Sari la conținut

Intersectia cu Sinandrei


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost prin trecere pe la Timişoara si am vazut o blonda, fiind cu pidbullu dupa mine nu am putut opri, stie cineva ceva despre dansa sau un nr de contact? Pare sa merite incercata

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Cam la 180cm mai carnoasa nu chiar slabuta, eu zic ca merita incercata dar nu stiu cand ajung singur pe la ea! In caz ca o vizitati careva v-as fi recunoscator pentru o recenzie.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Cum a spus si colegul de mai sus, face OP / NP. O finalizare OP sau NP 50 de lei, 70 de lei combinat. E curata, nu comenteaza,merge de o descarcare rapida.

Astazi eram in trecere pe langa fosta ferma (iesirea din tm spre arad ) si am vazut o fata blonda, destul de draguta. P.s. nu era de etnie ceea ce m-a surprin, stie cineva ceva ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator tiru7
Reputație: 0

Cum a spus si colegul de mai sus, face OP / NP. O finalizare OP sau NP 50 de lei, 70 de lei combinat. E curata, nu comenteaza,merge de o descarcare rapida.

Astazi eram in trecere pe langa fosta ferma (iesirea din tm spre arad ) si am vazut o fata blonda, destul de draguta. P.s. nu era de etnie ceea ce m-a surprin, stie cineva ceva ?

Da, sunt convins ca merge acasa si face dus intre clienti...

Link spre comentariu

Da, sunt convins ca merge acasa si face dus intre clienti...

Nu exista contact intre ea si client. Ea intra in contact doar cu un prezervativ. Nu cred ca ai motive sa vrei mai mult si nu cred ca ea accepta mai mult. Same appears to be going for all of her customers.

Eu am oprit doar pentru oral care la 50 de lei e mai productiv decat o laba.

Cand vrei sex mergi in alta parte. Cum se scria si mai sus, golire rapida.

BTW, am vazut-o azi la 13 si la 18 acolo si de fiecare data oprea cate o masina cand am trecut.

Bafta !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut ,dupa atâtea discuți am dat si eu o tură de recunoastere pe Aradului azi in jur de 16 si începem cu cea care e blonda mai masivă văzută in dreptul pe o mal a lăsat o un golf 3 era îmbrăcată in rochie albastră ,nu face de mult strada pe ziua ca e foarte albă , continui drumul 2 maidanezi bronzate la iesire in dreptul panoului cu orasul , si acum e piesa de de oscar inainte de ferma in deal pe dreapta o blonda superba tot in albastru cu un tatuaj pe mana stanga si ceva avea si pe spate discret am vb cu ea 150 oral si normal dar cum nu eram cu masina nu am putut sa o incerc ca asa in natura nu vrea fiind plecat la o tură cu bita, ea nu e bronzate deci nu e cu vechime in strada la soare ,continui drumul in vale in parcare iar 2 tot de alea arse de soare cu vechime,mai merg si ma întorc in intersecția su Sânandrei si la venire iar 2 inainte de mhale prima era mai frumoasa la distanță de 100 m una de alta astea erau la 50 oral si normal ,o iau spre Giarmata ,in prima parcare iar una nasoală tot bronzata bine 50 ron ,ma întorc si tot pe Aradului in deal inainte de ferma pe dreapta alta bronzata , Am facut recensămîntul in data de 7 06 18 intre orele 16 si 18

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Azi am facut rost d'un Trabant.

Am sa-i fac si eu rodajul! :)

 

Acum 30-45 min erau 2 fatuci in sensul de la Selgros de pe Aradului.

O blonda cu parul lung si buze groase...fuma, eu aveam 30 km/h, am fost destul de atent...uratica la fata si o bruneta care de la spate era ok dar nu stiu daca si din fata, vorbea la telefon :)

 

Nu am oprit de frica ca era beculetul de la rezervor pe rosu...si nu cred ca ma'mpingeau fetele.

 

Prima oara plinul!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Ai avut bani de plin ? :)

La ora aceea banuiesc ca-i era luminata fata, nu ?

D'asta ai vazut-o bine di tat la ora 24. :)

Avea cosuri pe fateta ? :)

Blonda...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...