Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

3 conturi platite intr-o singura luna...  :slap2

Nu am vazut un om mai retardat ca tine, ai la setari notificarile, ciobane!

Daca ar fi sa trimiti un mail, te vezi in ozn, este?  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ma ce mortii lui are de nu mai primesc notificare cand da astia quote si punct ?

Boss hai ca te lamuresc eu. Pisicuts a fortat (hardcodat) anumite IP-uri si conturi sa nu primeasca notificari din motive numai de el stiute. (banuiesc ca scalabilitatea e unul din ele :))) )

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

3 conturi platite intr-o singura luna...  :slap2

Nu am vazut un om mai retardat ca tine, ai la setari notificarile, ciobane!

Daca ar fi sa trimiti un mail, te vezi in ozn, este?  :laugh2

YOYO e sarac de tot, mai ales cu Duhul. 3 conturi de SP (super prost) banate pana acum si e doar inceputul =)))

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

taci fa deten pula mea ca eu lucrez in domeniul IT si am cunostinte vaste despre forum

nu merge si mi-am facut altu

banii nu e o problema pentru mine

 

Zi repede care e parola de la consola de management (de pe portul 8080) si mai dscutam !!!

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Zi repede care e parola de la consola de management (de pe portul 8080) si mai dscutam !!!

Ala nu este pentru restrictii TCP/UDP de conectare la servere pentru clientii non-comerciali ? (aia care de obicei ies prin Portul 80) ?

Link spre comentariu

Boss hai ca te lamuresc eu. Pisicuts a fortat (hardcodat) anumite IP-uri si conturi sa nu primeasca notificari din motive numai de el stiute. (banuiesc ca scalabilitatea e unul din ele :))) )

 

a hardcodat pu;la mea ca nu stie sa dea 2 click-uri

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

YOYO e sarac de tot, mai ales cu Duhul. 3 conturi de SP (super prost) banate pana acum si e doar inceputul =)))

 

Mai si alearga dupa mine, terminatul!  :laugh2

La cate si-a luat, ai zice ca se potoleste, dar mi-e ca-i place...  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

bagamias juma de pula in foromu lu pisicuts ca nu primesc notificare de la quote

 

futemas pe siteu tau de cacat

 

Intra, petarda, la profil, setari profil, notificari... si vezi ce ai bifat.

Da-mi parola ca te rezolv, apoi ti-o schimbi in ce vrei, degeaba latri ca sunt fata buna.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Mai si alearga dupa mine, terminatul!  :laugh2

La cate si-a luat, ai zice ca se potoleste, dar mi-e ca-i place...  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

 

 

Intra, petarda, la profil, setari profil, notificari... si vezi ce ai bifat.

Da-mi parola ca te rezolv, apoi ti-o schimbi in ce vrei, degeaba latri ca sunt fata buna.

 

fa esti proast a? nu auzi ca sunt ditamai bossu in securitate lucrez la oracle sunt mare smecher ? ma face pe mine 2 notificari ?

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

cum mortii tei a facut-o daca eu doar ce mi-am facut cont si e la fel ? si am socks-uri la discretie ?

 

Nu ma vorbi asa, roaga-ma frumos si-ti spun de ce nu ai notificari. ;)

Link spre comentariu

Nu ma vorbi asa, roaga-ma frumos si-ti spun de ce nu ai notificari. ;)

 

te rog frumos sa-mi iei coaiele in gura si poate avem noroc si te sufoci draq cu ele si mori =))

 

FA NU AUZI CA AM TOATE ALEA LA NOTIFICARI ? CREZI CA SUNT PROST CA TINE SA IMI APARA CEVA PE ECRAN SI SA MA PANICHEZ ? =))

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

te rog frumos sa-mi iei coaiele in gura si poate avem noroc si te sufoci draq cu ele si mori =))

 

FA NU AUZI CA AM TOATE ALEA LA NOTIFICARI ? CREZI CA SUNT PROST CA TINE SA IMI APARA CEVA PE ECRAN SI SA MA PANICHEZ ? =))

 

Deci ai toate bifate, acum, ca trebuie sa repet unui cioban, roaga-ma frumos sa-ti spun de ce nu ai notificari. :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

fa daca ai stii cati banisori am tre sa te rogi 1 an ca sa dau faliment =))

 

Fa, banisorii pe care ii luai regulat nu o sa mai iei, ti-o sugi singur.

Treaba ta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...