Sari la conținut

Recenziile Carlei


Vizitator carladristor

Postări Recomandate

Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Atunci, stau bine, cu doar vreo 10!

E dement,ba imi zice ca vrea sa se spovedeasca,ba ma amenita FBI-ul,CIA si Mosadul,apoi iar revine si zice ca vrea sa ma cinsteasca.....

  • Like 14
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pana la urma n-am inteles mai nimic din recenzie decat ca omul a platit ca sa se converseze si sa dea limbi. Interesant de tot. Pansacola esti tare. De mosneguti din astia au nevoie fetele, care sa plateasca si sa piarda timpul pe acolo. So cica "aspectul nu e relevant ", ceea ce, e o megaminciuna.

nu e nici o minciuna..aspectul nu e relevant..ci bunul simt si generozitatea.

  • Like 6
  • Minus 14
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

nu te intereseaza pa tine...vezi-ti de acvariul tau:) de ce a fugit fata aia de la tine,zi?

nu te fute pe tine grija ! Ca sa intelegi tu era genul tau :))))) genul ala prost incult si stupid sa nu mai zic de uratenie:)
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

nu te fute pe tine grija ! Ca sa intelegi tu era genul tau :))))) genul ala prost incult si stupid sa nu mai zic de uratenie:)

bai curvo, nu-ti permit sa ma faci incult, sunt cu zece clase peste tine...auzi, da pensacola aspirina e mai frumos?:))

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

bai curvo, nu-ti permit sa ma faci incult, sunt cu zece clase peste tine...auzi, da pensacola aspirina e mai frumos?:))

Nu as putea sa compar un om bun cu un angresor infect ca tine :) . Marş de unde ai iesit bosorog infect
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Io zic să te spovedești, să spui adevărul,că io nu cred tot ce se spune despre matale.

Doar io am dreptul să te judec și să dau un verdict.

auzi mosule, nu pot sa ma spovedesc pana nu se ridica pedeapsa...ia convoaca tu CSPul sa ridice pedeapsa dusmanilor, n-ar fi o idee?

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu as putea sa compar un om bun cu un angresor infect ca tine :) . Marş de unde ai iesit bosorog infect

Bosorog la 40 de ani? Pai pansacola are 50 si ceva...da stie sa spuna poezii ca la scoala:)) n-am de ce sa fiu gelos pe o huiduma de calarasi...macar stii sa canti la flaut?:))

  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Bosorog la 40 de ani? Pai pansacola are 50 si ceva...da stie sa spuna poezii ca la scoala:)) n-am de ce sa fiu gelos pe o huiduma de calarasi...macar stii sa canti la flaut?:))

"Calarasi " de acolo provin oamenii cu caracter frumos ! Cat despre varsta ta imi este scarba sa discut .. pansacola pentru tine este un domn incearca sa eviti acest user ca te chinui degeaba . Este un domn cu bunele maniere la el ba jeg plat
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Tu vorbesti mai care n-ai curajul sa-rasp la tel si-mi blochezi nr??

mars ma ce sa discut cu tine , sa ma pot pisa pe tine sigur cu drag mai mult nu exista ! Agresor de femei ce esti
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Bosorog la 40 de ani? Pai pansacola are 50 si ceva...da stie sa spuna poezii ca la scoala:)) n-am de ce sa fiu gelos pe o huiduma de calarasi...macar stii sa canti la flaut?:))

Am chiar 60 împliniti, dar arat de 35, ca fac sport.
  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 40328
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

auzi mosule, nu pot sa ma spovedesc pana nu se ridica pedeapsa...ia convoaca tu CSPul sa ridice pedeapsa dusmanilor, n-ar fi o idee?

Pentru ce să convoc CSP-ul, avem o spovedanie a ta, să punem delibera și da un verdict? CSP-UL este in vacanta parlamentară,o convocare de urgență în ședință extraordinară e posibilă doar in situații excepționale și doar după o Spovedanie completă

Link spre comentariu

Reputație: 1032
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Foaie verde și-o sipică

Ne pișăm pe Păulică.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... cu jet.  :laugh2

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...