Sari la conținut

Fete cu circuit inchis


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Asteptam amenintarile! Acolo ai pus o discutie privata in care tu ai folosit jigniri si ai primit inapoi acelas lucru! Te intreb daca ai de ce ai asteptat pana astazi?

O sa pun si discurile tale!

  • Like 1
Link spre comentariu

Ba muie o santajezi si pe oxana din buzău și pe prietena ei ca le ai dat 500 si ele acu sa faca video cheat ..sa lucreze pentru tine....fata a vrut să-ți dea bani da i-ai ceri dobânda...o sa o pun sa scrie chiar ea aici ... sa spuna si altii colegi de pe forum la care ele sau plâns o sa scriu eu la secțiunea fetele de pe cautsponsor..ca sunt mai multi futaci care stiu aceste lucruri..tu o sa răspunzi penal de ce ai facut

Astept sa vad si eu amenintarile alea nu doar vb!!! Si cum o sa o pui sa scrie aici? Fortand o si folosindu te de stii tu ce?
Link spre comentariu

O sa pun si discurile tale!

Inca nimic? Inteleg ca sunteti mai multi acum care stiti....desi ea neaga asta...vreau sa vada lumea ce amenintari la adresa Oxanei ai altfel inseamna ca iarasi e genul tau de vb fara acoperire!!
Link spre comentariu

Deci nu exista nicio amenintare la adresa Oxanei cum afirma domnul Mihaita! Este a doua oara la rand cand sunt ,,amenintat" cu dezvaluiri incendiare si cu pusul ,,discurilor"  ;) si tot a doua oara la rand cand nu se intampla absolut nimic ceea ce spune foarte multe

Link spre comentariu

Si astazi o sa pun si amenințările făcute la ambele fete...ca vad ca esti prea prost..Nu vreau sa creada cei de aici ca am vrun beneficiu prin recomandarea fetelor care nu-s in circuit deschis..Eu chiar am facut recenzii pe acest forum..Am ajutat cu ceva...in schimb tu nu ai facut nimic...nici o recenzie...ai mai multe conturi...si nonamefuker95 esti tot tu...ai intrat pe mine de pe acest cont si simvictor ca sa aici ca sa le cauti sa le speli la cap cum o sa imi ceri fete ...si te.am ginit nu mai contează cum...asta o poate confirma si pisic.

 

pun si conversatia cu una cum tu o învățai să nu se mai futa sa faca video cheat ca o ajuți tu...sa nu se mai futa ca isi oferi tu 15 mil pe luna... :))))Păi ce sa faca cu ei??la salariul tau de dedeman....împinge marfa!Si daca am de recomandat o sa o fac cu drag!pt ca alti ne recomandă noua fete....

Dupa cum bine se vede acest personaj nu are nicio dovada! Ca de obicei incearca sa santajeze femei sa faca cum vrea el pt ca altfel din pozitia lui va face rau......doar ca nu este chiar cum crede el

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ba da prost esti ma ..mai disperat in pm..acu dispera si pe alti pe aici...sti tu al dracu schilod ce am eu....daca fata ma rugat sa nu pun ...o sa pun dovezi cu amenințările făcute oannei...!

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu ai nimic! Asta este adevarul! Tu ai zis ca o amenint pe Oxana!!! Daca esti asa tare pune ba nu doar ameninti!!

 

Ba da prost esti ma ..mai disperat in pm..acu dispera si pe alti pe aici...sti tu al dracu schilod ce am eu....daca fata ma rugat sa nu pun ...o sa pun dovezi cu amenințările făcute oannei...!

Link spre comentariu

Ba da prost esti ma ..mai disperat in pm..acu dispera si pe alti pe aici...sti tu al dracu schilod ce am eu....daca fata ma rugat sa nu pun ...o sa pun dovezi cu amenințările făcute oannei...!

daca mai exista careva care sa te creada sa fie sanatos. Ai demonstrat ca acuzi fara dovezi idiotule. Mai facut din om neom

Link spre comentariu

Ba da prost esti ma ..mai disperat in pm..acu dispera si pe alti pe aici...sti tu al dracu schilod ce am eu....daca fata ma rugat sa nu pun ...o sa pun dovezi cu amenințările făcute oannei...!

Si inca o chestie ca vad ca o tot dai cu Oanna in sus si Oanna in jos! Eu nu cunosc cine este aceasta persoana si ar trebui sa si demonstrezi asta! Pe Oxana am zis ca o cunosc si fata a zis ca nu stie cine esti si nici gand sa se fi intalnit cu tine cu atat mai mult sa mai si vina la tine acasa! Asa ca daca ai vreo convorbire cu Oxana bine.....daca nu convorbiri cu alte persoane pot pune si eu!

Link spre comentariu

Ba da prost esti ma ..mai disperat in pm..acu dispera si pe alti pe aici...sti tu al dracu schilod ce am eu....daca fata ma rugat sa nu pun ...o sa pun dovezi cu amenințările făcute oannei...!

Deci sa inteleg ca te roaga ea iar tu fiind milog si vrand tot timpul mocangeala ai acceptat :)))) si vezi ca sumele stiute de tine sunt false. Dun salariul de ,,Dedeman" ar mai trebui sa pui o groaza in plus :))))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...