Sari la conținut

Anna - Rebeka 0762802713


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Buna , scuza-ma te rog , dar raspund si eu cand pot ! Am fost destul de ocupata perioada asta , lucrez si ca make-up artist si am avut ceva domnisoare programate ! Multumesc

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

cam des pleci la Brașov.. e mai cu succes orașul???

 

este sezonul mah..chiar nu ti-ai dat seama?? vara la Mamaia Nord--Summer Land nu vin mai toate, pentru potentiali clienti aflati in concediu au nevoie si de ceva"actiune" capisci???. Se mai numeste turism sexual!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

cam des pleci la Brașov.. e mai cu succes orașul???

nu e vorba de succes financiar ! Eu sunt nascuta crescuta in constanta , mie rusine de prietenii mei si de familie sa muncesc acolo
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

nu e vorba de succes financiar ! Eu sunt nascuta crescuta in constanta , mie rusine de prietenii mei si de familie sa muncesc acolo

 

:giggle:  :giggle:  :giggle:

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

nu e vorba de succes financiar ! Eu sunt nascuta crescuta in constanta , mie rusine de prietenii mei si de familie sa muncesc acolo

înțelesai și nu prea.. se leagă si nu prea:) da știi cum stă treaba?? noi constănțenii avem sângele nostru pur și nu prea ne convine că ni.l amestecăm cu brașovenii:))) te aștept sa revi..prea mult am amânat revenirea.. dar de..au fost sarbatorile.

  • Like 1
Link spre comentariu

Fata e ok curata bun simt oral bunicel(depinde de chef în momentul respectiv)eu unul a prins o cu chef mereu...singura problema ar fi peștișorul de aur față isi rupe guriță si el ,e băiat de oraș' are niște frați paraiala(o are si el pe nevasta sa la treaba ca se poarta asa fac "baietii")si inca unul dar nu stiu cum ii chema mai baga si **spam editat**e când se iveste ocazia...pacat de față ca pare oki si ca bănuiți în loc să-i cheltuiască în interes propriu ii cheltuie un pestisor...fata merita mai mult dar cu aia soarta ti o mai faci si cu mâna ta...de revenit la ea doar cei care nu au nimic impotriva ca bănuiți dati sa ajunga la pestisor(ionuț îl chema pe balenă ii mai zice john îl găsiți mai mereu pe la hevans) în rest fata e ok

Link spre comentariu

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Fata e ok curata bun simt oral bunicel(depinde de chef în momentul respectiv)eu unul a prins o cu chef mereu...singura problema ar fi peștișorul de aur față isi rupe guriță si el ,e băiat de oraș' are niște frați paraiala(o are si el pe nevasta sa la treaba ca se poarta asa fac "baietii")si inca unul dar nu stiu cum ii chema mai baga si **spam editat**e când se iveste ocazia...pacat de față ca pare oki si ca bănuiți în loc să-i cheltuiască în interes propriu ii cheltuie un pestisor...fata merita mai mult dar cu aia soarta ti o mai faci si cu mâna ta...de revenit la ea doar cei care nu au nimic impotriva ca bănuiți dati sa ajunga la pestisor(ionuț îl chema pe balenă ii mai zice john îl găsiți mai mereu pe la hevans) în rest fata e ok

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :animal_fish:  :animal_fish:  :animal_fish:

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...