Sari la conținut

A mai vazut-o cineva?


Postări Recomandate

Nu ma mira nimic,ce te face sa crezi asta?

Nu am intrebat pe topicul ei pentru ca,acolo nu mai raspunde nimeni,intrebarea e mai veche.

Dupa cum am si numele de user,vreau sa fiu mai discret si sa nu dezvalui topic,semne particulare, etc.

Daca nu stiti,inseamna ca nu ati fost la ea si gata,nu trebuie sa ne facem morala.

Tipa era super ok,pacat canu ati cunoscut-o.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

nu facem morala... dar nici nu putem ghici, nu toti cand mergem la o fata, si mai ales o singura data, retinem tatuaje, semne particulare etc... 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

pai ce era asa mare indiscretie sa dai link-ul ? in schimb spui ce semne are fata pe corp, iar din poze se vede clar ca fata nu doreste sa si le arate... pai asta e discretie...

Link spre comentariu

Din partea mea,a fost,din acest motiv am intrebat in afara topicului respectiv.Eu am incercat ,de dragul pacii mondiale,sa te fac pe tine sa intelegi ceva.

Din partea ta ,nu este,tu postezi un link si afirmi ca ar fi vorba despre acea persoana,dar asta e problema ta.

 

In alta ordine de idei,esti asa naiv,sa crezi ca cine vrea sa ascunda vreun semn,il ascunde asa?

Pur si simplu,posteaza alte fotografii.

Din acest moment,propun sa mai scrii pe acest topic,doat daca ai ce scrie legat de subiect.

Nu te transforma in cei pe care chiar tu ii combati.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...