Sari la conținut

cristina maseuza


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul Răspuns
  • Oras:Toplita
  • Oras:Toplita

Sunt fan masaj.

Merg la sala si ,după o zi de munca,sau cind ma întorc din provincie am nevoie de masaj.

M.a frămîntat bine si a insinstat pe fese si zona limba ta pt ca acolo eram terminat.

Mi.a lucrat si ceafa si punctele de la cap pt ca aveam o durere cumplită de cap.

Stie unde sa apese si,cum zicea ea,atinegînd punctele duinflamate sunt dureri.

Nu i.Am cerut eu dar la alt pret mi.a facut o finalizare manuală.

Nu stiu daca ii ceream (la alt pret)daca nu ar fi facut si altceva.

Din cîte am inteles nu.i ace sa dea prea multe detalii la tel pt ca nu stie cu cine vbeste.

Eu,fiind fan masaj,nu ma mai satur si cind gasesc o mina buna profit de ea.

Am luat 3 sedinte,am dat 300 pt 3 ore si 50 pt finalizare.

A meritat!

Are mîinile fierbinți si sigure.Se vede ca are experienta si nu obosește.

Spune ca ea se relaxează cind face masaj.

Cine vrea masaj fara graba (adică fara sa.ti fure din ora)..o recomand cu căldură.

Link spre comentariu

pai aceeasi recenzie ai facut-o si pentru flory pe topicul o experienta reusita sau ceva gen, de unde cristina?

Cred ca este o confuzie, eu am scris recenzia cu o experienta reusita, nu am retinut numele exact, nu stiu daca este aceeasi persoana. Eu cand m.am vazut cu ea avea locatie pe la Obor, insa zicea ca e in curs de mutare.

Eu chiar as reveni, servicii pro-client, igiena, atentie si disponibilitate la dorintele tale.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna. acum vad de ce ai scris minciuni despre mine. Esti pestele lui Cristina.

Cine crezi tu ca da 300 ptr masaj+50 finalizare?

Daca vrei sa i cresti cota, laudo pe ea cat vrei, nu scrie minciuni despre alte doamne, care chiar au diploma de tehnician maseur, experienta si  muncesc cinstit sa si faca banii de facturi.

D.P.M. de mincinos

 

Sunt fan masaj.
Merg la sala si ,după o zi de munca,sau cind ma întorc din provincie am nevoie de masaj.
M.a frămîntat bine si a insinstat pe fese si zona limba ta pt ca acolo eram terminat.
Mi.a lucrat si ceafa si punctele de la cap pt ca aveam o durere cumplită de cap.
Stie unde sa apese si,cum zicea ea,atinegînd punctele duinflamate sunt dureri.
Nu i.Am cerut eu dar la alt pret mi.a facut o finalizare manuală.
Nu stiu daca ii ceream (la alt pret)daca nu ar fi facut si altceva.
Din cîte am inteles nu.i ace sa dea prea multe detalii la tel pt ca nu stie cu cine vbeste.
Eu,fiind fan masaj,nu ma mai satur si cind gasesc o mina buna profit de ea.
Am luat 3 sedinte,am dat 300 pt 3 ore si 50 pt finalizare.
A meritat!
Are mîinile fierbinți si sigure.Se vede ca are experienta si nu obosește.
Spune ca ea se relaxează cind face masaj.
Cine vrea masaj fara graba (adică fara sa.ti fure din ora)..o recomand cu căldură.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Toplita
  • Oras:Toplita

Acum vad ce bîlci e aici si cit de idioți sun unii!

Am stat 3 ore si am platit cit am vrut.

Sunt doi pesti nu unul.Vrei sa te futIoana D'arc?zi unde te gasesc si.ti trag la muie si.ti dau 300 roni.

Nu stiu cine e Flory si ce dracu mai ziceți!Am scris o recenzie in pula mea!

Link spre comentariu

Cristina nu are nicio treaba cu Flori de la Obor, confuzia e data de serviciile asemanatoare.

O recomand pe Cristina pentru masajul de relaxare, foarte bine executat, care poate culmina cu o finalizare ce vine natural, prin tehnici.

Tarife: 150 cu finalizare, se poate si doar masaj, la 100 ora.

Locatia e aproape de mall Vitan.

Link spre comentariu
  • Oras:Alaska
  • Oras:Alaska

Sâmbăta trecută având drum la Bucuresti,am sunat la duduie Pt o programare la masajdeoarece chiar ma durea spatele.Locatia curată,decenta,undeva pe Burebista.Dupa dușul de rigoare a urmat masajul pe masa de masaj,un masaj normal as putea spune,nu așa de wow,dar ok nu te poți lângă prea tare.Oricum din punctul meu de vedere ca și masaj eu unul recomand pe doamna Marta,contrar celor scrise și polemicilor de pe forum,ca și masaj e Nr 1.Repet,și doamna Cristina e o femeie ok,masajul e buniceliat iar raportul preț calitate e unul corect.Halatul 100

De incercat

Link spre comentariu

Corect colegul, sunt de aceeasi parere. Servicii corect prestate, la un pret accesibil, relaxare si destresare intr-o sedinta.

Sâmbăta trecută având drum la Bucuresti,am sunat la duduie Pt o programare la masajdeoarece chiar ma durea spatele.Locatia curată,decenta,undeva pe Burebista.Dupa dușul de rigoare a urmat masajul pe masa de masaj,un masaj normal as putea spune,nu așa de wow,dar ok nu te poți lângă prea tare.Oricum din punctul meu de vedere ca și masaj eu unul recomand pe doamna Marta,contrar celor scrise și polemicilor de pe forum,ca și masaj e Nr 1.Repet,și doamna Cristina e o femeie ok,masajul e buniceliat iar raportul preț calitate e unul corect.Halatul 100

De incercat

Link spre comentariu

Cristina nu are nicio treaba cu Flori de la Obor, confuzia e data de serviciile asemanatoare.

O recomand pe Cristina pentru masajul de relaxare, foarte bine executat, care poate culmina cu o finalizare ce vine natural, prin tehnici.

Tarife: 150 cu finalizare, se poate si doar masaj, la 100 ora.

Locatia e aproape de mall Vitan.

are vreo poza cristina asta?si adresa e pe burebista dupa cafenea prima scara?!

Link spre comentariu

Am fost si eu la doamna marta si si Masajul a fost de 7 pt ca din sedinta aia si.a cam batut joc:a inceput cu un masaj,apoi cu un un aparat si alt aparat....si apoi finalizare manuală.

Tot felul de aparate de masaj am si eu acasa si daca vroiam asta stăteam acasa.

Vbeam cu do amna Cristina si zicea ca vin tot felul de persoane,pe unii nici nu.i intereseaza Masajul.

Si acum depinde de fiecare cita nevoie are de masaj.

Eu am un spate f obosit si picioarele la fel si m.Am simtit bine.

Cum amicul de mai sus s.a simtit bine la Marta.

Inca ceva de Marta.

Desi ,mergeam la ea de ceva vreme,intr.o zi am sunat.o sa ma programez pt a doua zi la ora 10.A zis ca nu.i nevoie sa vin direct.

Am insistat si a repetat ca sa vin asa.

A doidoua zi m.Am dus la ora 10 si ea era la cumpărături.

Nici scuze,nici agitatie.

De atunci...ceau Marta!

Mie îmi place f mult cum lucreaza Cristina si fara aparate,si la ore măcinate si ore înaintate si finalizare ca Marta.

Acum,maseuze sunt pe cm patrat:fiecare se duce unde se simte bine si e respectat.

Unii ,cum zice Cristina,doar finalizarea o doresc...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...