Sari la conținut

Pt o doamnă sau domnisoara


Vizitator florinpopa

Postări Recomandate

Vizitator florinpopa
Reputație: 0

Buna am 35 ani sunt un tip hetero si doresc sa cunosc doamne sau domnișoare care nu pot fi satisfăcute de partenerii sau sotii lor asa cum isi doresc ele

Pot oferi plăceri care nu le pot cere lor.

Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Buna am 35 ani sunt un tip hetero si doresc sa cunosc doamne sau domnișoare care nu pot fi satisfăcute de partenerii sau sotii lor asa cum isi doresc ele

Pot oferi plăceri care nu le pot cere lor.

Si eu sunt un tip hetero, dar sunt destul de mult plecat de acasa. M-am gandit , ca poate ai fi BARBATUL potrivit pt a îmi usura "munca" pe acasa !!! Îți pot oferi salarul minim pe economie+bonuri de masa. Daca faci treba buna cu sefa, sa am eu mai mult timp liber , ca sa pot " munci" mai.mult in alta parte , putem vb de marire de salar!!! Ps Cv cu poza , si recomandarile de la doamnele, domnisoarele satsfacute de tine, sa le postezi pe topicul deschis de tine! Daca esti un sclav ascultator(speli, faci curațenie, duci gunoiul la tomberon...etc) îți prezic o cariera de succes!!! O oferta foarte serioasa!! La fel de serioasa ca si propunrea ta!!!
  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Tu

Tare, sau ce?

Parca m-as baga si io la oferta lui >>farokh bulsra<<

Tu brokoli esti prea profi!!!! Poate daca îți fac lipeala cu SEFA, achita ea salariul!Dar astfel eu devin"somer" si asa ceva nu pot sa risc!!! Dar florinpopa este la inceput de cariera , așa ca hai sa îi dam o sansa! Poate este un star in devenire!
  • Like 3
Link spre comentariu
Reputație: 1556
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Tu Tu brokoli esti prea profi!!!! Poate daca îți fac lipeala cu SEFA, achita ea salariul!Dar astfel eu devin"somer" si asa ceva nu pot sa risc!!! Dar florinpopa este la inceput de cariera , așa ca hai sa îi dam o sansa! Poate este un star in devenire!

Si naveta...Pitesti-Oradea cine o sa-i deconteze???

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna am 35 ani sunt un tip hetero si doresc sa cunosc doamne sau domnișoare care nu pot fi satisfăcute de partenerii sau sotii lor asa cum isi doresc ele

Pot oferi plăceri care nu le pot cere lor.

Buna. Ce fel de placeri,? Poti exemplifica?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Vezi ca te ajuta lumea? Daca devii somer,poti sa vii sa lucrezi la mine ,sau sa ma lucrezi pe mine

Cand sa vin ,sa dau proba din abilitațile mele("lingau","pupator de fund"" în(dupa) curu Sefei in continu"etc)?? Probele pe care le-am dat de cateva luni incoace se pune?Sau ma inviți sa dau din nou, iar si iar?Salarizare?? În natura? Astept raspuns de la Sefa Roxana!!!!P.S am un defect!!! Daca am o Sefa buna , îmi place sa o "lucrez" pe la spate! Te rog sa tii cont !!! Eu te-am avertizat!!
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tooooot
  • Oras:Peste tooooot

Cand sa vin ,sa dau proba din abilitațile mele("lingau","pupator de fund"" în(dupa) curu Sefei in continu"etc)?? Probele pe care le-am dat de cateva luni incoace se pune?Sau ma inviți sa dau din nou, iar si iar?Salarizare?? ÃŽn natura? Astept raspuns de la Sefa Roxana!!!!P.S am un defect!!! Daca am o Sefa buna , îmi place sa o "lucrez" pe la spate! Te rog sa tii cont !!! Eu te-am avertizat!!

Cand sa vin ,sa dau proba din abilitațile mele("lingau","pupator de fund"" în(dupa) curu Sefei in continu"etc)?? Probele pe care le-am dat de cateva luni incoace se pune?Sau ma inviți sa dau din nou, iar si iar?Salarizare?? ÃŽn natura? Astept raspuns de la Sefa Roxana!!!!P.S am un defect!!! Daca am o Sefa buna , îmi place sa o "lucrez" pe la spate! Te rog sa tii cont !!! Eu te-am avertizat!!

Ohhh da,se pune ,esti cel mai mare futacios pe care l-am cunoscut vreodata(sa ma iei in serios) asadar,daca te da doamna afara din casa,la mine ai un loc special rezervat !

 

 

 

 

P.S. Deja ma doare spatele!ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¤ª

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

>>florinpopa<< tu la 35 ani mai crezi în moş crăciun?

 

Lasă... nu-i nevoie sa raspunzi... era o constatare!

Dă-ți cu apă rece pe față, ciupeştet-te de trei ori de coaie, şi deschide ochii

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Ohhh da,se pune ,esti cel mai mare futacios pe care l-am cunoscut vreodata(sa ma iei in serios) asadar,daca te da doamna afara din casa,la mine ai un loc special rezervat !

P.S. Deja ma doare spatele!

Vezi , sa nu te doara altundeva de "mine" daca te " lucrez" pe (la) spate
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Si naveta...Pitesti-Oradea cine o sa-i deconteze???

Am gasit soluția!!!!

Florinpopa , traind in lumea "basmelor" si a "povestilor"(inventate de el) , stie ca daca loveste bilele " fermecate" ce poarta in scrot, tare de tot, (nu ciupite) de trei ori,cu un baros, ma rog, ceva tare si greu trebuie sa fie, va putea calatori unde vrea el!! Exact cum a mai fost un caz asemanator, descris in lucrarea "stințifica ", Vrajitorul din Oz!!! Sau il aduc maimuțele inaripate! .....Mi egal..

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Buna am 35 ani sunt un tip hetero si doresc sa cunosc doamne sau domnișoare care nu pot fi satisfăcute de partenerii sau sotii lor asa cum isi doresc ele

Pot oferi plăceri care nu le pot cere lor.

Daca stau bine sa cuget cred ca asta vrea sa va futa in cur nevestele :laugh2 Adica curvarii de pe site sa-si ofere nevestele plictisite.... Parerea mea e ca a trait 35 de ani degeaba...

Bucata asta "Pot oferi plăceri care nu le pot cere lor." ar necesita detaliere ca sa devina comerciala!

Da-ne mai Popa Florin niste detalii despre ce stii tu sa faci femeilor, poate pica ceva...

  • Like 3
  • Minus 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Daca stau bine sa cuget cred ca asta vrea sa va futa in cur nevestele :laugh2 Adica curvarii de pe site sa-si ofere nevestele plictisite.... Parerea mea e ca a trait 35 de ani degeaba...

Bucata asta "Pot oferi plăceri care nu le pot cere lor." ar necesita detaliere ca sa devina comerciala!

Da-ne mai Popa Florin niste detalii despre ce stii tu sa faci femeilor, poate pica ceva...

scuze ,din greseala!!!!
  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...