Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

:))), acum e fomista Mihaela? Am văzut ca recomandai unuia pe un topic deschis la întrebări și răspunsuri, urat urat din partea ta cami

 

E urat ??? Dar cand vreau sa o ajut sa vina la alba iulia si ii spun "ok te primesc dar sa vii singura nu cu barnatu dupa tine " si apoi ma trezesc cu mesaje de la barbasu si injuraturi ca la usa cortului de oftica ca de ce sa plece FEMEIA SINGURA ,CA EL TREBUIE SA STEA SA O PAZEASCA ????? cum s-o lase singura cum este ?! Eu am fost o doamna pana acuma si din contra cand sa certat cu barbasu ma sunat ca navea unde sa doarma cand eram la casa stiintei si am primit-o !!! Ma rugat sa ii fac poze i-am.facut... apoi drept rasplata ma trezesc cu injuraturi si pula mea. Deci cine e nesimtita ???

 

 

Daca atasez aici conversatia de pe whatsapp cu ea crede-ma ea se face de ras , nu eu ! Ca deocamdata cum.i-am.scris si mai sus eu am iesit zilnic in oras sa mananc sa beau cafea la terase plm m-am dus la aparate sau la shopping... nu sunt eu cea care AVEA RESTRICTII DECAT MUNCA MUNCA MUNCA IMPUSA DE BARBAT ! si ca si sfat i-am spus de un milion dd ieri ca sa isi lase barbatu acasa la craiova sau de unde e el ca in meseria asta nu e ok sa iasa barbatu afara cat timp ai tu treaba. Ala numai e barbat care te pazeste sa vada cati clienti ai !!!!

Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Asa ca pune-le cap la cap alexe si vezi cine e aia nesimtita.... eu ca am ajutat-o de nustiu cate ori sau ea ca ma luat la injurat BARBASU nicidecum ea de pe nr ei ,ca i-am spus ca e ok o primesc la locatia mea la alba iulia platim juma juma la regim hotelier ( asta in conditiile.in care a scris sa o primesc aici ptr ca nu avea decat 100 lei toti banii ! Decat de drum ) si cand ii zic ca o primesc barbasu are reactii de pește care nu vrea sa isi lase "Closca cu puii de aur " sa plece singura ca daca cumva o imbirlig eu si ramane "omu" fara LOVELE.

 

FRATE si eu am.acasa barbat si copil ( ea nu are decat barbat ) dar la mine nu exista asemenea discutii sau cum sa stea barbatu cu mine cand vreodata sa pomenit asa ceva ?!?!?!? Nu sunt de acord cu asa ceva si macar sa aiba si altele barbat ca al meu sa stea sa creasca un copil singur si sa se duca si la munca ! Nu sa stea trantori sa astepte sa faca femeia un client ca sa cheltuie banii pe droguri.

Deci stai cuminte ca mihaelaaliss nu este vreo sfanta ..eu am.zis so ajut dar nu am.pe.cine -

 

 

Daca azi face 800 lei a doua zi numai are bani decat de tigari ptr ca si ea si barbasu care sta in permanenta cu ea cheltuie toti banii pe DROGURI. SI ASTA O STIU DE LA EA SI MEREU POVESTEA CA EA TREBUIE SA FUMEZE CA ALTFEL EA NU POATE SA STEA . SI CA DE AIA NU ATE BANI MAI MEREU CA TOTI BANII II DA PE DROGURI. DECI NU-S EU AIA DROGATA SI NICI AIA CU BARBAT DUPA MINE , SI.NICI AIA FARA BANI !

Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Faptul.ca nu este singura a confirmat-o si sex_vl printre primele ei recenzii...in care a scris ca, chiar cand a sosit el a iesit un barbat din scara si se uita dupa el. Cand avea ea locatia in ostroveni mi se pare..

Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Asa ca daca nu m-ai fi acuzat ca eu-s nesimtita nu as fi postat. Dar daca atasez aici tot whatsappul meu cu ea si sms-urile date O FAC DE TOT RASUL. Si veti vedea ca am dreptate in tot ceea ce am scris mai sus

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Faptul.ca nu este singura a confirmat-o si sex_vl printre primele ei recenzii...in care a scris ca, chiar cand a sosit el a iesit un barbat din scara si se uita dupa el. Cand avea ea locatia in ostroveni mi se pare..

Dar măi Camy...tu nu stii câți bărbați întreabă de el?

  • Like 5
  • Minus 34
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

E urat ??? Dar cand vreau sa o ajut sa vina la alba iulia si ii spun "ok te primesc dar sa vii singura nu cu barnatu dupa tine " si apoi ma trezesc cu mesaje de la barbasu si injuraturi ca la usa cortului de oftica ca de ce sa plece FEMEIA SINGURA ,CA EL TREBUIE SA STEA SA O PAZEASCA ????? cum s-o lase singura cum este ?! Eu am fost o doamna pana acuma si din contra cand sa certat cu barbasu ma sunat ca navea unde sa doarma cand eram la casa stiintei si am primit-o !!! Ma rugat sa ii fac poze i-am.facut... apoi drept rasplata ma trezesc cu injuraturi si pula mea. Deci cine e nesimtita ???

