Sari la conținut

Viky Matura 48 Ani 0724842356


Postări Recomandate

Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Bini bini...am priseput din prima...iti plac maturele...si tu crezi ca io is matura...numa ca dila tini pin la mini dai di vro 100 di mature pi drum. Dice ai bate calea doar pintru mini ? Nu prea mere treba ca vrei...cati doresti...trebe sa ma convinji...sami spui civa cari sa ma incite...sa ma vrajiesti !!! Dice io ??? Dice ma vriei pi mini ??? Cieti imajinezi cai asa di special la mini ???

 

:)

Felul de a fi! Ie vrajit iel, cum sa ti mai vrajiasca baietu pe tini? :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Draga Florinele,

 

Iejti un barbat cu o fina percieptie ! Cie moi...ti prisepi la doamne !!!

 

Intradivar, moi ghicit...am o latura obraznica, aventuroasa, intuniecata...dar moi si nimierit...am un secret ascuns in mini ! Acuma...iarna...pi frigu naibi cari ie afara...ie ascuns adinc !!! Si din nou moi citit si cu chefu ! Doaaamni...uniori sint fierbinti si doritoare ca un ciine in calduri. Problema noastra, a ta si a mea iubitule...ie una sinpla...mam jurat ca nam sami dau secretu la vrun barbat. Oricie barbat ! Nu mas mai respecta pi mini di as faceo cu un barbat...chear daca dorinta ie mari...si din cie imi spui...ie mari ! Pur si sinplu nas moi putia trai cu mini. Asa ca...mam dat cu femeili ! Shit...kear imi placi mult femeili.

 

Prin urmare...cu parere di maari regret iti spun...mai cirut pria tarziu. Ie too late...mam stricat la pizde si ie singura cali pientru mini !!!

 

Adio dragule...adio ! A fost frumos cit o fost !!!

 

:cry2

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Hai acuma dăil. Uni so dus galeata...ducăse si funia !!! :))))))))))

Galiata avia intre piciori in 2013 :))) Amu ari pestiera :laugh2 :laugh2 Dar si pi vremia aia avea tatili apropi di buric atarnati. Amu ieli ii acopiera pestiera dintri craci =)) =)) :)) Ma jur ca nu sunteti normali! Sa va pupati pi gura cu mamaia si sa o linjiti in piizda :lol: :lol: Io ciei zac sa ma duc pi la ia?? Strabunico, cie ti-asi futi! Daca va poati fi bunica si strabunica si voi o futiti... santiti mai civa ca Dr Ciomu. Ala di invidi io taiat pula aluia criez :)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Daaa...ştu mah ştu. Tăți vor so futa pi Amelia !!! :))))))))))))

Daaa...ştu mah ştu. Tăți vor so futa pi Amelia !!! :))))))))))))

Daaa...ştu mah ştu. Tăți vor so futa pi Amelia !!! :))))))))))))

mai nasparliule peste de 2 lei..cat de prost sa fii Ameliule??lasa lumea sa straiasca asa cum crede de cuviinta pe pielea lor...cretinule Ameliu,traieste ti viata daca ai una..
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tanti Iulia...tu iejti doar invidiioasa ca tati vor sa ma futa pi mini si niminea nuti futi pi tini !!!

 

:))))))))

 

Acuma...cit di dobitoaca poti sa fi ? Cum nu las io lumili sa treasca pi pelea lor ? Cie...iam rugat io sami faca avansuri...propuniri indicente ???

 

Io imi vad draga di veata mea bini mercic. Ma fut, ma simt bini, dau la muii...fac stouri si caterinca pi aci. Cie sa fac si io...ma distrez uniori cu dobitoci !!!

 

:)))))))))

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Tanti Iulia...tu iejti doar invidiioasa ca tati vor sa ma futa pi mini si niminea nuti futi pi tini !!!

 

:))))))))

 

Acuma...cit di dobitoaca poti sa fi ? Cum nu las io lumili sa treasca pi pelea lor ? Cie...iam rugat io sami faca avansuri...propuniri indicente ???

 

Io imi vad draga di veata mea bini mercic. Ma fut, ma simt bini, dau la muii...fac stouri si caterinca pi aci. Cie sa fac si io...ma distrez uniori cu dobitoci !!!

 

:)))))))))

 

:iagree  :clapp  :clapp  :clapp  :138x  :138x  :hooray  :hooray  :hooray  :hooray

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Draga Florinele,

 

Iejti un barbat cu o fina percieptie ! Cie moi...ti prisepi la doamne !!!

 

Intradivar, moi ghicit...am o latura obraznica, aventuroasa, intuniecata...dar moi si nimierit...am un secret ascuns in mini ! Acuma...iarna...pi frigu naibi cari ie afara...ie ascuns adinc !!! Si din nou moi citit si cu chefu ! Doaaamni...uniori sint fierbinti si doritoare ca un ciine in calduri. Problema noastra, a ta si a mea iubitule...ie una sinpla...mam jurat ca nam sami dau secretu la vrun barbat. Oricie barbat ! Nu mas mai respecta pi mini di as faceo cu un barbat...chear daca dorinta ie mari...si din cie imi spui...ie mari ! Pur si sinplu nas moi putia trai cu mini. Asa ca...mam dat cu femeili ! Shit...kear imi placi mult femeili.

 

Prin urmare...cu parere di maari regret iti spun...mai cirut pria tarziu. Ie too late...mam stricat la pizde si ie singura cali pientru mini !!!

 

Adio dragule...adio ! A fost frumos cit o fost !!!

 

:cry2

:iagree  :flowers2  :flowers2  :flowers2  :flowers2

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Draga Florinele...

 

Io iti urez sarbatori cu ferisire...multa. Lasa tielefonu mieu cai moi bini sa raminim amici...pretini...tovarasi !!! Iti zic io cai muuuult moi bini asa !!!

 

Ti pup !

 

:)

fai di cie iesti ria? Ofierai baietului cadou de Craciun un siecs laiv la telifon  :giggle:  :giggle: 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Da kear nu pot mah dragutulie...io vriau...da nu pot ! Am racit ca o tuta, ca am dormit dizvilita, si am facut si o laringita nasoala di tat ! Mio bulit vocea in asa hal...ca daca vorbiesti cu mini la telifon zici cas barbat !!!

 

Ho...ho...ho !!!

 

:)

Link spre comentariu
Vizitator futbineditat
Reputație: 0

Da kear nu pot mah dragutulie...io vriau...da nu pot ! Am racit ca o tuta, ca am dormit dizvilita, si am facut si o laringita nasoala di tat ! Mio bulit vocea in asa hal...ca daca vorbiesti cu mini la telifon zici cas barbat !!!

 

Ho...ho...ho !!!

 

:)

Fa un iefort pentru iel, te vria niaparat. Incat nu contiazi ce siecs ai =))  =)) 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Gataaaa...rezolvatt !!! :)))))))))))))))

 

Cie dunga mijto tioi tras mah prostavane !!! Zau di nuti sta bini !!! :))))))))))))))

pt moment e rezolvat,insa nu stiu de ce am senzatia ca isi va face alt cont si va pata din nou forumul..😂😂

Cred ca mama prostilor e mereu gravida,ca altfel nu-mi explic cum se inmultesc

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...