Sari la conținut

0752924694 Ema


Postări Recomandate

hey Elena !sunt mare fan femei cu labii mari, cum am inteles ca ai avut tu ; tare curios m ai facut ; daca vedeam topicul mai devreme te as fi vizitat ; ce te a determinat sa te operezi ; nu ti placeau cum arata sau altceva ?iti multumesc daca poti sa mi raspunzi ! o zi faina si recuperare grabnica !

Link spre comentariu

hey Elena !sunt mare fan femei cu labii mari, cum am inteles ca ai avut tu ; tare curios m ai facut ; daca vedeam topicul mai devreme te as fi vizitat ; ce te a determinat sa te .....operezi ; nu ti placeau cum arata sau altceva ?iti multumesc daca poti sa mi raspunzi ! o zi faina si recuperare grabnica !

... buna... apropo de labii...da, nu ma simteam bn in pielea mea.. si daca mi am permis operatia, am facut o. Ma simt mai frumoasa acum :)... mersi ptr gandurile bune.. si poti sa vi sa profiti de ea si asa cum e:)) Normala:)) te pup. O zi faina
  • Like 1
Link spre comentariu

... buna... apropo de labii...da, nu ma simteam bn in pielea mea.. si daca mi am permis operatia, am facut o. Ma simt mai frumoasa acum :)... mersi ptr gandurile bune.. si poti sa vi sa profiti de ea si asa cum e:)) Normala:)) te pup. O zi faina

merci pt raspuns, fara a promite, o sa incerc sa te vizitez !si eu te pup,  o zi faina si tie !

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ma bucur ca te-ai intors, chiar daca pentru putin. Sunt curios si acum dupa interventie cum arata frumusetea ta. Ti-am spus ca daca revii, vreau te mai vizitez :kiss3

Tot cu colega ta o sa fii? Ca de data asta am si eu voie la cafea si nu aduc 2, ci 3 :girly

PS. parca iti salvasei numarul meu sa imi dai de stire din timp :rax2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...