Sari la conținut

INFO matura 0759150148 ?


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

 

Pentru ca ne rogi asa frumos, vin eu cu niste info (sumare).

 

Locatia este pe strada Tulcea nr. 8 (in zona exista ceva locuri de parcare).

Dameza, vizitatoare, periodica, cu buletin de Bucuresti, asa mai pe la periferia sudica (sau Ilfov).

Varsta declarata este 44 ani, varsta reala, cam pe acolo.

Pozele sunt 100% ale ei.

Aspectul damezei este acceptabil, in limita normalului, pentru cei care agreaza milf-urile cu usoare tendinte BBW.

Cur mare, fara a fi dizgratios. un pic (mai multa) burtica. La fata arata ca vecina de palier, dupa care nu intorci capul, dar nici nu o eviti, si asa, din politete, ca doi buni vecini, mai purtati o mica discutie cand va intalniti in fata liftului.

Femeia este curata, a facut dus imediat dupa mine (dusul after sex, banuiesc ca asa a procedat si la anterioara vizita).

Serviciile oferite: ON/OP - FDIC, NP, FK (mai retinut, dar este).

Serviciile mediocre, cu tenta clara de fast-fuck, fara a-mi sugera vreu minut ca trebuie sa bag pe fast-forward.

Face chestia asta de nevoie, sa-si intretina, singura fiind, copiii (destul de numeroasa "echipa", identifici numarul copiilor vazand tatuajele din zona antebratului).

Nota gernerala: 6,00 (ma repet, pentru cei care agreaza milf-urile cu usoare tendinte BBW).

 

Later edit: tariful este 100 / finalizare, 200 / ora.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Pentru ca ne rogi asa frumos, vin eu cu niste info (sumare).

 

Locatia este pe strada Tulcea nr. 8 (in zona exista ceva locuri de parcare).

Dameza, vizitatoare, periodica, cu buletin de Bucuresti, asa mai pe la periferia sudica (sau Ilfov).

Varsta declarata este 44 ani, varsta reala, cam pe acolo.

Pozele sunt 100% ale ei.

Aspectul damezei este acceptabil, in limita normalului, pentru cei care agreaza milf-urile cu usoare tendinte BBW.

Cur mare, fara a fi dizgratios. un pic (mai multa) burtica. La fata arata ca vecina de palier, dupa care nu intorci capul, dar nici nu o eviti, si asa, din politete, ca doi buni vecini, mai purtati o mica discutie cand va intalniti in fata liftului.

Femeia este curata, a facut dus imediat dupa mine (dusul after sex, banuiesc ca asa a procedat si la anterioara vizita).

Serviciile oferite: ON/OP - FDIC, NP, FK (mai retinut, dar este).

Serviciile mediocre, cu tenta clara de fast-fuck, fara a-mi sugera vreu minut ca trebuie sa bag pe fast-forward.

Face chestia asta de nevoie, sa-si intretina, singura fiind, copiii (destul de numeroasa "echipa", identifici numarul copiilor vazand tatuajele din zona antebratului).

Nota gernerala: 6,00 (ma repet, pentru cei care agreaza milf-urile cu usoare tendinte BBW).

 

Later edit: tariful este 100 / finalizare, 200 / ora.

Iti multumesc frumos pentru informatii . [ps: scuze daca te-a deranjat cum am deschis topicul sunt destul de nou si nu prea am postat , invat pe parcurs]

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...