Sari la conținut

Anna - Rebeka 0762802713


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Fata e ok curata bun simt oral bunicel(depinde de chef în momentul respectiv)eu unul a prins o cu chef mereu...singura problema ar fi peștișorul de aur față isi rupe guriță si el ,e băiat de oraș' are niște frați paraiala(o are si el pe nevasta sa la treaba ca se poarta asa fac "baietii")si inca unul dar nu stiu cum ii chema mai baga si **spam editat**e când se iveste ocazia...pacat de față ca pare oki si ca bănuiți în loc să-i cheltuiască în interes propriu ii cheltuie un pestisor...fata merita mai mult dar cu aia soarta ti o mai faci si cu mâna ta...de revenit la ea doar cei care nu au nimic impotriva ca bănuiți dati sa ajunga la pestisor(ionuț îl chema pe balenă ii mai zice john îl găsiți mai mereu pe la hevans) în rest fata e ok

Pe bune ? vezi ca vorbesti mult si prost ! Cred ca tu esti vrun pestisor amarat si femeia ta lesinata nu mai face bani si te-ai gandit sa imi strici mie ”piata” , e afla ca nu prea iti iese ! Si vezi ca bagi in discutii niste baieti pe care probabil nu ii cunosti ,ca  daca i-ai fi cunoscut ai fi stiu ca nu am contact cu astfel de persoane ! Asa ca da-i drumul laba trista de aici si nu mai vorbi sa te afli in treaba ! (scuze pentru vocabular , dar ma dispera cand vad rupti din astia in gura de foame ca vin si scriu tampeni !  ) 

Link spre comentariu

Nu stiu de ce te consumi atâta...despre tine o parere buna legate de serviciile oferite ca igiena ca persoana etc... persoanele de care vb sunt niște laturi ale societății niște oameni care nu stiu altceva decat sa stea cu mâna întinsă la femei =cersatorie(ceva gen desi are capacitatea de a munci apelează în mod repetat la mila femei,daca nu ma înșel este prevăzut ca infracțiune în codul penal art 326 c.pen) un fel de sclavii intretinuti...nu te inteleg de ce te agiti daca zici ca nu i cunosti....ruptii astea în gură de care zici tu cu ei iți faci treaba eu nu te am jignit nu trb sa te agita ca se poarta nevasta la munca si ei interplopi în oraș sar putea ca pescarusul tau sa fie rupt în gurita în fine devine subiectul vorbește frumos pt ca toata lumea stie care vine la tine ca nu esti singurica

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

De ce am eu impresia ca "maia yoo" e nume de fata?

De ce am eu impresia ca john nu are nici o treaba cu fata asta si maia yoo vrea doar sa il bage in cacat?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Daca eram,fetita'ii băgăm pe la pușcărie vro 7 anișori mai ales ,baieteii"care si plimb "nevestele" pe la cafenele și ele sărăcele au gură plină de ce lăsăm noi în urma când plecăm din apartament...dar e o altă discutie

Esti atat de prost informat incat ma uimesti cu ce poti sa scoti pe gura ! Te rog nu iti mai irosi timpul degeaba sa imi creezi o imagine proasta ca nu iti iese ! 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

păcat, dacă e adevărat.. dar pe acest forum e multă invidie, șerpărie și interese.. iar fetele săracele care vor o parală cinstită..sunt promovate de anumiți admini ai forumului prin favoruri și interese

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Unde ești săptămâna asta, Constanța sau Brașov? Nu mai înțelege nimeni nimic legat de programul tau.

Nu intelegi tu ! Anunt de fiecare data cand plec sau vin ! Sunt in Constanta ! Intre 28 ianuarie si 4 februarie nu voi fi !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Ană, ai fost de vis astăzi. mai are rost să relatez?? intr.adevar..cam greu să dau de tine..cu tot cu programare, da.. norocul mi.a surâr și nu.mi pare rău cA am așteptat juma de oră pe lângă casă. ne vedem la primăvară cand vin din voiaj.. oralul ăla e ee vis ;) și hai apucă.te de gim :) perfecționisto. pup

  • Like 1
Link spre comentariu

Cu ce ti creez imagine proasta? Ca ai pescalau nu i rusine atât poti atât faci imagine proasta era daca te făceam, nespălata, sau alte lucruri care țin de igiena,dar asa nu i nici o imagine proasta e doar realitatea sau poate esti genul mamaos te prostituezi pentru mami și tati tau sa si plateasca întreținerea hai sa fim serios sau poate ne crezi blonzi cu ochii albastri pe toți nu te mai agita atât ca doar nu tea băgat mami tau la supt acadele

