merita sa imi bat capul mai mult de atat

Poate are altcineva mai mult noroc sau vrea sa se riste :)

 

Dar dupa comportamentul online, posibil sa fie vreun fel de "roxanica", adica de evitat

  • Like 3
Link spre comentariu

Ma amuza faptul ca fix persoanele care nu au ieșit cu mine îmi fac recenzii. Raspund scurt și la obiect pentru ca majoritatea caută sa lege prietenii sau insista cu prea multe întrebări inutile. Prețul Meu nou este 400. Fac confirmări video și mai vorbim după ❤️❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ma amuza faptul ca fix persoanele care nu au ieșit cu mine îmi fac recenzii. Raspund scurt și la obiect pentru ca majoritatea caută sa lege prietenii sau insista cu prea multe întrebări inutile. Prețul Meu nou este 400. Fac confirmări video și mai vorbim după ❤️❤️

Mai taie din ele
  • Like 1
Link spre comentariu

Ma amuza faptul ca fix persoanele care nu au ieșit cu mine îmi fac recenzii. Raspund scurt și la obiect pentru ca majoritatea caută sa lege prietenii sau insista cu prea multe întrebări inutile. Prețul Meu nou este 400. Fac confirmări video și mai vorbim după ❤️❤️

nu ti-a facut nimeni recenzie, o recenzie se poate face doar dupa o vizita

dar totusi consider ca avem dreptul sa ne dam cu parerea, asta este si obiectivul forumului

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:antile
  • Oras:antile

fetele istete isi fac din acest forum o platforma de fidelizare a clientilor.

e numai vina lor ca ne-au obisnuit sa le apreciem

fetele tari in gura , se cearta mult si prost , apoi pleaca ...

fetele istete ramin, atrag mereu clienti fideli , fac bani cinstit.

nu incerc sa te subestimez, domnisoara maria, avem nevoie si de fete asa cum esti tu , atunci cind ne dorim o aroganta maxima, insa, majoritatea sintem destul de modesti , ne intindem atit cit ne tine plapuma .

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Ma amuza faptul ca fix persoanele care nu au ieșit cu mine îmi fac recenzii. Raspund scurt și la obiect pentru ca majoritatea caută sa lege prietenii sau insista cu prea multe întrebări inutile. Prețul Meu nou este 400. Fac confirmări video și mai vorbim după ❤️❤️

o intrebare inutila vine si de la mine acum: la ce ora iti incepi programul?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Sunt orice vreți, dar nu aroganta, mereu sunt cu zâmbetul pe buze și glumesc. ÃŽmi pare rău ca m-ați înțeles greșit. Programul îl încep după 12 😘

nasol, sunt acum la starbucks si ma gandeam sa vin sa-ti aduc cafeaua dimi dar ora 12 deja necesita pranzul :)
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

nasol, sunt acum la starbucks si ma gandeam sa vin sa-ti aduc cafeaua dimi dar ora 12 deja necesita pranzul :)

Cenzuratule, hai ca vin eu la cafea, ca si-asa ma plictisesc! 😉

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Cenzuratule, hai ca vin eu la cafea, ca si-asa ma plictisesc! 😉

n-am habar cat mai stai pe aici ca mi s-au terminat heets-urile amber si la maritimo vad ca doar cafeneaua e deschisa :)
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma amuza faptul ca fix persoanele care nu au ieșit cu mine îmi fac recenzii. Raspund scurt și la obiect pentru ca majoritatea caută sa lege prietenii sau insista cu prea multe întrebări inutile. Prețul Meu nou este 400. Fac confirmări video și mai vorbim după ❤️❤️

Nu cauta nimeni prietenie cu tine , intrebam ca voiam mai multe detalii , te am intrebat doar de pret si unde ai locatia si abia mi-ai rasp in decurs de 12 ore

Daca astea sunt intrebari inutile ,ce sa Zic ....

Spor in toate

Mie mi-ai taiat elanul .

 

Edit : si cand cineva te saluta sau iti da buna ziua , ar fi frumos sa dai si tu la randul tau ,ai doar 18 ani , n am pretentii

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...