Sari la conținut

Antonia non stop 0757892406


Postări Recomandate

  • Oras:targu mures
  • Oras:targu mures

Sa traiti colegi,

Aseara scapand de sub laba pisicii am zis sa mai chimb putin gaura asa ca am inceput peste tot cu cautari. Am cautat eu cat am cautat dar muresul stiti si voi ca nu iti da prea multe batai de cap la cautat si am zis ca ies pe strada... tot slab.... aceleasi lesinate.... facandu-se noapte am mai avut cateva variante si am aleso pe antonia, in poze arata cat decat bine... aaaaa si app, nu stiu poate mai are topic mai vechi si scuzatima dk am deschis unul nou aiurea. Locatia e in sangeorgiu unde era si viviana la casuta aceea, ajuns acolo ma astepta o fata micuta cu curu marisor, ma gandeam si eu ca si peluco ca o iau de bucile alea si o zdrobesc nu alta😂😂😂😂... avea buzele carnoase, si cu alea imi imaginam cum se muleaza ele si lasa ruju pe pul*... cand ma gandeam eu mai bine vad pe cineva in usa casei in maiou alb si cu burta dar fara tate ca se uita lamine... parca sau mai rarit gandurile acelea erotice si am inceput sama gandesc ca e doar o pizda in care dau pana ma termin si gata, merg acasa.... ajunsi in cuibusorul ei de nebunii, gagica a tras frumos perdelele sa nu ne vada nimeni si sa dezbracat... direct in pizda goala, fara nici un preludiu... mam dezbracat si eu si mam pus in pat... a inceput cu oralul facut frumusel fara maini dar si fara macar tente de deep sau tente de a trece la zona sensibila, de acolo am zis sa facem un 69 la care ea a fugit la baie ca nui curata😂😂😂😂 in fine sa spalat si am trecut la 69, geo-50 fata asta e de tine daca mai cauti fata cu lindicu mare, iti umple gura... pentru mine a fost scarbos. Deja imi perise cheful de tras pe pula pizdocu ala... a pus fata prezervativul, unu rosu, dar cred ca ala putea ca naiba o fii fost expirat 😂😂😂😂😂. La normal aproape ca nu i-am deranjat deloc lindicul la cat era de mare. Dupa 2 minute deja nu mai aveam cu ce sa o bat pe fata... asa ca a trecut ea la o laba de sculare si am puso capra, ori am eu pula nesimtita ori nu stiu dar eu dadeam fix ca surdu in tobe... iar a murit... dupa aia nici nu sa mai obosit sa il scoale sau sa faca ceva, ma lasat asa si astepta sa ies.... vazand asta mam si imbracat si am plecat acasa si nefutut si fara bani... deci eu de revenit nu are rost sa revin si nici nu pot sa o recomand decat daca geo vrea un lindic maaaaaaare de tot si o fata mica si fara tate! Note

6 oral

5 normal

3 corp

2locatie

Tura a fost 150

post-132461-0-48471700-1527318207_thumb.png

post-132461-0-72114600-1527318226_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:targu mures
  • Oras:targu mures

Eu zic ca e un sistem naspa de femeie, sta ea in asa fel sa se vada ceva dar sunt urate de tot! Iar in a 2a poza are mana pe buca sa astupe ceva semne de mama sau cv de genu

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mureș
  • Oras:Tg Mureș

Multumesc andkart pentru informație. Cu Antonia am vb la tel acum un an si când am mers la locul întâlnirii era Viviana (Antonia avea altă treaba)asa că m am descurcat cu ea.Am să o vizitez cat de curând sa i umblu la lindic

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...