Daca atasez aici conversatia de pe whatsapp cu ea crede-ma ea se face de ras , nu eu ! Ca deocamdata cum.i-am.scris si mai sus eu am iesit zilnic in oras sa mananc sa beau cafea la terase plm m-am dus la aparate sau la shopping... nu sunt eu cea care AVEA RESTRICTII DECAT MUNCA MUNCA MUNCA IMPUSA DE BARBAT ! si ca si sfat i-am spus de un milion dd ieri ca sa isi lase barbatu acasa la craiova sau de unde e el ca in meseria asta nu e ok sa iasa barbatu afara cat timp ai tu treaba. Ala numai e barbat care te pazeste sa vada cati clienti ai !!!!

@Camy, poți ajuta o colega...insa atat, viața ei personala e strict problema ei. Doar daca există vreo violență esti responsabila sa depui mărturie... De ce nu ii spui ei pe fata care crezi tu ca e frica lui barbatul ei? Apoi lasi femeia sa-si spună povestea si sa se elibereze... Atât poți face, conștientizarea ii apartine sau in cazuri grave e necesara o susținere specializată...iar tu informezi. In strainatate există asistenți sociali pentru orice neputință sau complicație...!
  • Like 5
  • Minus 34
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Exact ce spuneam : ai cont nou pe forum ptr ca esti mihaelaaliss si ai venit acu sa comentezi aici aiurea de necaz ca numai faci tu bani in valcea :))) wtf v-a prostit foamea tati

Camy, sunt multe lucruri pe net care nu le poți explica... Ce faceti aici pe forum e important, puneti numarul de telefon si încercați sa nu il mai schimbați, poze si comunicati promt cu cei care vor sa se informeze. Chiar daca nu sunteți intrebate, spuneti un bună ziua, exprimati-va despre vremea de afară si ce stare va aduce ea, arătați ca sunteți multumite de o sedintă de pozat, informativă, etc...

  • Like 7
  • Minus 34
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Fetelor...valabil pt toate (vis,camy,mieuna)incercati sa va limitati la topicul fiecareia dintre voi.Incercati sa nu mai poluati topicele celorlalte fete.Vsd de mult acest lucru si nu mi se pare ok.

Camy are dreptate,tipa sta cu unu care plimba cainele cat ea isi face treaba.Nu e ok acest lucru.In meseria asta e ok sa fi indrpendenta.Cel putin la munca.Ca fiecare are barbat,sot,copii este alta treaba....dar sa stea acasa,in orasul lor.Nu sti ce exces de gelozie face omu si intra peste tine si ea in casa .....Au mai fost cazuri.

 

PS.cine mai stie de georgiana?

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 1336
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Fetelor...valabil pt toate (vis,camy,mieuna)incercati sa va limitati la topicul fiecareia dintre voi.Incercati sa nu mai poluati topicele celorlalte fete.Vsd de mult acest lucru si nu mi se pare ok.

Camy are dreptate,tipa sta cu unu care plimba cainele cat ea isi face treaba.Nu e ok acest lucru.In meseria asta e ok sa fi indrpendenta.Cel putin la munca.Ca fiecare are barbat,sot,copii este alta treaba....dar sa stea acasa,in orasul lor.Nu sti ce exces de gelozie face omu si intra peste tine si ea in casa .....Au mai fost cazuri.

 

PS.cine mai stie de georgiana?

Buna sex_vl ...nu stiu nimica .. dar daca va reveni si aud ceva .. o sa iti las mesaj in pm.. cu siguranta la valceni le e dor de ea 🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Camy credema ca nu îs eu pe bune acum eu nu sunt asa analfabeta......

Scuze, mihaela...daca nu sunt prea indiscreta te-as întreba ceva. Ce e operația aceea mica deasupra buricului?

  • Like 3
  • Minus 35
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Scuze, mihaela...daca nu sunt prea indiscreta te-as întreba ceva. Ce e operația aceea mica deasupra buricului?

am una de apendicita mai jos putin si ce vezi tu deasupra buricului 2 punctulețe (sunt semne de la piercing) am avut de 2 ori si de doua ori s-a infectat nu a suportat pielea si l-am scos si a ramas semn😉😉
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

am una de apendicita mai jos putin si ce vezi tu deasupra buricului 2 punctulețe (sunt semne de la piercing) am avut de 2 ori si de doua ori s-a infectat nu a suportat pielea si l-am scos si a ramas semn

Oh, la mine pielea nu suporta nimic chimic...am crezut si eu la inceput ca e de la bijuterii. Sa ai o zi bună!

  • Like 3
  • Minus 35
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...