Link spre comentariu

Eu ma refeream la pescarusii nu la pizda ei pt ca e bine sa mai fie si persoane ,epave, mai dam cu pula în ele repede si scurt daca nu ar fi ,epavele,se mărește timpul pt agatare cafele iesiri etc si e mai simplu 100 si muia sa le dea dumnezeu sanatate si fără probleme orale...nu i rusine sa ai pescalau rusine e sa sugi pula pt pula altuia pt niște scursuri ale societății

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Eu ma refeream la pescarusii nu la pizda ei pt ca e bine sa mai fie si persoane ,epave, mai dam cu pula în ele repede si scurt daca nu ar fi ,epavele,se mărește timpul pt agatare cafele iesiri etc si e mai simplu 100 si muia sa le dea dumnezeu sanatate si fără probleme orale...nu i rusine sa ai pescalau rusine e sa sugi pula pt pula altuia pt niște scursuri ale societății

bai fiinta luminata , sa zicem ca ai dreptate , cum ca as avea peste ... care e problema ta  ?? a intrat peste tine cand te futeai careva? ti-a dat sa sugi pula si nu te-a platit sau ce tot vrei de nu imi dai pace ?? tu chiar nu vezi ca nu esti pe unda cu noi ? Domni si domnisoarele de aici ma cunosc foarte bine , cu unii poate chiar imi si petrec timpul liber , asa ca nu te mai obosi sa spui ca am iubiti de ii intretin si etc ca serios , iti pierzi timpul degeaba ! te rog frumos sa iti vezi de treaba ta si sa revenim la recenzii si la lucruri serioase ce ma privesc pe mine ! Nu balariile tale de copt  de laba !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Io creca Maia Yoo ie o pizda. Io creca Maia Yoo ari un iuby. Io creca Maia Yoo o loat di stire ca lai futut pi iuby al iei...pi bani. Io moi creca di fapt probliema iei ieste dice o fost necesar pientru iuby al iei sa se duca la futut dasta sinplu...pi bani...ca daca iera cu cafiele si agatat sigur nu moi apuca sa futa prin alti parti !!!

 

Pi un futacios adivarat nul fute nisiodata grija dice se fute o pizda cu iel. Inportant ie doar ca ia sa se futa. Numa pientru o pizda iegzista dilema motivului !!!

 

;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Mai Ano asculta la mosu aicea ...mayaua asta inscrisa acum un an jumatate nu are alte postari decat cele legate de tine .

 

Din doua una ...ori este o admiratoare de a ta si ti-a facut avansuri si acum e geloasa pe tine si pe "iubi" ca nu ai trecut granita spre insula LESBOS cu ea  ..ori e vreun fost "prieten" caruia i sa luat

 

locul in paradis si acum ofteaza de dorul tau ...incurcate sunt caile domnului dar spectacolul si publicitatea sunt oricand bine venite...daca nu se vorbeste de tine nu existi ....tu bucurate ca esti

 

dorita ,compatimita ,iubita....sub o forma sau alta. Noi cei de afara stai linistita ca in mare intelegem subiectul "pasiunii" dintre voi...banii

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

De ce draga la futut nu are iubi ce cheltui pardon sa fie băiat de oraș când te ia de nevasta ca se poarta

 

nu am inteles la ce te referi!,poti sa fi ma explicitHai incearca dupa 6 postari din auguds 2017.Eu sunt mai dupa tine cu cateva luni membru,dar mā mai uit cum sta treaba pe aici,inainte sa pomenesc de IUBY,nevasta..etc Capisci?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De ce draga la futut nu are iubi ce cheltui pardon sa fie băiat de oraș când te ia de nevasta ca se poarta

Fataaah...Maia di drojdiii...da tu iejti ofticoasa rau...aşai ??? Crapa pipota in tini !!! Nu moi poti di grija iei !!! Ti preocupa pi tini daca se fute ia...cu ciie se fute ia...dice se fute ia. Poi pi tini vad ca ti fute grija moi mult dicit se fute ia !!!

 

:)))))))))

 

Mah Maiao...creca mo loat si pi mini fututu. Creca iti fut o dunga !!! ;)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour
  • Telefon: 0762802713
  • Oras:City tour

Fataaah...Maia di drojdiii...da tu iejti ofticoasa rau...aşai ??? Crapa pipota in tini !!! Nu moi poti di grija iei !!! Ti preocupa pi tini daca se fute ia...cu ciie se fute ia...dice se fute ia. Poi pi tini vad ca ti fute grija moi mult dicit se fute ia !!!

 

:)))))))))

 

Mah Maiao...creca mo loat si pi mini fututu. Creca iti fut o dunga !!! ;)

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :iagree

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Maiao...creca mo loat si pi mini fututu. Creca iti fut o dunga !!! ;)

 

 

:))))))))))

 

Mah Maiao...hai...mai zi civa acuma...ca tăt ti futea grija !!!

 

:))))))))))

 

P.s. Viezi ca io is futaciosa di fiel. Daca revi cu alt user ti fut...din nou !!! ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...